0 oy
263 göst.
Diğer kategorisinde (3,551 puan) tarafından
47 günlük oğlum var. Biraz yüzüne bakılır Bi bebek. Biraz da yanaklar tombul. Çok nazar değiyor ve huysuzlanıyır.kendşm evde ihlas Felak nas okuyorum youtu.be dan açıyorum rukyeler dinletiyorum ayetel kürsi falan ama huzursuzlupu geçmiyor.. Nazar olduguna eminim sizler neler yapıyorsunuz acaba. Etkili dediğiniz bişi varmı? 

8 Cevaplar

+1 oy
(2,593 puan) tarafından
genel olarak her akşam uyuturken 5 ihlas, 5 kevser, 5 fatiha, 5 felak, 5 nas, 3 inşirah, 11 kureyşın, 1 ayetel kürsi, 1 zilzal surelerini okuyup 35 besmele çekiyorum canım eğer ki okurken nazar değdiğini hissedersem o zamanlar çok esniyorum okurken aynı şekilde 3 kere daha okuyorum.. ayrıca o dönemde gazdan da çok huysuzluğu olabilir
(3,551 puan) tarafından
Gaz mı agrı mı yada nazar mı ayırt edebiliyorum canım artık. Nazarı hele resmen ben bile hissediyorum.. Bana bile ağırlık çöküyor
(2,593 puan) tarafından
haklısın canım bende de öyle oluyor ağırlık çöküyor o zaman daha fazla okuyorum
-Reklam-
0 oy
(941 puan) tarafından
Ben 41 tane fatiha okuyorum canim 40  cikana kadar hergun  okudum simdidede ara ara okuyorum gece uyuturken uyudugunda yada disari ciktigimda ne zaman aklima gelirse
(941 puan) tarafından
Ayetelkursi fatiha falan   lahusayken dua amacli okunabiliyor canim kayinvalidem demisti oku diye bilir ole seyleri
tarafından
Kuzum soruyu soran kişi ile sana cevap veren aynı kişi değil :)
(941 puan) tarafından
Karisti ortalik:))
(941 puan) tarafından
Ayetelkursi fatiha okunabiliyor canim dua amacli bana kayinvalidem oku demisti bilir ole seyleri dikkat eder
(1,950 puan) tarafından
Cevabınız için teşekkür ederim  :)
0 oy
tarafından
Youtubedan nazar duası açıyorum 

Kendim okuyorum felak naz ayet-el fatiha nazar duası 

Birde bakara suresi açıyorum 
(3,551 puan) tarafından
Bende YouTube dan açıyorum okuyorum bugün komsu geldi bol bol okudu ama hepimizi bir esnek tuttuki anlatamam.
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Okuyom bide nazari cok dusunme canim oyle dahada cok deger
(3,551 puan) tarafından
Sürekli aklıma geliyor ya. Bende istemiyorum ama.
0 oy
(16,127 puan) tarafından
Ooo sen bu soruyu gel benim kaynanaya sor. Bebegin yastığının altına bicak makas koy der. Burnuna kömür sür nazari alır der. Evine bugday başağı as der. Evin içinde bebeginin üstüne duman gezdir der ( dun benden habersiz evime gelip yapmisligi var bunu sinir krizi geçirdim) daha neler neler. 

Senin yapman gereken bebegine dua oku üfle. Ya da bebeğini kim görmeye gelse o kisinin ustune sessizce dua oku üfle ama ufledigini görmesin. Ayetel kürsi koy yanina ya da cep boy yasin varsa onu koy
(3,551 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ediyorum
0 oy
tarafından
Sevene maşallah diyin diyorum özellikle yaptığım birşey yok :
(3,551 puan) tarafından
Maşallah diyorlar ama yine de değiyor canım.
0 oy
(97 puan) tarafından
Benim oglumda da öyle oluyor du dilimden ayetel kursi yi birakmiyordum bol bol okuyordum hocaya nazar duasi yazdirdm öyle öyle rahatloyordu cok korkarim nazardan allah korusun 
(3,551 puan) tarafından
Amin hepimizin evladını inşallah.

İlgili sorular

+2 oy
12 cevap 241 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu

381,703 soru

11,426,663 cevap

34,987 kullanıcı

...