0 oy
869 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi
Arkadaşlar belki hatırlarsınız bi ay önce bi olay anlatmıştım birçok tepki almıştm ama nasıl anlatayım size ben bi yıldır evliyim ve eşim uyuşturucu bağımlısı köy gşbi bi yerde yaşıyorum annesi çalışıyor akşama kadar babasıyla evdeym kendisi çalışmıyor ama ne çevirdiğini de bilmiyorum dayağına parasızlığına herşeyine katlandm bi kere dövdüğü için aileeme gittim kaçarak evlendipim için amcam bidaha bu şekilde gelirsen bu memleketi sana dar ederim dedi annemi çok severdim bi keresinde annemlere gittim yemin ederim ki size annem bana 10 tl lik bir tişört ve 15 tl lik bi eşofman almış onları verdi neyse fiyatını bilmiyordum bunların aldığı mağazaya gidip tesadüfen gördm ve kıx kardeşim annemin ona ve ablama internetten istediği ikili eşofman takımını görünce hayattan soğudum kendimden soğudm dedimki ben bunları hak edecek ne yaptm bişey daha var dediğim gibi eşimin her türlü fakirliğine katlandım gerektiği yerde ben ona verdm ama asla ondan bişey görmedm ve geçen gün bnm eski bi arkadaşımla mesajlaştığını gördüm kız Instagram'da hikaye atmış kafeye gitmiş kahve içiyo buda yazmış ki sana kahve ısmarlamayı çok isterdim ama başka zamana inşallah yazmış bnm eşim bunu gördümden beri gerçekten artık hayattan çok soğudum biraz uzun oldu hakkınızı hrlal edin ve ben 18 yaşındaym eşm 26 ama ben artık intihar etmeyi düşünüyorum kaldıramıyorum artk hiçbir şeyi hrleki annemin yaptığını lütfen bana yardım edin dertleşecek başka kimsem yoktu ...

12 Cevaplar

0 oy
(10,750 puan) tarafından
Peki bacım ıntehar etmeyi dusunecegin kadar o eski arkadasının ailesini bulup anlat durumu. Kocamla mesajlasmıslar de. Kaynanana anlat. Annene anlat. Babana anlat. Amcan kim Allah askına dış kapının mandalı
tarafından
Evet canım maalesef
tarafından
Canim elimizden dua etmekten baska ne gelir Allah kolaylik versin sana
(6,679 puan) tarafından
Ya sen şu eski sevgilisini bulan eski sevgilin sana resmini atan sorada esin eski sevgilinin resmini telefonunda goren kadin deyilmisin?
(2,438 puan) tarafından
Beynim yandı @mehincik
(6,679 puan) tarafından
Eski postuna bak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim intihar etmeyi düşünme Allahin verdigi cani Allah alir hic degilse dusunmemeye çalış Allahtan bulsun insAllah yaşın çok genç hayatinin baharı senin okulda olman lazim ama nasip ailenden destek gormemen uzucu ama ne olursa olsun sen onlarin evladısın destek olacak kimin kimsen yokmu
tarafından
Dedim ya bi tek anneme güveniyordum annemin de o yaptığı dışlamayı görünce o kıyafetlern fiyatı konusunda artık anneme hiç bişey anlatmak içimden gelmiyo
0 oy
tarafından

Ahhh canım ahhh ne acelen vardı da evlendin 

Neyse olan olmuş senin kapı gibi bir ailen olsaydı sen bu durumlara düşmezdin bence eşinin ailesine anlat bu durumu çözüm bulamazsan git sığınma evine yerleş 

tarafından
Sığınma evi nasıl bi yer peki bilginiz varmı
(800 puan) tarafından
Bence de cnm
Kadınlara devlit bakıyor ve yerini asla aileden kimse bilmiyor kimseye kesinlikle söylenmiyor
Sığınma evine giit
Orda kendini toparladıktan sonra kendi ayaklarının üstünde durursun
0 oy
(1,770 puan) tarafından
Bacım çocuğun yoksa bu adamdan sakın bebe yapayım deme o da sefil olmasın yazık günah yaa Allah ıslah etsin sen annenin yaptığına üzülene kadar kocani nasıl doğru yola getireceğini düşün bu hayat böyle gitmez daha genceciksin otur düşün karar ver ben böyle yapabilir miyim yapamaz mıyım diye 
tarafından
Günlerdir düşünüyorum ama gdiecepim hiçbir kapı yok
(1,770 puan) tarafından
Ne diyim kuzum valla Allah doğru yolu göstersin
0 oy
(12,852 puan) tarafından
O an belki annenin üzerinde o kadar para vardı ve düşünüp onları aldı annen böyle yaptığı için mi intihar etmeyi düşünüyorsun 

