0 oy
321 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Yani fazla samimi değilim hatta biri bişey isterse veririm o kadar, kapılarını asla çalmam, konuşmam, böylesi daha mı iyi

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu zamanda hiç samımı olmamak daha iyi yüz göz olmaya gerek yok 
tarafından
Dimi, valla ne yaklaşan oluyor nede canını sıkan
tarafından
Ohh ne guzl huzurlusun kendı yuvanda yüz verirsen elini kolunu kaptırırsın herşeye maydanoz olurlar cahilce konuşur dururlar herşeye burunlarını sokmak isterler ne gerek var
-Reklam-
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Mesafe her zaman onemli
tarafından
Bencede
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Bencede sonra konuşunca muhabbet olunca her bişey den haberdar oluyolar biyere giderken sorarlar evde bi ses duysalar sorarlar amann gerek yok 

tarafından
Dimi, insanlar evinin içine müdahil olmayı seviyorlar, o yüzden hiç konuşmamak en iyisidir
(2,698 puan) tarafından
Aman kimse YOK çevremde olmasın da
0 oy
(1,042 puan) tarafından
Konuşmuyorum bile bazen selam veriyorum oda onlar selam verince mesafe en güzeli
tarafından
Dimi bende öyle yapıyorum öylede yapcam
0 oy
(3,869 puan) tarafından
ben 4 komsumla cok samimiyim gider geliriz , yani insan arada sirada birinin kapisini calip bi kahve icip konusmak istiyor 
0 oy
(385 puan) tarafından
Bence komşuları sevmenin en güzeli uzaktan sevmek. Benim alt kattaki komşum en ufak bir seste güm güm vuruyor şikayete geliyor. En son bana komşuluk hakkına giriyorsun dedi evde olmadığım saatlerde gürültü yapıyorsun diyor ben o saatte evde değildim diyorum biliyorum eve giriş çıkış saatlerini takip ediyorum diyor.kızım yere oyuncak düşürse güm güm vuruyorlar dikkat etmesi konusunda uyarıyorum ama nihayetinde çocuk diyorum kendi kendime. Geceleri kışın çok ağlıyordu, diyor uyutamıyordun niye siz çocuklarınızı hiç ağlatmadan mı büyüttünüz dedim. Bizim binada ramazanda sahurda birbirlerine gidip geliyorlar. Yaz aylarında çardakta gece 2ye 3 e kadar kahkaha atarak oturuyorlar. 
tarafından
Sende yaz, biraz az gülün uyuyamıyoruz diye
(385 puan) tarafından
Işin enteresan tarafı takip ettiği için eşim olmadığı zamanlarda şikayete geliyor kapıma. Keşke eşim varken gelse o zaman bi daha cesaret edemez manyak kadın. Bende diyorum sizin son ses müzik sesinizi 2 güne 1 dinliyorum diye ama anlamıyor
0 oy
tarafından
Komsuna bağlı benim Trabzon'da iki tane var birbirimizi bir gün görmezsek kafayı yeriz Samsun'a giduyorum diye arkamdan hüngür hüngür ağladılar o derece bitane de var beni market olarak kullanıyor onunla arama mesefa koydum mesela
0 oy
tarafından
Komşum yok canım çok şükür kafam rahat
0 oy
(2,226 puan) tarafından
ben hiç  birini tanımıyorum sevmiyorum öyle sürekli gidip gelmeyi de zaten en iyisi 

iki üç arkadaşım var eşimin arkadaşının hanımları onlara gidip geliyorum ben çağırıyorum 
0 oy
(218 puan) tarafından
Bizim apartman kendi halinde birbirimizi görünce selam veririz o kadar samimi olunca yüz buluyorlar bende sevmem yüz göz olmayı
0 oy
(868 puan) tarafından
ben biriyle samimi oldum bi gun Sabah 9 da geldi 12 de gitti o da çocuğu uyutcam falan dedim öyle sonra mesafe koydum baya
0 oy
(851 puan) tarafından
Valla komşularım hepsi bnden yaşca büyük tabak gönderir bnde Oyle oturmuslugumuz yok ama  güzel bisey yapsam muhakak cok yapar gönderirim o kadar çok seviyrm gurbetteyiz sagolsunlar ailemizi aratmazlar sürekli kapılarda knsrz ev alma komşu al derler o yuzden bnce komşu gerekli
0 oy
tarafından
Ben severim komsulugu ama konuştugum kimse yok utangaç biriyim
0 oy
(119,461 puan) tarafından
ne kadsr uzak o kasar iyi
0 oy
tarafından
Ben çok samimiyim sağolsunlar çokta iyler biri köylü komşunun yazın hiç sebze alamam sağolsun herşey getirir ne bisrirsek veririz birbirimize çok seviyorum iyiki varlar gurbette canlar arkadaşlar nefesler
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Vala canım biz 2 komşumla çok samimiyiz genelde insanlarla kolay kolay samimi olmam ama komşularım gerçekten çok iyi insanlar evlerinde ne pisirirseler bir tavak mutlaka benim evimde dur bir isim olsa evleri hep üzerindedir yani sınırlarını korudugun sürece sıkıntı yok bence 
0 oy
tarafından
Bir kere kapılarını calmisligim yoktur. Ihtiyaç ta duymadim
0 oy
(743 puan) tarafından
Bence böyle daha iyi kimseye güven olmuyor ben bir iki kişi ile konuşuyordum öyle çok büyük samimiyetim yoktu baktım arkamdan laf atmış ne haddinese yanımda da nasıl canım cicim ama en iyisi merhaba merhaba ben artık öyle yapıyorum ne ugrasicam ..he tabi evime gelip bir şey isteseler bir sikintiliri olursa her türlü yardımcı olmaya çalışırım .
tarafından
Ay yüzüne Mıç mıç olup arkandan laf söylenmesini asla sevmem
(743 puan) tarafından
Hiç sorma canım Ayar oluyorum bende
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Yani sohbet muhabbet etmeyi severim komşuluk  ilişkileri iyi dozunda olduğu sürece gayet güzel bisey bence gelmeleri benim gitmem gırgır şamata iyi yabi memnunum ben hee istisnalar hariç tabi
0 oy
(13,087 puan) tarafından
Valla daha iyi canım gereksiz samimiyet sevmem. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 236 göst.
29 Aralık 2022 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 301 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 381 göst.
21 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mina gozde (2,671 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 362 göst.