0 oy
53 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından
Günaydın arkadaşlar bebeğim 5 aylık oldu tam ama uyku düzeni kesinlikle yok keşke düzgün uyusada o bile yeter yani anne sütü alıyor doyuyor da eminim ondan  ama gündüz toplasanız sadece 1 saat yatıyor gün boyu huzursuz düzgün uyuyamadigi için ayakta sallarim bazen Yasin vs açıyorum pis pis açıyorum ama banamisin demiyor önceden arada kendisi uykusu gelince uykuya dalar şimdi son 1 aydr oda bitti uykusuzlukla dirense dahi uyumaz ben uyutunca da meme önünde gözü kapanır bırakınca hemen kalkıyor toplasanız gündüz 1 saaat yatıyor sürekli ağlıyor yerde kalmak istemiyor gece zateb 4 beş defa kalkar huzursuz gecede ve sabahın 5 inde tam kalkıyor ve daha uyumuyor öğlen saatlerine kadar ne yapacam bilmiyorum uyku düzeni kurmak istiyorum herşey düzene girsin istiyorum ne yapmam lazim gerçekten bende bitik duruma geldim hiç uyumadgi için Acaba başına gelen varmı nasıl bir yol izlemeyeliyim ne olur yardımcı olur musunuz uyku düzeni nasıl kurabilirim  benim gibi olanlar tecrübelerini paylasir mi her sabah 5 de ayakdayiz

2 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun o aylarda oyleydik bizde özellikle emen bebekler daha çok uyanıyor uykudan emzik dene bide
(63 puan) tarafından
Amin inslalah emzikdd kullanır.gunduz pek değil ama gece tutar düştüğü gibi ağlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doymayinca da huzursuz olur uyumaz. Nasıl besleniyor
(63 puan) tarafından
Sadece anne sütü ama sütüm yetiyor.hissediyom
tarafından
Benimki de 5 aylık doymayinca uyumaz kıyameti koparır. Ben mama veriyorum. Doyunca uyur hemen. Sen bilirsin tabi ama yatmadan önce 1 kere dene istersen.
(63 puan) tarafından
Ya deneyeyim aslında yinede insan bilemiyor hangi mama deneyebilirim. peki biraz acemiyim de
tarafından
Bebekten begege değişiyor cnm ama şöyle soyliyim en iyisi hipp combiotic ama ona hiç alıştırma çok pahalı. Yetmiyor. Sma optripro da güzel ama benimki onu beğenmedi niyeyse Aptamil içiyor. Bence sen sma optripro al. İlk defa içeceği için sever bence. İyi bir mama

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 521 göst.
0 oy
2 cevap 70 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,183 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 157 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Masal2603 (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
22 Aralık 2021 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu

380,882 soru

11,403,149 cevap

34,941 kullanıcı

...