0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde (743 puan) tarafından

Kızlar artık çok sıkıldım hamile olduğumdan beridir sürekli yüzümde sivilce çıkıyor asla ellimi surmuyorum patlatiyorum ki azmasinlar . Ama yok yine hergun neredeyse bir iki tane illa çıkıyor bir de kırmızı kırmızı hep yanaklarım çok kötü duruyor ister istemez takıyorum nasıl geçer ne yapayım kızlar ? :ermm: 

4 Cevaplar

0 oy
(15,854 puan) tarafından
Kız benim de uçuk çıkıyor ya sönüyor bı hafta sonra tekrar çıkıyor dudak çevremde bide sinirnoldum ya hiç çıkmazdı 
(15,854 puan) tarafından
Evet  ondan mı yoksa başka biseyden mi anlamadim
(743 puan) tarafından
Anladım canım umarım seninkide geçer bir an önce
tarafından
Uçuk için sarımsak sürün Çok iyi oluyor kurutuyor hemen
(15,854 puan) tarafından
İlaç vardı sürdüm sarımsak da kokusundan sürmedim ya
tarafından
anladım canım çıkacağı zaman sürüce kurutuyor onun için dedm ama kokusu var tabu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız bebege Hamılesin galiba canım doğum yapınca geçer 
(743 puan) tarafından
Kuzum valla bilmiyorum cinsiyetini hala Çarşamba günü ogrenicem inşallah hayırlısıyla . İnşallah ama o zamana kadar az da olsa hafifletme şansım yok mu ya valla mayın tarlası yüz ile dolaniyorum
tarafından
Çarşamba günü kontrole gittiğinde doktor kızın olucak dedıgın de seda demişti dersin kızın olcak %98
Bendede çok leke sivilce çıkardı  takmazdım kafaya pek doğum yapınca geçti
(743 puan) tarafından
Ayy hadi inşallah canım sağlıklı olsun tek dileğim ama bende kızim olsun çok istiyorum hayırlısıyla :) o gün gelsin post acicam inşallah sedacim ☺️ inşallah geçer ya vala çok morel bozucu
tarafından
Kız çocuk kadının güzelliğini alırmış yüzü lekeli olurmuş afadersin popon da yaygın olur kilo anlamında ama oğlana hamıleysen popon toplu sivri durur yüzün nur gbı bembeyaz olur örneğini çok gördüm
(743 puan) tarafından
Evet canım haklı olabilirsin . Benim oğlumda yüzüm çok çok güzeldi dönen bir daha bakıyordu çok güzel hamilesin yüzün ay gibi diye tertemizdi ama bunda hamile kaldığimdan beridir yüzüm mahfolfu . Popoma dikkat etmedim ama daha :D
0 oy
tarafından
Bndede öyleydi dığum yapınca geçti canm 
(743 puan) tarafından
Yaa demek daha 5,6 ay daha böyle dolanicam :/
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Benimde son 1 haftadır günde hep çenemin etrafında çıkmaya başladı çay ağacı yağı ve kremini sürüyorum o biraz kurutuyo
(743 puan) tarafından
Para biriktiriyorum canım alicam onu bakalım inşallah ise yarar
(1,045 puan) tarafından
İlk başta bende işe yaramıyodu keşke almasaydım dedim ama sonradan baya faydasını gördüm
(743 puan) tarafından
Denemekte fayda var bakalım canım inşallah bende de yarar ise teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 361 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (927 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
11 Mayıs 2024 Aile kategorisinde 18humeyra (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 158 göst.
0 oy