0 oy
392 göst.
Aile kategorisinde (1,004 puan) tarafından
Kizlar 32 haftalik hamileyim uyumak icin son günlerim bende tadini cikariyorum öğlene kadar yolu var arayan olmadıkça 

Ama kayinbabam hergün aynı saatte ariyor bi kaç gündür iyimiyim diye soruyor kötü bisy deil ama bari öğlen arasin uyudugumuda söylüyorum belki öğlen arar diye  :D 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu saatte arama de direk :D uyuyorum de bu saatte uyuyor oluyorum de basım ağrıyor de :Dd
(1,004 puan) tarafından
Uyuyorum dedigimde kapatiyor ama ertesi gün yine ayni saatte ariyor :D
Arkadan kaynanamin da sesi geliyordu bak ben dedim diyor :D
tarafından
Açma teli canim
tarafından
:D en mantıklısı
(1,004 puan) tarafından
Kapiya birini yollar sancilandim mi diye korkar
-Reklam-
0 oy
(503 puan) tarafından
Aradığında uykulu şekilde aç iki üç kere ona anlar bu saatlerde uyuduğunu canım
(1,004 puan) tarafından
Öyle zaten sesim brozan gibi çıkiyo :D
0 oy
tarafından

Laftan anlamıyorsa engelle zor bşey değil ya 8-)

(1,004 puan) tarafından
Yok kiz olur mu öyle
tarafından
Olur Vala çok da guzl olur düşüncesizce her gun sabahın 10unda gelinini arıyor laftan anlamıyorsa çatt diye engellenir
(1,004 puan) tarafından
Yok kiz açmasam olur ama engellemek cok ayip
tarafından
Adam merak ettiği için arıyor yahu engellenirmi☺ benimkiler gebersem aramaz mirkoplar
tarafından
Ben fikrimi söyledim canım her gun arıyor rahatsız ediyor uyuyorum demene ramen aynı saatte arıyorsa engelle gtsin dedım
0 oy
(17,894 puan) tarafından
Neyse canım ne güzel düşünmüyo adam seni bırak arasın ya :) 
(1,004 puan) tarafından
Ama ona da ayip oluyo uyuyorum diyorum kapatiyor beni uykucu biliyor napim ama son günlerim
(17,894 puan) tarafından
:) deme o kapattıktan sonra uyu sende benim kayınbaba katırın teki valla yolda gördü konuşmadı iy doldurmuşlar
0 oy
(474 puan) tarafından
Olsun canım boşver arasın ya hiç arayıp soranın olmasaydı seni merak ettiğinden düşündüğünden arıyo içi rahat etmiyo demekki adamın sen kırma yinede kalbini 
(1,004 puan) tarafından
Yok canim kirmam zaten sadece uyuyormuydun diyor evet diyorum hayir desem anlar masallah sesim brozan
0 oy
tarafından

bırak arasın kız nolacak ne guzel ıste :) en kotu 2 kere acma baba uyuyodum o saatlerde uyuyo oluyorum de, telefona cevap vermedıgınde anlar zaten :)

(1,004 puan) tarafından
Ooo açmazsan eve birini yollar korkuyorlar bisy olacak diye evden hic cikartmiyolar doguma kadar
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Canımm iyi niyetten arıyor ama sessize al sonra dön bu uyuma evrelerini çok özlüceksinnnn. Uyumak yok sonra bebek uyusa bile nasıl uyuyor diye düşünceksin 
(1,004 puan) tarafından
İşte anlamiyorlar galibi gözlerinde uykucu oldum
(2,545 puan) tarafından
Boşver bebek olduktan sonra keske hep sessize alsam uysaydım dersin. Uykucu ol gözlerinde hiö umursama. Doğumdan sonra gözün hep bebekte olcak.
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Nolurdu benide bi merak edip arayan olsaydı bulan var bulamayan var kız şikayetlenme 

