0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde (876 puan) tarafından
1 aydır annemde kalıyorum annem hasta elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım hep oğlum çok hareketli çünkü neyse sabah kahvaltısıdan sonra bulaşıklari yikayim dedim burnumdan getirdi niye yikiyorsun yıkama bırak diye elimi bir daha asla bir işe surmucem 

14 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bende 3 gündür annemdeyim bırak yardım ediyim diye yalvarıyorum resmen,asla bi iş yaptırmaz 
-Reklam-
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Benim annem hiç iş yap veya yapma demez zaten yaptırmaz Allah razı olsun sen çocuğuna bak kızım der 
0 oy
(12,536 puan) tarafından
en son 2018 de gittim 

bazen diyorum mesafe iyi bi şey
0 oy
(1,882 puan) tarafından
Bekarken yap diye başımın etini yerdi şimdi yapma diye yiyor 
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Benim annem söylemez yardım edin diye ama yapsakta bir şey demez hatta hoşuna gider yapma yorulma falan der ama içten içe yapmam da hoşuna gider biraz çekingen o konuda 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Azarlamak mı, annem ben çocukken de azarlamazdı ama kızım ben yaparım torununu ağlatma  ya da yaptimsa neden yaptın yavrum yorma kendini  buraya iş yapmaya mi geliyorsun der,  ben de derim annem git sen torununu sev bunlar bana terapi gibi geliyor, o da tamam der gider :) benim annem çalışıyor ve eli çok hızlıdır, temiz iş yapar ama yavasliga tahammülü yoktur bazen de der ben iki dakikada halledeyim birlikte oturalım o zaman  bırakırım yapsın :) 

Belki annen neden kendini yoruyorsun ya da çocuk ağlıyorsa neden çocuğu aglatiyorsun diye demiştir.. anneler bence genellikle haklıdır.
0 oy
(8,980 puan) tarafından
Haftanın 3 günü anamdayim :D cocuklarimin arkasını toplamaktan bı ise el atamıyorum :D çocuklar uyuduğu da kalk tatlı yap :D azarlamaz asla yapmasam da sürat asmaz
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bir işe sürmeyeceksen eve git canım tavır alacağına
0 oy
(392 puan) tarafından
Bebiism yok annem babam da tek yaşıyor ve köy yeri onca işleri zaten oluyor,eve gidince herseyi dip köşe çekip silip supuruyorum çok da hoşuna gider ama bebisim olsa yaptırmazdi onunla ilgilen diyip de❤️
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Niye yaptirmiyo ki 
0 oy
(758 puan) tarafından
Gidince tuvalete kadar yıkıyorum . Annem yapma desede kızıyorum sana ne yaparım diyorum .. kurban olurum ailemi veren Allah'a . İstediği kadar kızsın 
0 oy
tarafından
Haha benimkide tam tersi. Yapmıyorum diye sürat asar
0 oy
(12,797 puan) tarafından
Neden öyle desin ki sana iş yaptırmaya mi kıyamıyor yaptığın işi mi beğenmiyor bizimki değişiyor bazen yardim bekler ama elinde olsa kalksinda şu işimizi görsün diye düşünecek bir insan değil annem genelde iyiliğimizi ister çok beklenti içinde olan biri değil.
0 oy
(455 puan) tarafından
Benim annem demeden hiç bir şey yapamıyorum maalesef. Mesela o demeden evi supursem ev temiz niye süpürdün der bulaşık Makinesini açsam daha dolmadi neden açtın der yapmasam otursam sen ne oturuyorsun kalk evi supur makineyi doldur/boşalt vs hep böyledir. Yemek yaparım beğenmez yapmam söylenir. Yani say say bitmez. Ama sonuçta annem beni doğurmuş büyütmüş.

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 743 göst.
19 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 461 göst.
31 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 638 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kuckprensesn.annsi (419 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 198 göst.
10 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Aynurrrrr52 (165 puan) tarafından soruldu

378,394 soru

11,326,155 cevap

34,778 kullanıcı

...