0 oy
284 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (393 puan) tarafından

Eşim 1 aylık kontrolde görevde olabilir bebeğimi tek götürmem gerekicek pusetimiz var ama ben taşırken bacağıma falan değiyor :D nasıl ayarliyorsunuz bide o kemeri şimdi takmam zararlı olur mu bebisime nasıl tasicam ben fikir verin ya Bebek arabamız yok henüz 

20 Cevaplar

0 oy
(8,582 puan) tarafından
Tutacak yerinden tut önüne doğru taşırsan ayağına çarpar.  Yan tarafa dogru tut.

Ve güvenli olsun diye biz  pusetle kucagmzda  taşırdk ;)
(393 puan) tarafından
Ama çok kaba kucakta nasıl olur ki cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Pusetin arabası yoksa eziyet gibi oluyor kullanamıyorsun bebek 3 kilo Puset 10 kilo çok ağır 
(393 puan) tarafından
Öyle ya ağır cnm
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Kemeri ihmal etme sakın Allah korusun.. pusetin büyüktür benimki de öyle ele aldiginda bna fazla buyuk geliyor oto koltugu uyumu var bende tek pusette taşıyamam esim alir ancak. Yanina birisini al istersen destek olur iki tatafli tutarsınız.
(393 puan) tarafından
Ah gurbetteyim canm kimsem yok yanımda aynen puset büyük
(1,022 puan) tarafından
Bende senin gbiyim bi eşim bi ben napalm idare edecegiz artık..Allah kolaylık versin.
0 oy
(1,297 puan) tarafından

Puseti kucagimizda tasidik:D

(393 puan) tarafından
Kaba ama kız ben mi kaba olanı aldım bilmiyorum
0 oy
tarafından
Aldık boşa ewde kullniyom bı defa gtrdum belim agrdi dahada araba kullanıyor cnm:)
(393 puan) tarafından
Arabamız yok cnm bizim
tarafından
Bebek arabasi kız benimde arabam yok;))
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Kangurun yok mu canm yenidogana uygun 
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Ana kucağına koy varsa yada battaniyeye sar öyle çok zor olur canim yada taksiyle git bı ara pusetle çıktık çok zordu eşimle çıkmama rağmen canım
0 oy
(247 puan) tarafından
Kucağımda taşıdım resmen eziyetti  sezeryan yerimin ağrısından o gün ölüyorum sandım  bebek 5 bucuk kiloydu pusette en az 10 kiloydu  öldüm resmen
0 oy
(392 puan) tarafından
Bence kalın battaniyesi e sar kucağına al
0 oy
tarafından

Bizim puset ağır hayatta taşiyamam:D

0 oy
(1,755 puan) tarafından
Ay ben sadece araba yolculuklarında uyutuyorum yanıma alıyorum taşıması zor ağır. Ve kemersiz allah korusun düşüyor emniyet kemerini tak düştü bizimkisi :(
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben bebek  arabasıyla  taşıyorum  diğer  türlü  çok  zor olur  puset yerine  kanguru al hem  bebek daha  güvende olur  hem sen yorulmamis olursun 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Puseti tek başına taşıyamazsin içinde bebek varken kucağında taşı daha iyi puset baya ağır oluyor 

Yada hemen bı araba al eşimde dogumdan bikac ay sonra alalım demişti hemen alalım dedim sen ise gidince ben hicmi çıkmayalim diye itiraz ettim
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Valla kullanışlı değil pişman oldum ben ilkinde aldığına hantal ağır taşıyamaz insan araba olmadan 
0 oy
(78 puan) tarafından
Aman kız sadece sapından tutma önünden de tutup destekle 
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Onun kadar gereksiz bir sey görmedim ben esim heveslendi aldık kendi agir bebegi sarip koyunca iyice ağırlaştı tasiyamamak cabasi araba olunca iyi oluyoda kucakta zor iki adimlik yolu git git bitiremedim ben kucagina al sar sarmala götür bence 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benim traver sistem oldu için hiç tasimadim ki vallahi canım zor olur ya 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Kanguru alabilirsin acayip rahat oluyor
0 oy
tarafından
Canm bebegim kafasiyla ayaginin geldigi yerden tut ben oyle tasiyorum cok rahat oluyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 140 göst.
0 oy
49 cevap 1,375 göst.
9 Nisan 2020 Aile kategorisinde Emine S (16,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 600 göst.
9 Eylül 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 356 göst.
21 Ocak 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,408 puan) tarafından soruldu