0 oy
409 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,840 puan) tarafından

kizlar eski mr sonuclarima baktigimda bu sekilde biseye denk geldim ve gunasiri migrenim tutar beni hayattan sogutur yani hic elim kalkmaz bisey yapmaya...

mr sonuclarimda buna denk geldim 

orta hatta cavum vergae varyasyonu izlenmektedir yaziyor arastirdim biraz ama şizofreni filan yaziyo cok sukur şizofreni degilimde ilerde allah korusun boyle bisey olabilirmi bilen varmi:(

4 Cevaplar

0 oy
(2,840 puan) tarafından

En İyi Cevap
bilen varsa litfen yardim edin taaa 17 sine randevu var aldim fakat kafayi yiycem boyle bisey olsa dr ilac verirdi diye dusunuyorum ama 
(2,323 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım şimdi baktım da bu sadece beyinde bir farklılıkmış yani şizofren fln diye bişey görmedim. Hatta doktorun biri sadece beyin orta sapının farklılığı diyor kimisinin burnunun uzun kimisinin geniş olması gibi diyor ve genetikmiş bu Laz burnu gibi diyor doktor. İnşaAllah öyledir bir sorun çıkmaz
(2,840 puan) tarafından
insallah canim oyle bisey olsa sanirim ilac filan verirdi ozaman durumum yoktu yazdiysada ilac almadim diye hatirliyorum iyi huylu kist diyede gordum nette
(2,323 puan) tarafından
Evet onlar zararsız kistler oluyor çoğunlukla sen yinede mutlaka randevu al git için rahat etsin.
-Reklam-
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Kızz didem bende gittim bugün böbrek de kitle var tümör yani iyi yada kötü huylu olduğunu bulacaklar tomografiye gircem pazartesi günü hani bişey olsaydı eğer mutlaka doktor sanaa ilaç falan yazardı kesin bende tomografiyi çekdirdikden hemen sonra gidip göstercem hastane kendi randevu verdi bana bakalım neler olacak hani demem oki sonucu gösterdiysen doktor sana demişdir bişey varmı yok mu diye 

(2,840 puan) tarafından
migren var dedi kiz teee o zamanlar 2015 de cekilmis mr sonucu bu gordugum... rabbim evlatlarimiz icin sifa versin insallah rahimem
(2,702 puan) tarafından
Amin gülüm ❤️
0 oy
tarafından
Migrenin nasıl tutuyor . Benim önce gözlerimin önüne zikzak geliyor h8cbirseyi net göremiyorum sonra aşırı mide bulantisiyla şiddetli baş ağrısı geliyo . Hayattan soğudum yeminle bende en kısa zamanda gidecem
(2,840 puan) tarafından
yaa sorma benim bi gun oncede atak geliyom diyo denge kaybi bas donmesi gozlerde bulaniklikla geliyom diyo yakalayip ilac icersem sorun yok bi dr bana migren icin atagi hissetgin an bi agrikesici uzerine turkkahvesi ic demisti aninda durduruyo yakalarsam yapiyorum ama o an baska isim vs varsa yapcak bi durumda degilsem atak tutuyo kuzum mide bulantisi ışık dahi etkiliyo afedersin istifra edersem rahatliyorum biraz hacamat iyi geliyo diye duydum dusunuyorum
0 oy
(194 puan) tarafından
Sebebi neymiş ne gibi sorunlar doguruyo bu hastalığın ogrenebildinki ben 30 haftaligim bebeğin beyninde o hastalık var dendi 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 74 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Simaygule (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 46 göst.
16 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynep63 (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 160 göst.
4 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Baranın annesi (1,291 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 361 göst.

378,764 soru

11,337,220 cevap

34,800 kullanıcı

...