0 oy
100 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,505 puan) tarafından
Kizlar boyle giderse almazlar mi burun akintisi biraz var basim iki gündür agriyodu bugünde oksurek basladi form doldurmustuk anestezi dr uyla grip fln varmi dedi yok dedim ama bugun durum boyle biran once atlatmam lazim heleki oksuregi yoksa ameliyattan sonra mahvolurum ne yapsam hemen geçer 

3 Cevaplar

0 oy
(10,209 puan) tarafından
Hemen yarin doktoruna gorun ilac yazsin sana. Ablamada olmustu dpgumdan bikacgun once doktor kizdi hemen ilac yazdi kullandi iyilesti
(1,505 puan) tarafından
Ay yorumlari okuyunca daha cok korktum vala ya hemen aliyim canm bide kendimi sicak tutmaya faln calisiyim sicak seyler tuketiyim de geçer insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aman hemen tedavi ol ben de bir sene önce oldum ayne senindedigin gibi hasta olmuştum inan amelyeten sonra ölmek istiyordum artık öksürmekten karnım yırtınıyor beni sırf öksürük için yoğun bakıma aldılar 3 gün boyunca  genel anestezi de vermiyorlar bilginize  sadece belden uyuşturmalı ola bilirsin acilen acile gir Bitane öksürük şurubu  yazdır lütfen 
(1,505 puan) tarafından
Suan bile zaten sezeryanliyim canm 1 sene once kizima dogum yaptim kizim vefat edince arkasından hemen tekrar kaldim suan bile oksurunce agrim oluyor hemen dikislerimi tutuyorum zaten belden uyusmali olarak isaretledi dr hemen ilac aliyim ya daha cok korktum vala şimdi
tarafından
Wala canım beni dinle hemen ilaç kullanmaya başla inanır mısın  ben ameliyat oldum beş dakika  yatağa giremiyordum öksürükten  bebeğimi bile kucağıma bile alamıyorum kızınız  içinde başınız sağ olsun  rabim sağ salim bebeğinizin kucağına  almayı nasip etsin inşallah ❤

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 369 göst.
24 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Ayselselay (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 79 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Eymenciginannesi (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Fatmaaa43 (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 60 göst.
17 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu

383,814 soru

11,484,385 cevap

35,112 kullanıcı

...