+1 oy
543 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından
Akrep burçları nasıl insanlar iyi anlaşabiliyor musunuz merak ettim gizemli halleri var gibi geliyor bana bir de duyguları karmaşık ve karışık ya da anlaşılmıyor siz de öyle düşünüyor musunuz?

36 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Akrep burcu bizzat kendimim çok iyi anlaşıyoruz kendimle 

Kafam karışık değildir 

İnatciligim ve dediğim dedik halimi sevmiyorum 

Gizemli olmam kişiye göredir sevdiğime veremeyecegim sırrım yoktur 

Herşey fazla takıyorum o huyunda kötü 

Ama genel olarak burcum iyidir ya 
(12,264 puan) tarafından
Ben de akrebim ama şu an senin yazdıklarını bir azına katılıyorum çünkü yükselende önemine benim kafam karışık dan ziyade duygular biraz karışık oluyor ya da kimsenin seni anlamayacağını düşünüyorsun bazen kendi kabuğuna çekilmek istiyorum kimseyle konuşmak istemiyorum
-Reklam-
+1 oy
(4,450 puan) tarafından

Ahhh ahh ne sen sor ne ben soyleyim o akrep var ya o akrep EŞİM=)):devil:

(4,450 puan) tarafından
Bence olmasinda isi gucu birakip tanimak anlamak için ansiklopedi karistirman lazim=)
(93 puan) tarafından
Okadar çok katiliyorumki 4 sene oldu hala taniyamiyorum bazen ne olduğu belli değil adamin
(4,450 puan) tarafından
Valla bende canim 3 yildir neler cekiyorum=)
(1,278 puan) tarafından
Kız öyle demeyin bende akrebim
(4,450 puan) tarafından
Ahaha bayanlari tenzih ederim
+1 oy
(334 puan) tarafından
Benim kuma akrep çok fena sinsi hep önceden plan yapar 

Çok kıskanç 

Ama çokta merhametli biri
(12,264 puan) tarafından
Ee ne alaka şimdi kuma olmuş olmuyor ki Bir de sen onun karakterini nasıl biliyorsun niye araştırıyorsun şaşırdım açıkçası hayret
(334 puan) tarafından
Neyine şaşırdın ki eşim bazen söylüyordu çokta hayret bişey değil valla
Onlar boşanmış ben bazen merak ederim nasıldı diye
Valla o kadar hayret edecek şey varken bu ne ki
(12,264 puan) tarafından
Açıkçası ben eski eşi hiç merak etmem
(334 puan) tarafından
Bende çok merak eden tip değilim sadece
Ortada çocuklar Olunca bizde ister istemez bi araya geliyoruz
(12,264 puan) tarafından
Anladım canım ben kuma deyince şu an onunla yaşıyorsun diye çüş falan dedim ne bileyim şaşırdım yine de
0 oy
tarafından
Abim akrep burcu allahim o kadar mülayim ki anlatamam :-)
tarafından
Çok sinirliydim ağlıyordu sus sende yeter ya sus diye kendi kendime bağırdım Allah'tan anlamıyor inşallah büyüdüğünde kendime hakim olup iyi bir anne olurum çok korkuyorum amin inslalah çok sağol abla
tarafından
Kız ne diye bağırdın el kadar çocuğa sanki o anlar mı sus desen de
(12,264 puan) tarafından
Kuzum eşi hapiste olan sende değil mi çünkü sana benzer bir kullanıcı ismi daha var karıştırıyorum üzme kendini her şey yoluna girer inşallah
(43 puan) tarafından
Benim eşimde akrep gerckten çok iyi ve mülayim çok temiz kalpli kin nedir asla bilmez kimseye küsmez çok farklı bir yapıya sahip hiç taşımıyor burcunun özelliklerini
tarafından
Abimde aynı öyle canim
0 oy
tarafından
Oğlum akrep burcu cozemedm daha belli değil:))
(12,264 puan) tarafından
Sen zaten Zor bir yapıya sahip akrep burçları genel olarak
tarafından
Ahaa boku yedim:))
0 oy
(1,054 puan) tarafından

Akrep burcuyum ve; 

