0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar merhaba  ben kayınvalidem ile ayrı oturuyorum  20 dakikalık bir mesafe var  aramızda çok iyi değil aramız korona oldu arayıp soruyorum hergün neyse.. Ben Ayın 19 nda memlekete ailemin yanına gidecem 1 haftalığına yazında gitmiştim eşim ağır işi biraz tedirginim gitmekte teyzemin kızı ile gidicez eşimin den izin çıktı daha kaynanama söylemedim onlarda memlekete gidecekler miş bir ev yaptırmaya bu hafta falan benim gideceğimi bilmiyor işte gidicez evde bakliyat yağ falan var sen alırsın dedi bana ama ben gideceğimi söylemedim şimdi eşim tek kalacak işi ağır bir şeyler der diye sizce ne şekilde diyin kaynanama bu durumu 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşin izin vermiş ona ne
-Reklam-
0 oy
tarafından
evin ayrı zaten eşin bişey demediği sürece. ben gidiyorum demen yeterli bence 
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Eşim git dedikten sonra arayıp kaynanama ben buraya gideceğim demem evimde ki adam karışmıyor kime ne sen de yine konusu açılırsa biz kararlastirdik memlekete gideceğim dersin olur biter
(228 puan) tarafından
Yada gidince haberi olur artık
(2,350 puan) tarafından
Bak öyle daha iyi olabilir
0 oy
tarafından
Niye söylemiyorsun canım sen annenlere gideceksin bu senin en doğal hakkın korkma yani ondan çekindiğinide belli etme ki sen gideceğin zaman karışmasın cekindigini korktuğunu belli edersen karışır benden cekiniyor gidemiyor diye yüz bulur 
(228 puan) tarafından
Ya şundan açıkcası normalde hiç çekinmem iyi değildi aramız şimdi şimdi iyi oldu hani ağır işte çalışıyor ya eşim o yüzden
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Esin izin vermiş zaten saygı gereği gideceğini soyle ozaman direk gidip gitmemek eşinle senin aramdaki problem diye düşünüyorum söyleme şekli falan yokki bu işin anne bende gideceğim memlekete oyuzden alamayacağım bakliyatlari dersin direk olarak 
(228 puan) tarafından
Dimi öyle yapayım pazar günü gidip söyleyeyim
(1,105 puan) tarafından
Aynen canım git söyle direk kötü bişey yapmıyorsun sonuçta ailenin yanına gidiyorsun
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kaynanana afedersn bk yemek düşer neden izin alır gibisin ki
(228 puan) tarafından
Yok şundan şimdi gittim ya surat asacak aramız iyi değil normalde şimdi iyi gibiyiz diyecek daha yeni geldi ne gitmesi gibi
(7,768 puan) tarafından
Tamamda ona ne istersn hiç annenden çıkmazsn lütfen bu düşüncelerden çık ve kendini bi sal
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Niye ayıp bir şey yapıyormuş gibi çekinerek söyleme yolu arıyorsun anlamadım kendine dert etme bunu ben anneme gidiyorum dersin bir şey derse ki ne diyebilir eşimle konuştuk biz dersin ağzını kapatirsin kimse annesine giderken çekinmemeli lütfen kötü bir şey yapıyor gibi davranma sıkma canını 
(228 puan) tarafından
Yok canım normalde söylerim şimdi yazın oradaydım yine gidiyor falan diyecek eşimde ağır işte ye yalnız bırakma gibi hani o yüzden hani bir sebebi olsun gibi söyleyeyim dedim
(2,323 puan) tarafından
İstersen her gün gidersin bunda kimsenin karışmaya hakkı yok bence öyle hakları varmis gibi ellerine koz verme sakın boşver eşin söylesin sen cekinyosan da
0 oy
tarafından
E sen fırsat veriyorsun böyle olmasına baksana,ne demek ona söylemedim,sen kocanla evlendin e o da zaten izin vermiş başkası ne karışır. 
0 oy
(119,355 puan) tarafından
bakliyat yag bozulmqzki kalsin evinde

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 135 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 238 göst.
0 oy
3 cevap 178 göst.
11 Ocak 2024 Aile kategorisinde Aysekkkk (116 puan) tarafından soruldu