+1 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından
Arkadaşlar bebeğim 6 aylik rutin kontrole götürdük bir sıkıntısı yoktu 2 tane delik cıktı kalbinde dogumdan sonra kapanması gereken delikler kapanmamış takip önerdi var mi bilgisi olan

7 Cevaplar

0 oy
(14 puan) tarafından
Yok muuu kimseee
-Reklam-
0 oy
(2,504 puan) tarafından
Benimkide 2 aylık öğrendik şuan 4 aylık 6 Ay.sonra getir dendi 
(14 puan) tarafından
Kapanmıştır insallaahh
(2,504 puan) tarafından
Yok zor kapanir dendi 1 yaşından sonra falan senin çocukta hırıltı var mı
(14 puan) tarafından
Burnundan sanki evet hırıltısı var gibi
(2,504 puan) tarafından
Demek kalbi delik ondan ya
(14 puan) tarafından
O yüzden olduğunu pek sanmıyorum 6 ay sonra gitcez sorarım. Burun kikirdaklarindan oluyor diye biliyorum
0 oy
(1,415 puan) tarafından
Korkma önemli bişey değildir olsa acil müdahale edilirdi.. Deliğin ismi ne.?  Büyük oğlumda 10 mm lik Asd sekundum isminde delik vardı etrafındada minik minik delikler vardı 7 yaşına gelince anju ile kapatıldı sağlığı çok iyi sporda yapabiliyor bi sıkıntımız yok..
(14 puan) tarafından
Ismini söylemedi ben de o şaşkınlıkla sormadım 5 6 mm açıklık dedi dogumdan sonra kimisinin kapanıyor bazen acik kalabiliyor dedi
(1,415 puan) tarafından
Düzenli takibini yaptır ama korkma önemli bişey değil o kadarda..  önemli boyutta olanı zaten yatırır müdahale ederler..
(14 puan) tarafından
Inşallah su durumda kalsa bile müdahale etmeye gerek yok dedi ama insan korkuyor tabi kalp hastası faln olsa 1 yaşında getir sonra yılda 1 kez getiresin dedi
(1,415 puan) tarafından
Bizde de aynı oldu sonra yılda 1 e döndü
0 oy
(14 puan) tarafından
Üfürümle aynı şey mi bu durum
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Eltimin oğluna oldu, 2 yaşına kadar kapandı
(14 puan) tarafından
Insallaahh bizim ki de kapanir
(5,132 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Benimki de 45 günlük. Az Bi açıklık var dedi önemli değil dedi. 6 ay sonra kontrol dedi. Artık bunun kapanmasa bile 2 yaşına kadar açık ameliyat olmadan çok tedavisi var canım. 
(14 puan) tarafından
Inşallah canim ya çok teşekkür ederim
(3,550 puan) tarafından
Rica ederim canım. Bende endişe etmiştim doktor dudak üstü morarmadan anladı kendisi. Sonra şükür bir sıkıntı olmaz kapanır dedi.
0 oy
(2,079 puan) tarafından
Dayımın oğlunda doktor sürekli takip etti sanırım 1 yaşına geldi eğer yanlış hatırlamıyorsam o zaman kapandı beraber götürürdük hastaneye. Şuan maşallah gayet iyi 
(14 puan) tarafından
Ooh çok şükür geçmiş darısı basimaa
(2,079 puan) tarafından
Amin canım inşallah.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 120 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde My Rose (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
22 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eminenur (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 109 göst.
2 Aralık 2022 Aile kategorisinde Yanlizbirkul (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
1 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,449 soru

11,858,976 cevap

35,956 kullanıcı

...