Çok netimdir bişey ya vardır ya yok net yeri geldiğince açık sozluyumdur 

Sırdaş bir kişiliğim vardır dinlemeyi severim 

Sinsikigim yok herşeyimi herskes net bilir 

Çok duygusal ve aşırı kıskancım 

Her oratama ayk uydurabikirm 

Sakin bı mizacim var 

Yalan girdimi işin içine aslaaaa tahammülüm yok çok zor affederim yalanı 

Sanırım kinciyim bana yapılan kötülüğü unutamıyorum üzüyor buda beni

Bukadar geldi aklıma akrepleri dislamayin yahu :Dbak nekadar iyi insanız 

(12,264 puan) tarafından
Ben de her ortama ayak uydururum her ayak vardır ben de çok sinirliyim senin aksine aşırı kıskancım ama bu kocamı falan değil sevdiğim bütün insanları kıskanırım ben ben de dinlemeyi çok severim ben denetimdir karşımdaki kırılır mı kırılmaz mı hiç umurumda değil aklıma gelen ilk şeyi söylerim ama doğruyu söylerim
(1,054 puan) tarafından
Aynen eşim değil sevdiğim Hersek'e kıskançlık var bendede bı arkadaşım başka arkadaşıyla resim koysun kiskanirim benle niye koymadı diye☺️ ama kırmaktan cekinirim ama  yeri geldiğinde umursamam bende ,aynıyız kizzz☺️
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Tanıdığım tek akrep kendimim.. Aslında iyiyimdir ama pek arkadaşım olmaz çok çevre edinmeyi pek sevmem pek beceremem de zaten kendi halimde olmayı daha çok severim..

Bugün eltimle konuştuk bu konuyu o da dedi hep kabuguna çekiliyosun neden diye filan dedim abla çok kazık yedim ondan insanlara nasıl yaklaşmam gerektiğini bilemiyorum dedim..

Aslında çok insancılımdır kolay kolay iletişim kurup arkadaş olamam öyle ama iletişim kurunca da elimdeki tüm imkanları önüne sererim arkadaş dost bildiğime.. haksızlığa gelemem başkasına yapılana da sessiz kalamam sonra da bnm başım ağrır..

Her akrep böyle mi bilemem ama ben buyum..
(1,414 puan) tarafından
En güzeli boşver ben evime bile almıyorum o kadını
2 gün önce kaynım kızmış sen adım at aranı düzle anne kötü gelin değil yemeğine kadar yapıp göndermiyormuydu demiş kızlarının yalanına inanıp aranı açtın iyi mi oldu demiş kızmış bi güzel :) ohh dedim duyunca içimin yağları eridi en azından en büyük kaynım olanları görmüş ohh.. Ama tabi istemem adım madım atmasın benden uzak olsun hepsi..
(12,264 puan) tarafından
Aynen öyle canım ne kadar uzak o kadar iyi kafan daha rahat oluyor gerçekten de
(1,414 puan) tarafından
Aynen öyle
(7,004 puan) tarafından
Tanıyan bir daha vazgeçemiyor kim ne hakediyorsa o Valla hiç kimseye yalandan yere gülemem neysem oyum bence gayette güzel kişiliğimiz var bizi sevmeyenler utansın  :))
(1,414 puan) tarafından
Demi aynen utansınlar :)))
0 oy
(5,220 puan) tarafından

Erkek kardeşim akrep burcu ama karakterinde tam bi akrep :D

(12,264 puan) tarafından
Erkeklerin akrepleri daha fena oluyor bence benim hiç tanıdığım yok ama bir de bilmiyorum ama akrep burçları olan erkek ve kızların gözleri nedense renkli oluyor benim tanıdıklarım hep öyle
(5,220 puan) tarafından
Bizde sülalede bitane siyah gözlü var gerisi kahve çoğunlukta ama erkek kardeşim siyah gözlü aslında özünde iyidir ama tartışma olmasın bırakta git dersin yani öyle uyuuz bişe :D
(12,264 puan) tarafından
Kene gibi yapışır kavga ederken Galip çıkmadan kavgadan ayrılmaz giderim ben de öyleyim çünkü
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Ben de akrebim ben de bendeki özellikleri söyleyeyim belirgin özellikleri öncelikle yalan söylemek istemem ama yalan söylersen de çok güzel söylerim karşı taraf bana yalan söyleyince öldürmek isterim sinsi bir yapım var bana söylenen bir lafı 10 yıl geçsede zamanı gelince yerine oturmasını iyi bilirim beklerim sıkılmam usanmam unutmam hem çok duygusalım hem de çok adlarım açıkçası ben biraz bir değişik bir yapıya sahip olduğunu düşünüyorum bazen kendimi kapatırım kimseyle konuşmak istemem bazen de çok neşeliyim dir herkes bu halime çok şaşırır
0 oy
tarafından
Bende akrebin bizim 6 hisimiz çok küvetli  
(12,264 puan) tarafından
Bence de en belirgin özelliğimiz altıncı hissimiz hissettim hiçbir şeyde yanılmadım şimdiye kadar
tarafından
Wala bende
0 oy
(802 puan) tarafından
Kıskanç ve sinsi.

Hic anlasamam, çok çektim o burçdan.Biri akrep burcuyum dediğinde önyargılı bakıyorum artık.

