0 oy
272 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Kızlar siz olsanız alır mıydınız (fiyat desen ve renk açısından) güzel mi başka bakım mi ya da tavsiyniz var mı

image

13 Cevaplar

0 oy
(12,861 puan) tarafından
Yatak örtüsü çok şık duruyor ama günlük kullanılır mı bilemedim canım
tarafından
Nevresim takımı var cnm sence nasıl
(12,861 puan) tarafından
10 parçalı diyor acaba pakette neler var canım tek bı nevresim ve yatak örtüsü varsa fiyat çok fazla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Güzel ama çok ağır bir model ya tabi zevk meselesi
tarafından
Başka bakım ona göre karar verim o zaman
tarafından
Bak tabi birsuru modeller var
0 oy
(410 puan) tarafından
Renk desen çok güzel ama fiyat çok uçuk züccaciye lerde daha uyguna alabilirsin bence
tarafından
Oralara da sorayım normal fiyatını bilmiyordum
0 oy
(1,691 puan) tarafından

cok guzel canim biraz fiyat pahali geldi ama ama parcasi cok bilemedim fiyatini ben 1 bucuk sene once ceyizime benzerini  500 e almistim zamlarla normal olmus olabilir fiyati kullanim acisindan cok şık duruyor fakat gunluk kullanimda zor oldugu icin ben sadece misafir gelcegi zaman seriyorum :D

image

tarafından
Beren aldın cnm bana kaynanma almıştı gelinlik gibi zaten yatak odam dar kullanamıyorum
(1,691 puan) tarafından
eminonunde toptanci vardi kuzum orda cok daha uygun oluyor kaliteside cok guzel eger yakinsan eminonune bakmani onerirrim
0 oy
(120,016 puan) tarafından
oteldekiler gibi agir yaa
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Güzelde çok pahali ya daha uygunlari var 
0 oy
tarafından
Çok şık bence rengi de modeli de çok güzel 
0 oy
(2,375 puan) tarafından
Çok güzel ya ben çok beğendim 
0 oy
tarafından
10 parca demişte zaten 7 parca yastık 

Bence gerek yok 
0 oy
tarafından
Ben kenarlara sıkıştırmalı seviyorum. Yere.sarkan degil
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Bana çok saçma geliyor bunlara bu kadar para vermek, yatağın üstüne serecEğin örtü için binlerce lira vermek anlamsız bence, bana göre uçuk şeyler tabi ama herkesin kendi fikri, 
0 oy
tarafından
Durumun varsa beğendiysen al cnm..valla ben buna bu parayı versem.bizim bey üstünde yatmaz zarar görmesin diye (•‿•)(•‿•)
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Bence cok gereksiz canim ben ceyizime altim olece kutulerda duruyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 286 göst.
9 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,410 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 132 göst.
29 Mayıs 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,166 puan) tarafından soruldu

384,788 soru

11,510,113 cevap

35,169 kullanıcı

...