0 oy
369 göst.
Aile kategorisinde (514 puan) tarafından
Kizlar biraz uzun olacak ama lutfn okuyun onemli. Esim iki sene once bedelli askerlige basvurdu 15 bin yatirdik. Snra jandarma oldu bedelli yapmadim iki senedir yatirdgimiz paranin geri gelmesini bekliyrz. O parayi yatrmak icin ben alyansimi esim alyansimi bozdurdu. Ben ozel ders verdim. Bi dunya borca girdik yani. .bugun askeri birimi aradim dedimki paramiz yatmadi nezman yatacak kadin dediki iki sene once yatms. Bn sok oldum. Esim basladi aglamaya. Biz evlenirken ev aldik onun icin dedesinden borc alms o parayida dedesine geri vermis borcunu odemis. Bana bununla ilgili iki senedr hc bisey demedi bn dort gozle o parayi bekliyrdum bunu biliyrdu. Aileside biliyrms bni resmen uyuttular. Deli gbi agliyrm sinirden neden sakladilar diye. Esim diyrki sen uzulme diye sakladim. Napcami bilmiyrm kapiyi kitledim odadayim. Kayinvaliden ariyor acmiyrm.

11 Cevaplar

+1 oy
(5,949 puan) tarafından
Kesin  başka  b.k yedi  seni de ayakta  uyutmuslar butun aile  allah islah etsin  hepsini 
-Reklam-
+1 oy
(14,428 puan) tarafından
Dedesinemi borcu varmış bundanda haberin yok

Annesi verdi diyor

Annesi niye biliyo sen bilmiyosun 

Dede yaşıyosa ona sor

Ne is donüyo belli değil

Sı.... ağzina bacım hak etmiş

Böyle bişey saklanmaz
0 oy
(14,063 puan) tarafından
Ne alaka yaaaaa Hey Allahım söyleyecek sana mecbur buna 
0 oy
(4,613 puan) tarafından
Keske saklamasalarmis simdi uzmemis mi oldu seni acaba
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Suçunu bildigi için açmaz canım saklaması kötü olmuş canım ama borca gitmiş oda var ama kesin mi borca verdigi ondan emin ol sonra tepkini göster 
(514 puan) tarafından
Annesiyle konustum oda oyle soyledi
(1,790 puan) tarafından
Parayı aldıgını saklayan onuda saklar bence canım başka bir şekil ögrenme durumun varsa arastır bence
0 oy
(59 puan) tarafından
bıraz burnunu surt cnm anlasın hatasını .Ben anlamıyorum herseyı aılesıne dıyoalar eslerıne demıyolar 
0 oy
(120,147 puan) tarafından
sacma olmus ama sonucta borcunu odemis
0 oy
(13,321 puan) tarafından
Zaten sana dese sende ver dersin saklanacak ne var büyük meseleye çevirmiş 
0 oy
tarafından
Ev sizin için mi alındı sizin üstünüze mi canım
0 oy
tarafından
Çok abartiyorsun sana söylememiş ama em azından gidip kumara içkiye vermemiş borcunuzu kapatmış belkide senin böyle tepki vereceğin için söylemedi
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Yaptığı çok büyük saygısızlık sen o parayı beklerken kusura bakma ama resmen seni s*l*k yerine koymuşlar sanki sana sorsa sen verme dicen biraz burnunu sürttür canım bı de emin ol gerçekten dedesine mi vermiş gerekirse ara dedesini sor çünkü bunu saklayan ne yaptığını da saklayabilir çok ayıp ya

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 129 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 237 göst.
21 Aralık 2023 Aile kategorisinde Lale030507 (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Kubbb (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 118 göst.