Herkesi aynı kefeye koymasamda karşıma çıkanlar böyleydi.
(12,264 puan) tarafından
Bu sinsilik bende de var ben de çok önyargılı dayım her şeyin her zaman en kötüsünü düşünürüm
(7,004 puan) tarafından
Sana kötüleri denk gelmiş demek ki canım.
0 oy
(4,859 puan) tarafından

Sorularınızı alayım:D

(12,264 puan) tarafından
Sorularınızı alayım derken anlayamadım kuzum ☺️
(4,859 puan) tarafından
Akrebim ne istersen sor dobra dobra cevap veririm :D
0 oy
(7,004 puan) tarafından
Harikayım fevkaladeyim muhteşemim benden bir tane daha yok :D
(12,264 puan) tarafından
Aynen ben de çok muhteşemim ben daha güzelim bende bende bende ♥️☺️
(7,004 puan) tarafından
Akrepler başkadır  ❤❤❤
(12,264 puan) tarafından
Aynen öyle ♥️♥️♥️♥️☺️☺️
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Eşim akrep burcu çok uyumluyuz herseyi nettir sevgisini duygulanirini cok açık bi şekilde yaşar cok iyi anlaşıyoruz canim kocam :D:D

(12,264 puan) tarafından
Aynen net olmak en güzel özellikle önce akreplerde Allah mesut bahtiyar etsin canım ♥️☺️
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Akrep burcuyum valla zor birisiymdir
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Eşim akreepppp :D
(14,030 puan) tarafından
Yok ya gayet uysal eğlenceli birisi tek bir huyu var öyle birini sevmediği zaman asla sevmez en yakın arkadaşımdan mesela nefret ediyor gorusturmyi bırak evde adı bile geçemez :(
(12,264 puan) tarafından
Aman o kötü olmuş ya kıskanıyor tanırım seni koruyucu bir kişiliği var demek ki Allah mesut bahtiyar etsin canım ♥️☺️
(14,030 puan) tarafından
Amin inşallah ♥️ ya ben nisanliyken AVM de çalışıyordum arkadaşım arkadan yanaştı yanağımdan öptü eşimde o an yanımdaydı aboo o hareket ne öyle diye bi saydırdı bana neye uğradığımi şaşırdım :D
(12,264 puan) tarafından
Abo o kız arkadaşımla bayağı samimi biriymiş demek ki eşim bu tarz hareketlerden hoşlanmıyor ne yapacağız dikkat edeceğiz yapabileceğimiz bir şey yok arkadaş için de eşin canını sıkmaya gerek yok ☺️
(14,030 puan) tarafından
15 senelik arkadaşım ya valla üzülüyorum
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Benim kızım akrep burcu öncelikle çok inat ve içi dışında bı yapısı var neşeli cana yakın bı o ldrda ofkelenince herşeyi Kuşan bı yapısı var unutkuyorlar kolay kolay sana en ince ayrintisina kadr pat pat söyler  kinci değiller.hayal dünyaları çok geniş ve merhametliler 
(12,264 puan) tarafından
Gerçekten merhametiniz çok fazla ama ben kinciyim ya ☺️☺️
(2,330 puan) tarafından
Evet içten içe o merhametin altında kimde var yine;)) benim kız bütün ozelliklerini taşıyor nerdeyse
(12,264 puan) tarafından
Kimdi şu şekilde var ana yapılan bir kötülüğü unutmuyorsun ve yeri gelince iadeyi ziyaret yapıyorsun çok zevkli bir keyifli oluyor açıkçası benim açımdan ben çok mutlu oluyorum Allah affetsin
(2,330 puan) tarafından
Aynen. Öyle ya ben unutuyorum o mısır patlağı gibi bana lap lap söylüyor vala büyümüş halini dusunemiyorum ezdirmesin kendini bı yamdan iyide bı yandanda çok iyi değil gibi;))
0 oy
tarafından

Eşim akrep burcu kıskanç asabi bir de çok fırlama ve inatçı birisi ama seviyorum onu canım benim <3

(12,264 puan) tarafından
Hahahaha fırlama ☺️☺️ Allah mesut etsin canım
0 oy
(3,419 puan) tarafından

Kendimi ozetleyim 

Çok kinciyim
Herşeyi kafama çok takarım
Bir kişiden sogursam asla isinamam 
Tutumluyum 
Sinirli ve çok inatciyim
(12,264 puan) tarafından
Birçok özellik aynen bende de var ben de kinciyim bana yapılan kötülüğü hiçbir zaman unutmam ama bana yapılan iyiliğide hiçbir şekilde unutmam de yerine getirmeye için elinden geleni yaparım çok sinirliyim inatçıyım dediğimde diktir dik başlayayım dayak yesem bile geri adım atma m
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Valla aslında gayet net cizgileri olan insanlar lakin herkese karşı değil yakınlarına karşı onun dışında evet bı dertleri bisileri oldumu onu çözmeden pek bişi anlatmazlar onun dışında çok konuskanlardir kizdirmaya gelmezler gibi gibi :)

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 556 göst.
0 oy
19 cevap 187 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
2 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Gammmze (1,312 puan) tarafından soruldu

379,586 soru

11,363,197 cevap

34,839 kullanıcı

...