0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde (695 puan) tarafından
Kizlar sirke ve bit için ne yapılır denediginiz etkili yöntem varsa yazarmisini,

8 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından

Paranit eczanelerde satılıyor, en etkili yöntem o

(695 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(2,704 puan) tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Okurken kaşınmaya başladim
0 oy
tarafından

Eczanelerde Paranit  var onuda saçları temizleyin. Saçlarda kalan şirketlerine eliniz eli alin saçma ölü de olsa kalmasın. Yattığı yatak herseyi kaynar su ile temizce yıkayın. Kiz ise okula gidiuorsa bit tokatlarım var onlardan alin ilacli onlari  kokusuna bit sirke gelmiyor erkek çocuğu ise yaka rozetleri  var onlarda alabilirsiniz

(695 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Paranit en etkili çözüm bir iki yıkamada güzel taranirsa temizlenir gider. Ve buttikten sonra yine paranit koruma spreyi var bit gelmemesi için saçına sıkıyorsun. Evde çözüm istiyorsan ya saçı biyo yapicaksin yada mayonez şurup poşetle kapla üstüne de havlu sar gece öyle yat sabaha yıka tara işe yarar. Bide eskilerden gaz yağı surerlermis :)
(695 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(4,271 puan) tarafından
Paranit kesinlikle ben baska care bulamadim kizima;)) şükür kurtulduk
(695 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(2,452 puan) tarafından
Bende kullandım ama gecmedi neden acaba
0 oy
tarafından
Aylarca mücadele ettim :D şimdi anlatıyorum... Yeni başlamışsa şanşlısın. Hemen ince taraklardan al.sirke al ve eczaneden iyi bir bit şampuanı... Banyo yapmadan önce saçını tara. Ardından bit şampuanını kullan. Üzerinde ne kadar bekletilmesi gerektiği yazıyor. Durulamadan önce ince tarak ile tara durula. Ardından saçına sirke dök poşete sar beklet. Aynı şekilde durulamadan tara. Durulayıp banyodan çıktıktan sonra tekrar tara. Kullandığın yastık kılıfı kıyafetleri çöp poşetine koy 2 3 gün beklet yüksek ayarda yıka
(695 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Antibit canım hem uygun hemde çok iyi ayrı bit taragida al ama plastik olmasın demir 
(695 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Allahim o illet bulaştığı günler aklıma geldi .... bit şampuanı kullan canım sık sık tara kesinlikle elinle cek patlat bi tane bile kalmasin lavanta yagi kullanıyorum ben şu an bulasmamasi  için markete bile çıksam sıkıyorum hep çocuklara bi kere ağzım yandı daha da çok dikkat ediyorum 
(695 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 89 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bebek vargungmail (517 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
12 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 2 boys mommy (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
3 Mart 2024 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,301 puan) tarafından soruldu

380,199 soru

11,382,798 cevap

34,882 kullanıcı