0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (216 puan) tarafından
13 aylık bebeğimde 1 haftadır balgamli oksurek var doktora gittik antibiyotik ve iburamin kullandım ama geçmedi simdi de hirilti başladı uykusundan uyaniyor hirilti ve öksürüğe evde yapabileceğim bisey varmi yardımınıza ihtiyacım var çok üzülüyorum bu şekilde hirilti oksurek uykudan uyandirinca:(

6 Cevaplar

0 oy
(2,802 puan) tarafından
Aynısı bizde de var malesef antibiyotik iburamin veriyorum bir de buhar veriyorum. Şırınga ile burnunu açıyorum.
(216 puan) tarafından
Bizde de antibiyotik ve iburamin ise yaramadı hava veriyorum dunden beri insallah o iyi gelir
(2,802 puan) tarafından
İnşallah.. çok geçmiş olsun size de .
-Reklam-
0 oy
(599 puan) tarafından
Burnunu serum fizyolojik ile sürekli açman lazım aksı taktirde ciğerlere tez elden inme ihtimali var buyuzden benim kızım ilk doğduğu Zaman Bir hafta yoğun bakım ünitesinde yattı 
(216 puan) tarafından
Acıyorum burnunu birde hava veriyorum insallah düzelir
(599 puan) tarafından
İnşallah bacım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ciğer muayenesi yaptırıp ona göre tedavi değişikliği yapılmalı hava kullanmanız gerekebilir 
(216 puan) tarafından
Hava da kullanıyorum canm burnunu da temizledim baklm insallah duzelir
(25,224 puan) tarafından
Geçer o zaman bikaç güne canım
0 oy
(909 puan) tarafından
1 ay olacak hasta oğlum. Keçiboynuzu özü ver balgam iyi gelir. Kafasının altına yastık koy. Ihlamur bal limon sıkıp içir. Burnunu mutlaka temizle fizyolojik su ile. 
(216 puan) tarafından
Tamam canm ıhlamur bal limonu deniycem burnunu da acıyorum ayriyeten hava da veriyorum insallah iyi gelir biran önce düzelir
(909 puan) tarafından
İnstagram da osmangönülal takip et youtu.be videoları var izle yardımcı olur sana.
(216 puan) tarafından
Tamam kuzum sagolasin
0 oy
tarafından
Ya bu ne biçim salgın okullar 1 hafta tatil edilmeli yurt genelinde hatta iş yerleri bilr edilsin perişan nerdeyse tüm çocuklar 
(216 puan) tarafından
Valla bende anlamadm cocuklar perişan oldu ya 1 2 aydır düzen tutmadilar 4 yasindaki abisiyle daha yeni iğne kullandık oksurek için tam gecti dedik 1 hafta geçti tekrar bu seferde hirilti
tarafından
Kızım gündüz iyi hiç Bi sıkıntı yok gece öksürmekten uyuyamıyor şuan oturdum başında bekliyorum küçücük bedeni ila nasıl ağlıyor ki
(216 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah çabucak iyilesirler
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Benim kziimda aynısı sekiz aylık ciğerler temiz dedi ve ilaç vermedi bize canım yarinnyine götürcem hırıltı arttı sesi kısıldı hava makinesi düşünüyorum nasıl oluyor o içine ilaç mı katılıyor anlatır mısın 
(216 puan) tarafından
Evet canm göz damlası gibi ilaci oluyo bide serum veriyo ondan karıştırıp veriyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 81 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Fatmaaa43 (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
0 oy
2 cevap 36 göst.
13 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yildizsumeyye (553 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu

381,444 soru

11,419,822 cevap

34,975 kullanıcı

...