Eşine gelince senin arkadaşın neden onun hesabında ekli ki 
tarafından
Defalarca çıkardm ama ekliyor napabilirm ki ayrıca ben annemin aldıkları için intihar etmeyi değil tüm bu yaşadıklarm için etmeyi düşünüyorum o da içime oturmuştu haftalardr aklmdan çıkmadı o yüzden onu da anlattım
(12,852 puan) tarafından
Arkadaşınla paylaş sana bu durumu canım oda nasıl arkadaşsa benim eşim bı arkadaşıma böyle bir davette bulunucak arkadaşlarim hemen bana söyler bence görüşmeyi de kesmelisin
tarafından
Ya zaten öyle samimi b arkadaş değl uzaktan öyle yani görüşmüyom ama tanışıyodk
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Çocuğun var mı 
tarafından
Bulunduğm yer küçük olduğu için sığınma evi uok burda paramda yok başka yere gitmeye
(4,698 puan) tarafından
Sen karakola git onlar seni götürür sığınma evine orada iş bulursun kendini toparlayana kadar kalırsın
tarafından
Ay saol canm ya çok saol
(4,698 puan) tarafından
İnşallah gidersin
(669 puan) tarafından
Sakın öyle bi adamdan çocuk yapma kafanı çok vurursun duvara kaç kurtar kendini
0 oy
(621 puan) tarafından
Hayatından canından olacak kadar değerli değil karşındaki insan bu düşüncenden acilen kurtul eşine neden böyle birşey yazdığını sor çözümünü bulmaya çalış hayatına son vermek bu kadar basit değil 
0 oy
tarafından
Gir Bi işe çalış canım o kocayla hayat gecmez. Çocuk da yokmuş. Git geleceğini kurtar 
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Intihar edenlerin Allah katinda nasil olduklarini bilseydin yasafign bu gunune sukur ederdn.

Cocugun yoksa boşan ailenede muhtac degilsn biraz siginma evinde kal calis kendi hayatina bak 18 yas cok az canim  gez toz hayatin tarin cikar  keske ewin adam olsaydi  Allah yardimcn Olsun♥️
0 oy
tarafından
Okuyor musun bilmiyorum intihar etsen ne olacak kim üzülecek sanıyorsun? Sadede Allah'ın verdiği canı almış olacaksın hesabı zor. Daha genç kızsın 18 nedir yahu gencecik kızsın önünde bir hayat var çocuğun var mı bilmiyorum olsa da s evlattir alırsın yanına yoksa da değişmez annene taktiğin tek konu eşofman takımı değil bellliki amcan kim oluyor yahu her neyse gençsin dik dur kocan olacak adam hayır gelmez ondan kurtul hangi devirdeyiz boşanmak ayıp değil mutsuz bir evlilik daha şimdi böyle ileride pişman olursun çalış kazan ye iç önünde bir hayat var hayat karşına iyi insanlar çıkarır şükür edersin sen değerlisin başta zordur kopmak sonra rahata erersin iyiki dersin aileni sil at sahip çıkmayan aile olmasada olur önüne bak canım kardeşim önünde bir hayat var çok gençsin bu dünya senin .❣️
0 oy
(268 puan) tarafından
******** her turlu serefsizdir.bugun birsey yaparsin döndürursun 2 gun sonra daha beterini yapacak.daha 18 yasinda derdin neydi kactin.ne aceniz var elinde bir meslegin yok.aileni hice sayip gitmissin o aile seni niye kabul etsin.oku oku oku 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Simdi blki yanlis anlasilirim aama kacarak wvlendim diyosun annende sana guveniyodu neden sen ona bunu yaptim bence sen esinde n uzaklas gir bi ise yasinda kucuk hayatini kurtar ordan

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 202 göst.
17 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 717 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Berivanorhan (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 199 göst.
0 oy
7 cevap 373 göst.

377,360 soru