0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (775 puan) tarafından
Kızlar benim annem samsunda ben İstanbuldayım nasip olursa yarın sabah gideceğim ama ben neden mutlu değilim neden evden çıkmaya korkuyorum 

4 Cevaplar

0 oy
(446 puan) tarafından
Neden canim harbiden
(775 puan) tarafından
Herkes geziyor uzaklara gidiyor ben evden uzaklaşmam biyere gitsem eşim gitse aman birşey olursa diye paranoya yapıyorum
(446 puan) tarafından
Aaa ama boyle hayatini yaşayamazsin ki canim sal biraz ne olucak ki hic bisi olmaz eglenir gezersin oh mis valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız niye öyle oldun ki canım 
tarafından
Kazasız belasız inşallah gidersin canım dua et kötü şeyler düşünme
(775 puan) tarafından
Allah razı olsun salavat çekiyorum bol bol bu korkuyu atayım üstümden diye eşime anlatsam o da destek olmuyor kızıyor bide yani ona boş geliyor bu düşünce
tarafından
Tövbeeeeeeeee bosver söyleme canım sen bol bol dua et oku
(775 puan) tarafından
Söylemiyom artık napim hepten ara bozuluyor böylede kendimi desteksiz hissediyorum ama burası var işte sağolsun bacılarım
tarafından
Sende sagol canım
0 oy
(9,381 puan) tarafından
Kedilerin evde yalnız kalacak die mi yoksa:D
(775 puan) tarafından
Yok kız eşimle büyük oğlum evde 1 km yola bile gitsem böyleyim
(9,381 puan) tarafından
Yengeç burcu musun :D
(775 puan) tarafından
Oğlak burcuyum aslında böyle biri değildim ama ne oldu bende bilmiyorum
0 oy
tarafından
Bu sorun bende de var Allah korusun yolda başımda bisey gelecek diye endişe ediyorum halbuki olanakla öleceğe çare yok 
(775 puan) tarafından
Aslında öyle insanın başına birşey gelecekse nerde olsa gelir ama ahh ahh anlatamıyorum bunu kendime
tarafından
Bende öyleyim canım bende şuan şehir dışındayım ve geçenlerde annemlere gitmek için can atarken eşim hadi gidelim dedi ben hayır gitmek istemiyorum dedim. Çok gel gitli oluyorum
(775 puan) tarafından
Allah yarcımcımız olsun atlatırız inşallah
tarafından
Inşallah kuzum ama havalardan da olablir bide eğer çocuk varsa insan daha çok evham yapıyor bende 3 aylık bebeğim var istediğim gibi çıkardım dışarı şimdi yok nerde

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 526 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,768 soru

11,533,619 cevap

35,207 kullanıcı

...