0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde (165 puan) tarafından
Günaydın arkadaşlar kızım da aşırı öksürük vardı dün acile götürdük buhar ve iğne yazdı aynı zamanda kızım devamlı anne karnım acıyor diyordu 3 yaşında daha röntgen çekti doktor aşırı gazı var dedi yani aklıma bebeklik dönemi geldi çok çektim çok gazlı bir bebek ti hala aynı ve kabızlıkda çok oluyor lavman yazdı şimdi ben neler yedirsem ne gibi şeyler yapsam masaj VS gazı olmasa büyük artık çünkü neden olduğunu da anlamadım bu aşırı gazın kaç gündür yemesi hiç yok hiç 2 lokma zorla veriyorum acaba oda bağırsak dolu o yüzden mi ne yapcam şaşırdım ya o kadar da dikkat eden biriyim 

3 Cevaplar

0 oy
(1,068 puan) tarafından
Çorba içir cnm bol bol bağırsaklar hareket etsin 
(165 puan) tarafından
Tamam canım teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Kayısı üzüm gibi meyveler yedir canım meyve suyu falan iyi gelir belki rezene varsa kaynat az bişey içir 
(165 puan) tarafından
Kayısı üzüm ve kayısı suyu vereyim canım rezene karın ağrısına mı iyi gelir
(3,823 puan) tarafından
Çok değilöaz bişey versen iyi gelebilir sıvı çorbalar içir canım katı çok yedirme su bol içir
(165 puan) tarafından
Öyle yapcm canım havalar soğuk zaten faydalı çorbalar içirrm bundan sonra olmadı
0 oy
tarafından
Tarhana corbasi cok iyi kemik suyuda ekle oh mis
(165 puan) tarafından
Hazır tarhana alsam olur mu
tarafından
Kuzum yok mu orjinal tarhana aktardan alanilirsin veya komsularina sor bi hazir faydasi olmaz tarhana hem bagisikligi guclendirir hem bagirsaklari calistirir
(165 puan) tarafından
Burda ev yapımı ürünler satan yerler var gerçi orda da bulabilirim tarhana el yapımı
tarafından
Bebekler icin olanindan al canim acisiz az tuzlu
(165 puan) tarafından
Tamam canım

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 158 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 643 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kuckprensesn.annsi (419 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 308 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 378 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 19991204 (63 puan) tarafından soruldu

379,091 soru

11,347,728 cevap

34,813 kullanıcı

...