0 oy
1,076 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından

image

image

Malesef dört aydır ayrıyız evliligimize de bir umut yok kaalan bir kaç fotoğraftan biri

image

33 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kusura bakmayın da bu çirkin adamlar guzel kadınlarla evlenince bir yerleri kalkıyor kendini bulunmaz hint kumaşı sanip havalara giriyor güzel olanı küçümseyip kırıyorlar sahip çıkamıyorlar yazık olmuş hayırlısı olsun hakkınızda 
tarafından
Hic üzme kendini çabuk unutursun inşallah.  Çocuğunun psikolojisini düşün emin ol sevgisiz saygusiz bur ortamda büyümesinden çok daha sağlıklı olacak yaşam kalitesi
(634 puan) tarafından
Üzmeyin kendimi diyorum her geçen gün bir önceki günden daha üzgün uyanıyorum sanki her geçen gün çektiğim acı daha çok artıyor ne kesip atabiliyorum ne de karar verebiliyorum öyle bir araftayım
tarafından
Şey canim sen sizi bırakıp surekli annesine giden adamin eşi misin
(634 puan) tarafından
Evet onun esiyim
tarafından
Gerçekten pişman olduğuna eminsen bir şans verebilirsin en azından denedim der sonradan pişman olmazsın
-Reklam-
+1 oy
(3,147 puan) tarafından
Umarım hayırlısı olur hakkınızda bebeğiniz için 
+1 oy
(587 puan) tarafından
Evliliği yıkmak zor birde severken ama yaşanılan şeyleri sıkıntıyı da sen çektin gitsen aynısı olur mu bilemezsin, kendi üzme hakkında hayırlısı buymuş inşallah bundan sonra senin ve oğlun için çok güzel günler olur. Egerki boşanmaya karar verdiysen kesin diyosan ayağa kalk ve hayatını oğlun ve kendin için yoluna koy gidebe üzülme. Unutma sizden değerlisi yok bu dünyada
0 oy
tarafından
Aa noldu cnm
0 oy
tarafından
Rabbim hayırlısını neyse onu nasıp etsin canim size ailenize çok üzüldüm umarım sorunlarınız hallolur mutlu olursunzu
0 oy
tarafından
Hayrlısı neyse o ols canm çok üzüldm 
0 oy
tarafından

Bazi postlara oylece bakakaliyorum. Yazacak hicbirsey bulamiyorum.

Allah hakkinizda hayirlisini versin. İnsallah bu kucuk aile dagilmaz, çıkmadık candan umut kesilmez demisler. İnsallah toparlar tekrar bir aile olursunuz en azindan o minik yavru icin 
(634 puan) tarafından
Çok saol kimse böyle olmasını istemez hele ben bu şekilde dağılmasını hiç istemedim küçük bir olay büyüyüp dallandi budaklandi
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Rabbim hayırlı kapılar açsın canm
0 oy
(9,209 puan) tarafından
Yaa çok uzuldum :(( once ki postuna baktm eşim pişman gibi bizi çağırıyor demissin gitmeyeceksin o zaman :/
(634 puan) tarafından
Gitmeyeceğim beni darliyor bugün son gün kararini ver gel yoksa birdaha beni gormeyeceksin falan
(9,209 puan) tarafından
Allah hakkınızda hayırlsnı versin :/
0 oy
(446 puan) tarafından
Ya hayat işte canim uzulme kim ayrilmak icin evlenirki vardir bunda da bi hayir 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm  ne oldu inşallah barişirsiniz evliliğiniz bitmez
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Keşke albümü yirtmasaydin canım belki düzelirsiniz gün doğmadan neler doğar
(634 puan) tarafından
Ben yirtmadimki daha ayrılmadan önce eşim yırttı
0 oy
tarafından
Bende fotoğraf bile kalmadı üzülme demeyecem ama geçecek... 5 ay oldu bizimde 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı ne ise o olsun canım bebeğin içinde senin içinde 
0 oy
tarafından
Bebeğin kaç aylık canım . Yakında bende eşimle kendimi böyle görüyorum hamilelikten sonra hiçbişey eskisi gibi olmadı aramızda
(634 puan) tarafından
Bebek 2 yaşında
0 oy
tarafından
Keşke bunu yapmasaydın hala seviyorsun belli  bence gurur yapma eger ortada ciddi bir problem yoksa yuvanı kurtarmak icin elinden geleni yap  

Yuva kolay kurulmuyor 
0 oy
tarafından
Hakınizda hayirlisi cnm 
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Canım hakkinizda hayirlisi olsun tabikide kimse yuvasının dağılmasını istemez ama belki Allah alniniza bunu yazdı kaderden ötesine gecemezsin belki herkesin iyiliği için böyle olması gerekiyordu
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı neyse o olsun canım  

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 647 göst.
0 oy
10 cevap 118 göst.
14 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde anakiz (2,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 295 göst.
16 Eylül 2023 Aile kategorisinde Emineninanesii (3,391 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 202 göst.
12 Aralık 2022 Aile kategorisinde Pamukoglum (1,740 puan) tarafından soruldu

379,534 soru

11,361,852 cevap

34,839 kullanıcı

...