0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (2,055 puan) tarafından
Kızlar şu son bir haftadır aklımdan iyi kötü ne geçiriyorsam oluyor kötü düşünmemeye çalışıyorum ama yine de olmuyor sadece istediğim şeyi aklımdan geçirmem yetiyor 

5 Cevaplar

0 oy
(446 puan) tarafından
Bende de tam tersi mesela cok kotu olcak diyom guzel geciyo iyi olcak diyom kotu geciyo anlamadim valla
(2,055 puan) tarafından
O bendede oluyor ama bende durum şöyle keşke şuan şu olsa diyorum oluyor o an olmasada ertesi gün oluyor rüyamda birşeyler görüyorum onlarda olmaya başladı
(446 puan) tarafından
Tovbe bilemedim kiz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Töğbee  boşuna dememişler iyi düşün iyi olsun diye ☺
(2,055 puan) tarafından
Evet öyle yapmaya çalışıyorum ama elimde olmuyor işte aklımdan geçiyor ya da rüyama giriyor
tarafından
Ve hepside gerceklesiyor öylemi
(2,055 puan) tarafından
Maalesef ki öyle bende artık  hayret ediyorum şom ağızlı olduğumu biliyorum ama bu kadar olduğumu bilmiyordum
tarafından
Allah yardımcın olsun ozamn  zor yani
(2,055 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Yok olmuyor canm 
0 oy
tarafından
Evet kötü bşey olcagını hissederim gerçektende olur kaç gündür huzursuz mutsuzdum içimde Bi sıkıntı vardı deprem olmuş dün konyadaysı sanırım 
0 oy
tarafından
Eşim diyordu bu bı iki haftadır aynı senin dediğin gibi oluyor diye hâyr olsun ben de çok duâ ediyorum inşaAllâh gönül ferahlığı verir Rabbim diye. Siz de duâ edin demekki çakraladiniz açık şuan Aslan burcu musunuz acaba ?
(2,055 puan) tarafından
Hayır değil başak ediyorum İyi olanlara seviniyorum ama kötü olanlara üzülüyorum arkadaşıma anlattım böyle birşey varmış adını şuan unuttum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 66 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ececomez61 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 445 göst.
25 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 241 göst.
0 oy
6 cevap 211 göst.
16 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Funny_honest (134 puan) tarafından soruldu