(1,004 puan) tarafından
Çok şükür ariyorda şunu öğlen yapalım :))
(2,698 puan) tarafından
Ahahaaa kızz bırak yaa arasın işde elleme adama
(1,004 puan) tarafından
Sesimin açilmasini bekliyorum geri döneceğim hâlâ boru gibi sesim yaa
0 oy
(13,113 puan) tarafından
Ahahah kaynanam da beni saat 10 diyince arardı 2 hafta önce ama benim uyumadigimi bilir kızım yatmıyor çünkü. 
(1,004 puan) tarafından
İste bebegim dogdugunda bende uyuyamiycam :D
(13,113 puan) tarafından
Kız hamileyken de arardı teli kapatırdim bende :D uçak moduna alırdım genelde
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Benim kayinpederim de her sabah 8 de kapıya gelirdi nasılsın iyi misin bir şey istiyor musun diye oyyy :D 
(1,004 puan) tarafından
Ooo bu daha kötü üstün musait olmayabilir
(14,036 puan) tarafından
Uyuduğum için genelde müsait olmuyordu kalkıp giyiniyordum biraz sinir bozucu
(1,004 puan) tarafından
Ayy şükür ediyim bari
Ben telefonu acmazsam kaynanam çalar kapiyi ama ay korktum bisy oldu sandim der :D
Yani sanci olsa bile insan bayilmiyor ki
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Sessize al eşine de söyle sessiz de uyuyacağım diye 
(1,004 puan) tarafından
Eşim olanlara gülüyor sadece karişmiyor yanimda deil ya merak etmekeri normal geliyor
0 oy
tarafından
Esine soyle canm seni merak etmesin sessize al oglene kadar uyu
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Telefonu komple sessize alıyorum uyurken kim ararsa arasın eşime uyucagimı söylüyorum merak etmesin diye sen de öyle yap canım 
(1,004 puan) tarafından
Nende öyleydim önceden şimdi hamileligim ilerledi açmazsam korkuyorlar
0 oy
(76 puan) tarafından
Ne güzel arayıp soruyor canım sende konuş kapatınca uyu, ben arayan oldumu öyle yapıyorum.
(1,004 puan) tarafından
uykulu oldugum  icin  konusamiyorum sersem gibi oluyorum araması hoş tabi öğlen olsa daha hoş olur
(76 puan) tarafından
O zaman en güzeli sessize al telefonu uyanınca dönersin sessizdeydi duymadım dersin :))
0 oy
tarafından

Kıyamam yaa ne düsünceli adam mış  arama saatini düsünmezsek :D

(1,004 puan) tarafından
Yemek molası veriyor o saatte bari gelini arayayim diyor :D
tarafından
Allah razı olsun adamdan  çok iyi niyetliymiş
(1,004 puan) tarafından
Öyledir masallah :D
0 oy
tarafından
Sende açma uyanınca baba uyuyordum de:)
(1,004 puan) tarafından
Uyuyorum dedigimde kendi kapatiyor zaten ben sonra geri dönüyorum ama.uykum kaciyor tabi
0 oy
(683 puan) tarafından
Bnce art niyeti yk ne güzel arıyor uyumadan önce msj atablr sn baba ağırlaştım gece uyuyamadım uyanınca Bn seni arayacağım die 
(1,004 puan) tarafından
Aynen düşündüğü icin ariyor zaten gecen haftada covid atlattim korkuyorlar artik
0 oy
tarafından
Kuzum sende kayınvaliden ile konuş hani sohbet arasında  kayınvalidene söyle anne  babam aradığında hep uyuyor oluyorum kusura bakmayın son aylar olunca erken uyanamiyorum diye 
0 oy
(545 puan) tarafından
Telefonu sessize al açma sonra sen geri dönüş yapınca uyuyodum o saatte uyuyorum de 
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Bende 9 ay kanamam vardı yattım ne arayan oldu ne soran. Kayınbabayı bırak hiçbiri sormadı. O yüzden arasınlarda biraz erken arasınlar ne güzel işte

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 596 göst.
20 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 227 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 432 göst.
25 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,089 göst.