0 oy
718 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından

Merhaba kızlar 37+3 haftalık hamileyim doğumuma günler kaldı .

Eşimin telefonda mesaj yakaladım inkar ediyor ben atmadim diyor .
Hâlâ eski sevgilisiyle konuşuyor olabilir mi bunu nasıl bulucam.
Hangi numara ile kaç saat konuşulmuş hangi tarihte mesajlasmis bunu nasıl ogrecem.
Eşim Turkcell'i faturasız hat kullanıyor.
Lütfen yardımcı olun

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
NAsıl mesaj yakaladın ne yazıyordu 
tarafından
Bence sineye çekmeyecektin ailene söyleyecektim canım bu sefer daha fazla yüz bulacak daha çok dikkat ederek yapacak yapacağını
(1,037 puan) tarafından
Ailene sole alsın götürsün seni bu pislikle mi ugrascan .adam akıllı duzelcem sinyalini de vermemis babasi biliyor ağzına etmedi mi o da değişik .uğraşma bunlarla git babanın evine huzurla doğur oda çocuğunun ilk anıni goremesin en büyük ceza o olur
(8 puan) tarafından
Yorumda da yazdım annem yok babamın eşi var zaten oda ayrı bir dert .
Numarayı degistirmeden bu gerçekler ortaya çıkınca evden kovacam. Ailesi onu beter etti zaten . İnslah ders olmistur
(8 puan) tarafından
Kayınpederimxe dedim yine yapar . Dedi sen yine gizli takıp et .
Bu sefer çok dikkatli olur dedim.
Yok dedi yine bir yerden patlak verir.
Onu burdan sürgün edicekti .
(8 puan) tarafından
Doğuma günler kaldığı için bir şey demedim .
Birde babamin eşi var kendi annem yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tukrcel uygulmasindan içeriğe bakcan canım numara msj arama vs çıkar ama içerik cikmaz
(502 puan) tarafından
Evet canım o uygulamayı indir teline benim özel kapalı canım bu yorumun altına yazabilirisn;) inşallah birşeyde yoktur. Gönlünü ferah tut. Hayırlısıyla kucağına alırsın yavrunuda;;))
(8 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun cümlemize inşallah .
Olur yazarım tekrardan çok teşekkür ederim :-)
(502 puan) tarafından
Rica ederim canım
(8 puan) tarafından
Merhaba kb tekrardan rahatsız ediyorum eşimin telefonuna bu sabah bakma fırsatı yakaladım. Ama detaylar kısmını göremedim dijital oparoturde
(502 puan) tarafından
Turkcell kullannan bir arkadaştan ekran görüntü işte canım bende kullanalı çok oldu hatırlayamadim yeni girdim şimdi msjini gördüm kb
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Ne yazmış ki mesajda 
(8 puan) tarafından
Bi açsana canım diye yazmis kadına inkar da ediyor ben yazmadım diye .
Canım yorumlara bak hepsini anlattım
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Turkcell dijital operatör uygulamasini indir ordan fatura detaylarına gir çıkar canım numaraların son 4 hanesi çıkmaz ama bilgin olsun 
(8 puan) tarafından
Ama eşim faturali değil ki .
Paket yükler hep .
Turkcell dijital oparotior var onun telefonda
(1,105 puan) tarafından
Faturasız da nasıl olur bilemeyeceğim belki dakika ve mesaj detaylarına girdiğiniz de çıkar ama eşinizin numarasını dijital operatöre girdiğinizde onay mesajı gidiyor telefona yani eşinizin telefonu yanınızda olmalı artık uyurken mi bakarsiniz nasıl bakarsınız bilmiyorum detayları incelikten sonra da detayları incelediniz diye bilgi mesajı geliyor
(8 puan) tarafından
Teşekkürler akşam uyurken bakıcam .
0 oy
tarafından
Neden hala eski sevgililerin numarası var 

