0 oy
486 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından

4 aydır buradayız bna ve oğluma çok alıştı gitmek kelimesi geçince suratı. Düşüyor hali tavrı değişiyor üzülüyor belli yani gitmemizi istemiyor hiç ama bnde çok üzülüyorum 

Şimdi evime dönsem eşimi afetsem annem biz burdan gidince günlerce ağlar hasta olur biliyorum bunu vijdan azabı hissediyorum annem tek başına yaşıyor 

10 Cevaplar

0 oy
(603 puan) tarafından
Canım annen üzülecek diye yuvanı mı yıkacaksın mecbur gidicen gene gelirsin o da gelir ayrı düşmezsiniz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şuanda yuvanı düşünmen lazım 

Bu konuda ikilemde kalman çok saçma 

Ortada babadan ayrı bir cocuk var farkındamısın
0 oy
tarafından
Canim cocugunu dusuneceksin once. Annen uzulur diye kurtarilacak bir yuva varsa gozden cikarilir mi daha neler.
(634 puan) tarafından
Son şans vermek istiyorum ama bilmiyorum ya çok tuhaf hissediyorum annemin bizden başka kimsesi yok
tarafından
Seni de anliyorum, anne bu yani, ama kuzum once kendi yuvani dusun, once evladini dusun. Al anneni karsina guzelce konus, ortada bi cocuk var. O cocuk ilerde sana babamla neden ayrildiniz dediginde vicdanin rahat olsun ben elimden geleni yaptim dersin.
tarafından
Bence şans verme.ben bunu öğrendim kesinlikle değişmez eninde sonunda patlar.sen bilirsin yine de tabii ne güzel annen yanında.denenmişi denemenin anlamı yok bence
(634 puan) tarafından
Son bir şans vermek istiyorum Melike ondan sonra birdaha yaparsa direk boşanma davası açıp bitiricem
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Annenize alin beraber geçin bir anda kopması zor olur tabi
(634 puan) tarafından
Annem asla gelmez kabul etmez yani
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Yuvanı kurtarırsan annen daha mutlu olur canım. Anneler evlatlarının mutlu olmasını her şeyden çok isterler.
(634 puan) tarafından
Sanmıyorum annem eşimi sevmiyor ve onun düzeleceğini düşünmüyor gitmemizi de istemiyor bizim
tarafından
Bence de gitme.anneni dinle.kendine düzeni kur düzelmez çünkü yine o eve dönersin
(2,139 puan) tarafından
Diğer postlarını okumamıştım bu yorumu yaparken. Senin ne düşündüğün önemli canım. Bir şans daha versen duzeleceginden emin değilsin sanırım. Kafanı topla iyi düşün kararını öyle ver derim.
0 oy
(192 puan) tarafından
Eşinle aranda be gecti
0 oy
(120,784 puan) tarafından
sen affetcen demi
(629 puan) tarafından
Canim her soruya donus yqpiyorsun nasil bir minnossun :)))
tarafından
Ben de aynisini düşünüyordum :)
(120,784 puan) tarafından
seviyorum burda vakit gecirmeyi
(634 puan) tarafından
Ne yapayım bilmiyorm bir yanım affet bir şans ver diyor bir yanım asla olmaz düzelmez diyor
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Eski postunu okudum sanki aranizj iyice bozan kaynana olmuş ama eşinde unursamamis sizi gibi arayada mesafe girmiş mutlu olacağını dusunuo müsün yani bilemedm canım guzel kızsın eşine göre kat kat boyleleride değer görmez içinden geleni yap bnde çok seviorum eşimi ama aldattığı için ayrilcm mahkemeye verdim mesela sadece sevmekle olmuo değer görmek saygı görmek sevilmek istio insan huzur istio hakkına hayirlisi olsun
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Yinede  sen bilirsin ama ana  kuzusu  bir adama  şans  vermek  akıl kârı değil  şans  versen de bu yaşadıklarını  bir süre sonra  yine  yaşarsın  v3 daha çok  yıpranırsın  anası  ölmeden  size  rahat  gelmez  be olan  hep  çocuğa olur 

Çok çok iyi düşün derim 
(634 puan) tarafından
Değişir düzelir belki 37 yaşına gelmiş belki annesi ölür Allah öyle güzel bir kapı açar yani ne bileyim bir umut ben hiç boşanmayi kabullenemiyorum bir türlü
0 oy
(9,731 puan) tarafından
Canm lutfen beni yanlıs anlama ama seni bi arkadas belki abla olarak uyarmak istiyorum. Bence sen bi destek almalısn. Bi psikologtan bi uzmandan. Gerçekten ne yapmak istediğini kendin bile bilmiyorsun açtığın postlardan anlayabiliyorum :/
(634 puan) tarafından
Evet öyleyim araftayım yani ne yapmak istediğimi nasıl düşünmem gerektiğini bilmiyorum ruh sagligim iyi değil normal değil

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 89 göst.
22 Haziran 2024 Aile kategorisinde hanimeli (560 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 412 göst.
7 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 903 göst.
11 Eylül 2018 Diğer kategorisinde Kubra (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.