0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Ne diyecegimi bilmiyorum buraya ne yazacağımida içimi dökmeye geldim hakkınızı helal edin lütfen ben çok yoruldum bunaldım artık evliliğimi bitirmek bebeğime kendim bakmak istiyorum eşinin şiddetinden bıktım artık en ufacık bir şey de bile kavga ediyoruz hamile falan dinlemiyor vuruyor bana napmaliyim bilmiyorum tek başıma büyütebilir miyim bilmiyorum ama çok yoruldum sahipsiz olunca gelen eziyor giden eziyor bu kadar ağır ki artık dovemesinden vurmasindan hakareti den ağır kelimeler konuşmasından yoruldum bıktım artık napim okadar bunaldım dayım ki ne yapacağımı bilmiyorum

9 Cevaplar

0 oy
(2,671 puan) tarafından
Hamile misin yoksa bebeğin doğmuş mu ayy valla ne desem bilemedim ya e,:-(
(3 puan) tarafından
Hamileyim daha doğum yapmadım
(2,671 puan) tarafından
Ayy kıyamam canım ya annen baban yok mu yada kardeşlerin Allah o adamı bildiği gibi yapsın nasıl hamileyken sana şiddet uyguluyor ya  valla inanamiyrm:-(
(3 puan) tarafından
Kendine yakistiriyor demek ki abla ailem var ama hiçbiri de yok ne manevi ne maddi tekim yalnızım evinnen büyüğü benim
(2,671 puan) tarafından
Ayy kuzum ya ne desem bilemedim Rabbim hayırlı bir kapı açsın şana kendi ayakların üzerinde durabilir sen tabiki iyi bide mesela ev den çalışan çok bayan var el beceri falan varsa öyle yap sat canım ne olursa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sahipsiz asla değilsin ALlAH c.c var sığınma evinemi gitsen böyle ömür bitmiyo bitmez kendimden biliyırum
(3 puan) tarafından
Gitsem ne olacak ki hamileyim bebeğimi alırlar elimden
tarafından
Daha doğmanış bebeği kimse alamaz
(3 puan) tarafından
Öyle orası doğru ama doğduktan sonra orayı da araştırdım çok durdur muyorlar orda beş altı ay ondan sonra napacagim ki bilmiyorum ama bende bir yolunu bulmak için elimden geleni yapacağım
tarafından
Kesinlikle katlanma
0 oy
(119,073 puan) tarafından
sahipsizlikden bahsetmissin bi erkekmi sahip olcak adam olsa hamile kadina el kadirirmi kendine deger ver siddet uygulayandan ne koca olur ne sahibin nede cocuguna baba olur
(3 puan) tarafından
Dogrusunuz ama napim annem babam yok benim
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Ve elkaytu aleyke muhabbetten minne bunu günde 41 defa oku eşinle aranız icin canım faydası olacaktır emin ol 
(3 puan) tarafından
Teşekkür ederim okurum sağolun Allah razı olsun
(0 puan) tarafından
Şiddete meyilli biri için ne duasından bahsediyorsunuz Allah aşkına.allah iyi insanlarla karşılaştırsın diye dua etsin
(1,238 puan) tarafından
Allaha inancin yoksa yorum yapma saçma sapan
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Canım orda  mutlu değilsen katlanma. İlk başlarda zorlanırsın ama sonunda daha iyi Olacağı kesin. Lütfen kendine bir iyilik yap ve kurtul o adamdan
(3 puan) tarafından
Kurtulmak istiyorum karnında bebek hangi kapıya giderim kime sığınırım çok yoruldum okadar bunaldım ki canm çok yanıyor kendisi zaten beni istemiyor bende kimsem yok diye gidemiyorum
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Allah senden uzak etsin belasını versin 
(3 puan) tarafından
Ne diyim Allah görüyor
0 oy
(7,847 puan) tarafından
Vefat mi etti annen ? 
(3 puan) tarafından
Yok ayrıldılar babamla yıllardır görmem kendisini yıllar önce babam ona götürdü ama bizi istemedi
(7,847 puan) tarafından
Peki baban ?
(3 puan) tarafından
Babam mi ceza evinde
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
(3 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ne diyeceğimi bilmiyorum inan ama Allah cezasını verir elbet 
(3 puan) tarafından
Elbette verir ee yada geç  buna eminim
(2,826 puan) tarafından
Üzme kendini bebeğin için güçlü olmak zorundasın bana yakın olsaydın bakardım sana çünkü ben eşten değil ama annemle birlikte babamdan çok çektik o yüzden anlıyorum seni

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 438 göst.
0 oy
5 cevap 196 göst.
6 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Derin42 (11 puan) tarafından soruldu
+2 oy
11 cevap 438 göst.
0 oy
33 cevap 983 göst.

378,029 soru

11,314,642 cevap