Neden numarasını degistirmiyor 

Neden engelleme geregi duyuyor 

Allah bu erkekleri bildigi gibi yapsın 
(8 puan) tarafından
Önce konuştuk yok değiştiremem dedi. .müşteriler arıyor diye.
Bu olay olalı bir hafta oldu diye değiştirecem diyor ama hâlâ ortada yok . Ailside diyor degsitirisn tamam diyor ama devamı yook.
Hiç bir şey olmamış gibi yapmak benim için çok kotu bir durum hamileligimi zehir etti zaten
tarafından
Zaten niyeyse eşleri hamile kalınca kuduruyorlar  üstunde dur canm yakasını bırakma bianönce  nosunu değistirsin
(8 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cevabınız için.
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Faturalı olup olmaması önemli değil uygulamadan öğrenebilirsin
(8 puan) tarafından
Nereye girecem uygulamdan . Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için.
(1,414 puan) tarafından
Türkcel kullanmıyorum yönlendirme yapamam bildiğim tek şey tüm operatörlerde de faturalı olsun olmasın arama geçmişini görebilirsin lakin bi şifre lazım o numaranın bilgilerine ulaşabilmek için..
(8 puan) tarafından
Nasıl bir şifre ki .
Akşam esimin telinden bakicamda
0 oy
(8 puan) tarafından
19yasindayim  kaç gün sonra 20yasima girecem .13aylik evliyim  ilk gebeliğim .

Daha önce çok şey gördüm hep inkarr etti .

İnan bunu sineye çekemem ona Karşı sevgim yok .

Sadece saygı kaldı herşey de ortaya çıkınca oda biter galiba .

Ailem doğuda ben de batidayim.

Baba evine gideck bir olayim yok .

Çünkü annem yok 8 yaşındayken vefat etti.

Babamın eşi var oda çok kötü biri lokmalrimzii bile sayar evlendik evden gittik diye çok mutlu olmuştu .

Gerçekler de ortaya çıksa da eşim gider .

Benim evim bana kalacak diye düşünüyorum.

Ama kiradayuz .
(416 puan) tarafından
Bende çok ağladım her gün sonra dedimki onun için kendimi neden bitiriyorum doğum yaptım bebeğimle ilgileniyorum onu takmıyorum bile çünkü kalp rahatsızlığım var bende

Sen hamilesin birde stres yapma değmez kendini mahvetmeye kendini yıpratma
(8 puan) tarafından
İnşallah canım kendime gelirim ağlamak bana ve bebgime zarar çünkü onlar konuşurken mutlular ben niye agliyim ki değmiyor .bu yalancılar için
(416 puan) tarafından
Aynn öyle ben kendimi hasta ettimde noldu düşünmüyor bile 3 ay oldu doğum yapalı 14 kilo verdim bunun yüzünden
(8 puan) tarafından
Rabbim yardimcimiz olsun inşallah kendine iyi bak
(416 puan) tarafından
Sende kendine iyi bak Rabb'im bı nefeste kurtarsın inşallah
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Dijital operatörü indirip fatura detaylarını incele diyeceksin detay kısmı a basınca çıkıyor canım 
(8 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim akşam geldiğinde bakicam
0 oy
(963 puan) tarafından
Canım bende eşimle aynı durumdan dolayı bosaniorum msj yakaladim oda ara aşkım yazmisti inkâr etti ben atmadım yanlış atılmış klavye bozulmuş dedi ogrendimki sevgililer arama kayıtlarını mahkeme çıkartıyor elinde kanıt olsn yüklü miktarda tazminat alırsın nafakani alırsın elimde delil var deme. Ne kdr toplarsan kâr kâr dir
(8 puan) tarafından
Ne yaptın hâlâ inkarr ediyor mu ben o donumanlarida çıkardım dijital oparoturde ama ona demedim . çünkü olaydan sonra kadınla konuşmamış. Sadece gorumceme anlattım .Rabbim yardimcimiz olsun inşallah Allah ıslah etsin
(963 puan) tarafından
Barışmak. İstedi ben istemedim dava açıldı ulaşmasını bekliorum . Görümceyede bişi anltma ne olursa olsun kardeşini tutar
(8 puan) tarafından
Yok anlatmaz çünkü abisinin ne mal olduğunu biliyor
0 oy
tarafından
Turkcell'i bilmiyorum ama türk Telekom da fatura tutarının üzerine tikliyorsun, sonra aylık fatura tutarları çıkıyor üzerlerine basınca arama kayıtları çıkıyor ilk haneler ve son haneler çıkıyor kaç dk görüşüldüğü çıkıyor. Oradan bakabilirsin
(8 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cevabınız için eşim Turkcell'i olduğu için türk Telekom işime yaramiyacak
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Bilmiyorum canım. Post üste çıksın. 
(8 puan) tarafından
Teşekkürler:-)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 870 göst.
27 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 549 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 642 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde Halime tonka (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 467 göst.
30 Haziran 2023 Aile kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu

377,994 soru

11,314,033 cevap

34,753 kullanıcı

...