0 oy
164 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
Gelişimi iyi olsun diye  neler yapmaliyim  

14 Cevaplar

+6 oy
(634 puan) tarafından
Markete bakkala ekmek aldırmaya yollayabilir sin sana sofrayı kurarken yardım edebilir 
(1,243 puan) tarafından
:D :D
tarafından
Hahaha
tarafından
şaka yapıyorsun dimi sjsksj
(634 puan) tarafından
Evet :))))
(4,961 puan) tarafından
Ay güldüm ya
-Reklam-
+1 oy
(2,501 puan) tarafından
2 aylık bebekten ne bekliosun kız ben uyusunda yemek yapayım derdim suan4 aylık yine ayniyim :)
(423 puan) tarafından
Yeni heves ondan galiba :)
(2,501 puan) tarafından
Biraz daha sabret :)
(940 puan) tarafından
Ay bacim guldum cocuk sirasi onemli mi acaba benimde ilk bebegim:)    hevesliyim  aktivite falan,:)
(2,501 puan) tarafından
Yok be benim iki tane çocuğum var ilkinde de öyle aktivite alayım diye düşünmedim çünkü anlamıyor biliyorum vergdim para boşa gitcek :)
0 oy
tarafından
Canım 2 aylık bebepe en dazla kitap okuyabilirsin
(423 puan) tarafından
Denerim canım teşekkür ederim
0 oy
(1,890 puan) tarafından
0-6 ay için oyun kitabı var yanılmıyorsam. Zekâ kartları da var
(423 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım denerim
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Canım bizim zeka kartlarimiz vardı onları gösterdim sürekli ben hala gösteriyorum çok çok faydası oldunun farkındayım tavsiye ederim 
(423 puan) tarafından
Ne gibi mesela canım fayda gordun
(4,061 puan) tarafından
Mesela biberon var onu görünce ama diyor kedi görünce pisi pisi diyor renk ayırt ediyor daha bir yaşında kırmızı topu ver kızım diyorum hemn veriyor mavi diyorum verir hayvanları tanıyor mesela çizgi filim acıyorum bazen ördek dediğinde ordekli kağıdı eline alıyor 6 aylikti baba dede anne diyordu şuan 1 yaşına giricek televizyon dediğimde aç diyor attım gel git anne baba dede abla diyor arada abimin adı özgür ocur diyor karnı acıkıyor mama diyor sordum hayvanların kağıtlarını veriyor yani baya şey yapıyor yaşına göre doktor da dedi çok çok iyi 6 aylikti orumcekte fırıldak dönüyordu doktrben çocugun oturmasını bekliyorum bu koşuyor demişti şarkının melodisini söylüyor iki gündür ona denk gelmeye başladım çok tuaf sanki büyük çocuk gibi anlasa biliyorum kızımla ben
0 oy
tarafından
Çıngırak alabilirsin bide bazı ınsanlar eğitici kartlar alıyor ****** resımleri vs oluyor ama şart değl acele etme istersen 
(423 puan) tarafından
Tamam canım  kendi halije bırakıyorum  o zaman
0 oy
(9,504 puan) tarafından
Oyun halısına karın üstü koyabilirsin fazla yapacak aktivite yok :)
(423 puan) tarafından
Tamam cnm tesekkurler
0 oy
tarafından
5 ayda başla daha kucuk
(423 puan) tarafından
Tamam csnim
0 oy
(940 puan) tarafından

Canim ben oglum.ilk dogdugundan beri konusuyorum iste altini degistirelim sonra mamamizi yicez  sunu yapcak simdi sana banyo yaptircaz falan diye  :)  sonra cocuk sarkilari aciyorum bende soyluyorum  bol bol.konus anlar o seni pozitif enerjin gecer onada  gunde belli zamanlarda masaj yap mutlu oluyolar gaz icin  rahatlayinca  yataga ter yatir  boynunu fik tutmaya calissin  boyun kaslari gelisiyor  bide farkli yonlerden seslen sese donmesini sagl:))simdi 3 aylik oldu daha tepki veriyo guluyo falan:)  daha eglenceli vakit gecirmek

0 oy
tarafından

Oyun halısı 

Şarkı, ninni söyle 
Kitap oku 

0 oy
(564 puan) tarafından
(423 puan) tarafından
Teşekküler canm
0 oy
tarafından
Kitap okuyordum masal uydurup uydurup anlatırdım dikkatini çekecek şeyler gösterip sürekli konuşurdum şuan da öyle :)
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Zeka kartlar göster başka şeyden anlamaz henüz. Bende işe yaradı ck görseli kuvvetli .. 1o aylık yabboz yapsam yanında oda yapar ahahhaah
0 oy
(25,224 puan) tarafından
2 aylık bebek emer yada mama içer sonra s.çar sonra yatar :D daha ne yapsın

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 159 göst.
20 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Docentpapagan (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 79 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,166 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 341 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 110 göst.
27 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu

378,374 soru

11,325,719 cevap

34,778 kullanıcı

...