+2 oy
1,216 göst.
Aile kategorisinde (55 puan) tarafından

Lütfen kırıcı şeyler yazmayın bana anneme babama soracağım bir şey değil bu bazı şeyler yabancılara daha kolay söylenir.. Konu özel cinsel ilişki hakkında..  Eşim ben isteyince red etmiyo ama ben yaklasmayinca bana hiç yaklaşmiyo.. biraz  da önce o gelsin istiyorum bana sarılsin adım atsın hatta ben istemesem bile güzellikle zorlasin o tutkusunu arzusunu görmek istiyorum ama hic öyle yapmıyo.. önce kadın  ister kadın ortam hazırlar kadın talep eder diyo.. ben seni zorlayıp üzmek istemiyom diyo.. onun bu huyunu nasıl değiştirebilirim acaba.. Akrep burcu bir kadınım ben..:blush:

42 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Akrep burcu bi kadin nekadar istekliyse karsisindakinide kendi istemesi icin cezbedebilir bi cazibede dir onu kullan bence 
(13,202 puan) tarafından
Muhakkak çevre de giriyor işin içine kaprisler diz boyu ben ergenlikte 47 yaşında falan olacağım düşünsene ne kadar geç anne olmuşum direk kuşak çatışması :d
tarafından
Bak okonuda ben sansliyim ya simdi 14 20e gelince 39 uni bitince bile hala 40larda olicim ☺️☺️
(13,202 puan) tarafından
Sen kaynana Olcan kaynana ☺️☺️☺️☺️
tarafından
Kizimda ben de oyle su an 12, 20 oldu mu ben 40 olucam. Ama oglumda tam bir facia sjsjsjs
Kusak catismasinin dibine vururuz artik :D
tarafından
Ali suan hic istemiyo valla ben meslegimi aliyim dunya turuna cikicam diyo skksjsj
-Reklam-
+1 oy
(998 puan) tarafından
Bizde tam tersi eşim ister yani 

Ama bende bazen istedigimi belli etmek icin duş alip güzel bisyler giyinirim öyle gördüğünde zaten eşim kendi istiyor
+1 oy
(44,696 puan) tarafından

Yorumlara bakmaya geldim :D

(6,053 puan) tarafından
☺☺☺☺☺
+1 oy
(48,690 puan) tarafından
Bizdede ben hic istemem ☺️
(6,053 puan) tarafından
☺☺☺☺☺
(48,690 puan) tarafından
☺️☺️☺️
0 oy
(15,992 puan) tarafından
Dikkatini çekecek seyler giyebilirsin. Gecelik mesela. 
0 oy
(154 puan) tarafından
Benimde esim oyle ne yazikki ama bu aralar o istiyor biz 1.5 ay ayrı kaldik ondan sonra duzelmis gibi t
0 oy
(9,604 puan) tarafından
Benim eşimde benden bunu bekliyor hep o yanaşıyor ben daha isteksizm neden bilmiyorum 
tarafından
Ben aksine hamileyken daha çok istiyodum
tarafından
Tam tersiymiş ya iyi dir boğlar kız kendimden bilirim hahaha
tarafından
Kız ben şakasına söyledim ben pek sakın ve kendi halinde deyilim yani hahaga
tarafından
Aman sizde sinirlendirmeyin huy iste biz ne yapalım
tarafından
Benim kiz kardesim boga ve hiçte sakin değil :)))
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Ay canım ya konuşurken o an şöyle böyle böyle tamam bende yaparım ama sende şöyle o isteğini göster de doğru bazıları aman ne zorlucam der hemen ama peşinde dolandıran daha deneyimli bilgeler yazar şimdi:))))
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Onun dikkatini çekecek şeyler söyle ama yakınlaşma şık bir gecelik giy yada ne hoşuna gidiyorsa eşinin :d
0 oy
tarafından
Canım benim eşim de önceden öyleydi baktım bana yaklaşmıyor bende biraz o konuda uzaklaştım kedisi sonra yaklaşmaya çalıştı şimdi o istiyor ben istemiyorum biraz burnu sürünsün
(9,604 puan) tarafından
Bence en iyi çözüm kaçan kovalanır :))
tarafından
Aynen öyle canım benim
0 oy
(770 puan) tarafından
Ben hic yanasmam hep esim yanaşır bende geri cevirmem 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Bizde tam tersi canım hep eşim ister 

Evde dikkat  ekici şeyler giy her şey gecelik giymek değil parfüm şık
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Hamilemisin? Hamileysen bu donemdemi boyle oldu, hepmi boyleydi. Ben 32 haftaligim suan mesela incitmekten korktugu icin rahat edemiyo ve hamileligin basindan beri boyleydi, karnin acidimi, bacagin yamuldumu vs. vs. :)  Dakika basi iyimisin rahatmisin diyo  ama yinede kendi de arzular bende,. Normal hayatimizda da gebelik disinda cogunlukla o ama bende kocami cok ozlerim, arzularim, cunku bizde yasananlar karsilikli  :) belki oda incitmekten korktugu icin birsey soylemeyip yanasmiyodur
(55 puan) tarafından
:)) hamileyim bir anım bir anima uymuyo bı ağrı giriyo bı sancı giriyo bazen iyiyim bazen uykusuz bazen gezmek istiyorum bazen enerjik neşeli oluyorum bazen soğuk davranıyorum.. gebelik önceside genelde ben istiyodum ama artık iyice talep etmez oldu sanki :/ napcami bilmiyorum..
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Eşimle orta bazen ben bazen o bende akrep burcuyum 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Asla ben gittigimi bilmem 6 yıl oldu hep o gelmiştir valla ne alaka sadece kadın yapar ya
0 oy
(7,025 puan) tarafından
Ay akrepliğimden şüphe ettim ben hep beklerim  :)
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Her evlilikte öyle bence bende istiyorum demem ama giyinişim hareketlerim onu tahrik etmeliki gelsin. Mesela yer silerken koştururken eşim gelmez hem. Yorgunum isim gücüm var artı bi yormak kırmak istemez. Ama kendimize özel saat yaratırım film gecesi gibi veya bi balkon keyfi kahve içelim birebir olunca bilmiyorum yanlış olabilir ama kendi evliligimden örnek veriyorum sadece 
0 oy
tarafından
Söylememe fırsat bırakmıyor ki zaten ben ele veririm kendimi hemen mutlaka 
0 oy
(763 puan) tarafından
Bu tamamen o anlık isteğe,arzuya bağlı. Ilk yanaşan bende oluyorum,eşimde. Bence bunda arada ki çekim ve tutku çok önemli. Bazen direkt niyetimi belli ederim. Bazende romantik ortam olusturup kur yaparim. Zaten ondan sonra karsilkli cekim kacinilmaz oluyor:)
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Bizde tam tersi o istemeden asla yaklaşmam  hatta istesede  naz yaparım  

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 515 göst.
26 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Deniz Ege (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 253 göst.
0 oy
48 cevap 490 göst.
0 oy