0 oy
183 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

7 haftalık olcam nasipse.  Saat 10 buçuktan beri devam ediyor.  Kanama yok çok şükür.  Ama cok agrim var bir dakika olsun geçmedi kızım hasta bakacak kimse yok gidemiyoz hastaneye.  Ne yapayım ben. Progestan da kullaniyorum.  7 haftadır hiç böyle uzun süren sancim olmamıştı içinden gelen bana dua etsin:kissing:* ❤ 

4 Cevaplar

0 oy
(5,132 puan) tarafından

Ne densem bilemedim haftan küçük 

Adet ağrısı gibi normal diyorlar ama 
Geçmiş olsun Allah yardımcın olsun
tarafından
Kanamam oldu malesef
(4,888 puan) tarafından
Hastaneye git hemen canm. Hem ağrı hem kanama normal değil
tarafından
Kanamam oldu gittik geldik kanama hic görünmüyor dedi eve geldim şırıl şırıl kan görüyorum simdi :(  napim ki ben uzman doktorlar yapıyor bunları
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gecmis olsun daha bastasın ne oldugunu bilemiyorum ben ilk haftalarda sanci cekmedim hic
0 oy
tarafından
Gittinmi hastsneye canim insallah kotu birsey yoktur
tarafından
Kanamam oldu gittik geldik kanama hic görünmüyor dedi eve geldim şırıl şırıl kan görüyorum simdi :(  napim ki ben uzman doktorlar yapıyor bunları
tarafından
Birde dedi kesen duruyor ne olacağını bilemeyiz takip et diyor mal :(
0 oy
tarafından
Ben 3 ay kana gördüm korkma cnm dokatirda bişey yok demiş zaten bazı insanlar 3 ay boyunca pis kanını atatlarmis ağrıyla bu süreçte sakın ağır iş yapma dinlen kesende yerinde artı progestan kullaniyosun korkma kesende kanama yada rahim ağzına yaklaşma gorseydi mutlaka foktorun söylerdi için rahat etmicrkse başka doktora git 
tarafından
Kanamam çoğaldı parça parça şeyler görüyorum siyah siyah
tarafından
Doktora gittinmi cnm tekrardan
tarafından
2 hastaneye gittim kese duriyor bebek yoktu zaten daha ama düşük olmamış kanamayı durdurmadilar öylece gönderdiler beni
tarafından
Kan tahlili almadilarmi cnm belki kimyasal gebeliktir
tarafından
Almadılar ısrar ettim yinede bakmadılar . Crl 2 ml di 4 ml olmuş.  Oluşmaya devam eden birsey var ilerliyor ama yavaş ilerliyor 13 gün once keseyi görmüştük

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 347 göst.
5 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 38 göst.
2 Kasım 2023 Aile kategorisinde Senbihterziyagilsin (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 182 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 495 göst.

382,956 soru

11,463,272 cevap

35,056 kullanıcı

...