+1 oy
159 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (488 puan) tarafından
Evdeyiz malum havalar soguk neler yapiyorsunuz neler yiyp iciyor bebekleriniz ara ogunleriniz.neler

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Meyve yedir canım biz meyve yiyoruz bol bol
(488 puan) tarafından
Mandalinayi yiyo sukur
-Reklam-
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Sabah yumurta öğlen çorba ara öğün bebek biskuvisi başka bir şey yok ha bir de Aptamil 5 
(488 puan) tarafından
İstahsiz sizinkide desenize
0 oy
(704 puan) tarafından
Yemekle aramız yok malesef. Ne yedirebilirsem. Bir düzenimiz yok. Aktivite evde serbest bırakıyorum yani ne isterse dağıtıyor istedgini açıp kapatıyor kisitlamiyorm özel bi aktivite yapmıyoruz. Sadece kisitlamiyorm günün 1 2 saatini sokakta geçiriyoruz çok aşırı ayaz olmadgı sürece direnç sağlasın die hergn indiriyorum. Onun dışında birlikte oyunlar fln oynuyoruz. Varsa öneriniz bende alırım :) 
(488 puan) tarafından
Bi saat disarda kalamiyoruz biz ya cok esio benim oturdugum yer lego fln oynuyo karalama yapar top oynar doktorculuga sardi bu ara onu oynuyoruz araba suruyoruz olee
0 oy
(564 puan) tarafından
Sabah kahvaltı yumurta tahin pekmez meyve 

Sonra kalemleri veriyorum bende yanına oturuyorum karalama yapıyor öğlen uykusuna yatıyor 1 de kalkınca çorba sonra ben yemek yapıyorum onuda yanıma alıyorum beni izliyor akşam yemeğinde biz ne yersek onu yiyor yemezse muz kendi yaptığım kurabiye kraker veriyorum gün içinde de oyunlarına eşlik ediyorum 
0 oy
(868 puan) tarafından
23 aylık 

Sabah en geç 8 de uyanıyor kahvaltı yapıyor domates salatalık zeytin vs... 

Sonra saat 10 gibi benimle bi daha kahvaltı yapıyor. Menemen, patates vs yiyoruz. 

oyun oynuyor arada 20 dk çizgi film izliyor sonra 12/13 arası bi saatte uyuyor. Ballı süt içiyor uyurken.

2 saat kadar uyuyor sonra uyandığı gibi yemek yiyor normal öğle yemeği sonra resim çiziyor kalemler var boyuyor vs.Aktivite kitaplarımız var onlara bakıyoruz 15 dk çizgi film izliyor. Sonra 5 gibi yine yemek yiyiyor.. 

Sonra uyuyana kadar oyun oynuyor , kalemlerle defterlerini çiziyor. Sonra ballı süt içip uyuyor saat 21.00 civarı. Gece 1 kere uyanıyor.

Bunlar dışında gün içinde mutlaka 1 elma,1 armut, 2 mandalina 1 havuç yiyiyor.. Mevsimindeyken salatalık da yiyordu. Öyle. Günlük çizgi film sınırı 1 saat. Rahatsız vs değilse aşmıyoruz.
(488 puan) tarafından
Ayniyiz valla ama meyve o kdr yemiyor
0 oy
(362 puan) tarafından
Evde oynuyoruz oyun hamuru ,yapboz, kaydıraktan kayıyor,lego yapıyoruz ,resim yapıyoruz öyle geçiyor hava iyi olduğunda parka gidiyoruz eve yakın oyun alanı var bazen oraya gidiyoruz 

Yemek için de hâlâ Aptamil içiyor günde üç dört kez sabah yumurta, peynir, zeytin genellikle öğlen ,çorba ,makarna ya da patates yiyiyoruz meyve oluyor bazen akşam da bizimle birlikte yiyiyor böyle bizim 
(488 puan) tarafından
Legolari benim oglumda sevmeye basladi bu ara
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bizim 8-9 gibi kalkar kahvaltı yapar bir saat çizgi film izler öğlen yemeği çorba falan yer sonra elma havuç mandalina falan yer oyun kartları var onların ne olduğunu sorar oyuncak oynar kalemle biseyler çizer deftere akşam yemeği yer bebe bisküvisi süt uyku 
(488 puan) tarafından
Hep corbami yapiosun oglenleri peki
(4,700 puan) tarafından
Genelde farklı çorba çeşitleri yaparım oğlum çok sever ama arada tabi bir önceki günden yemek kalır öğlen onu yer yada poğaça falan atarım buzluğa çıkarır ayranla veririm

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 165 göst.
11 Kasım 2021 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 79 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,279 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 92 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 63 göst.