0 oy
651 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından
Bütün akrepler aynı mi merak ediyorum 

Belirgin özellikleri benziyor mu?☺️

30 Cevaplar

+1 oy
(1,042 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ahahaha kız sinsi napiyon  ahahahahah:D:D

(12,264 puan) tarafından
Sananeee sinsinin kardeşi sen nasılsın ☺️
(1,042 puan) tarafından
Şaka kız şaka valla ama kincisin ha gününü beklemeyi iyi biliyon :-D:-D
-Reklam-
+2 oy
(2,881 puan) tarafından
Yapilan iyilige de kotulugu de asla unutmam,merhametliyimdir ama enayi degilimdir:)laf soyleyeceksem sinir olduysam bakisim bile yeter aşagilamaya:) birde o kadar cok tanidigim kiskanc fesat akrep burclari da var :)
+2 oy
tarafından
Benim tanidigim akrep kişiliksiz karaktersizin teki
tarafından
Özlemmmmm nerdesin sen yaaaaa
tarafından
Fazla giremiyorum canim iyiyiz cok şükür sen nasılsın Tuğur paşa nasıl
tarafından
Biz iyiyiz kuzum tuğur da iyi bi gör evi talan ediyo :))) peşindeyim tetikteyim her an

Bi kaç gündür bende yoktum
Ama sen bayadır yoksun gözüm arıyır sürekli
Minnakımın anası da gitti
Sen de gittin sandım :((
tarafından
Allah razi olsun canım benim minigim de cok dokuyor evi teyzesi aksama kadar peşindeyiz
+1 oy
tarafından

Asiri kiskanc fesat :D açık aramaya bayilan 

Ama sırdaş olduguna da sonuna kadar sirdas

(12,264 puan) tarafından
Fesat hariç hepsi ben açık aramada üzerime yok ;))☺️
tarafından
:-)))))))))
+1 oy
(704 puan) tarafından

Bennn :D bence cogu aynıdır. Ben asirı kıskanc ama sevdiklerimi, çok süpheci, asırı sahiplenici, inatcı baya bii :D netligi seven belirsizlige gelemeyen binde bir kincii bir insanımdır.  Burcumuda çok severim ayrıca

+1 oy
(85 puan) tarafından

Yüzde iki yüz akrebim iliklerimee kadaarrr :)

Olumsuzlar: soğuk, havalı, biraz kibirli, takıntılı, intikamcı...

Olumlu; sadık, tam bir dost, aşk insanı, dobra, herkese ederi kadar değer verir hep dozundadır. 

Burcumu çok seviyorjm çekemeyenler çatlasın :D

+1 oy
(265 puan) tarafından
Hırslı,sevdiğini tam sever,düşman olmamalısın canıni okur bakışı ile bile,akıllıdır, çekicidir,yerine göre tatlı yerine göre sivri dillidir.Kendini sevdirmesini bilir,güleryüzlüdür,merhametlidir,planlıdır.Amaçlarina ulasmak icin elinden geleni yapar.Düsüncelerini söylemekten çekinmezler.
+1 oy
(276 puan) tarafından

Ben akrep burcuyum cnm. Ozelliklerim ozellikle cok inatciyim ve kinciyim yapilan biseyi kolay kolay unutmuyorum kiskancim ve sevdigimi sahiplenirim ve kimseye kolay kolay güvenmiyorum supheciyim yani, o yüzden esim senden de bişey kaçmıyor kurnazsin der şüphelerim genelde doğru cikar cunku:)

+1 oy
(407 puan) tarafından
Akrepler başlıca çok inatlar ve oldukça kıskançlar bunun yanında dürüst, çalışkan, sadık , tutumlu hemde oldukça kinci ve ailesi ne düşkün insanlardır benim kız kardeşim ve eşim akrep Burcu onlardan gözlemlediğim bunlar
0 oy
tarafından

Ama ben kırılgan bir başağım:'(

0 oy
tarafından

Bende akrep burcuyum :)

(12,264 puan) tarafından
Naisl bir yapıya sahip sin bahseder misin
0 oy
tarafından
Oğlum akrep burcu içine kapanık duygusal merhametli 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ben hiç bir akreple anlasamiyorum sevemiyorum akrep burçlarını benim tanıdıklarım fesat herşeyi ben bilirim diyen ve bencil oluyorlar
(4,698 puan) tarafından
Balık erkeği yalancı oluyor en iyisi Koç erkeği ve akrep erkeği sadık oluyorlar aileci oluyorlar saygılı oluyorlar veeee en önemlisi zeki oluyorlar
tarafından
Oylemi ozman şükür ediyim ne diyim ;))) ahahah çok şükür eşim öyle şeylerde gözü yoktur ama bazen çileden çıkarıyor bana diyor beni birtek sen çekersin
tarafından
Eşimin zaten zekasına hayranım ya 31 yaşında ama onun sayesinde çocuklarımıza mal mülk bırakabiliyor iz gece gündüz çalışıyor istemediği bir iş de olsa kazancı iyi diye çocuklarımıza iyi bir gelecek hazırlamak için çabalıyor sağolsun başında saç kalmadı saçları sakalı ağırdı adamın
(4,698 puan) tarafından
Zor oluyorlar karakter yapıları bu. Benim eşim koç ve ben çok konforlu bir hayat yaşıyorum ben istiyorum o yapıyor yeter ki mantıklı gelsin eşime  ben söylerim o kusursuzca işler
tarafından
Ne güzel valla bana eşim söyler fikrimi alır ama biraz babasıyla beraber çalıştığı için cekiniyor bunlarda sözü baba söylüyor eşim yapıyor ama mantıksız geliyosa babası değil kim isterse istesin yapmaz  eskiden kayinbabama babası aynı bu şekilde davranmış evine bakmış herseyini yapmış almış falan şimdide kayinbabam oğluna yapıyor bazen diyorum ki artık senin üstünden elini çeksin sende kendi hayatını yaşa ama babam ben olmadan bişey yapamaz diyo biraz daha böyle gitsin sonra çok rahat edecez diyo çok şükür 3 den fazla evimiz var geçim sıkıntımız yok çocuklarımızın ihtiyaçlarını falan karilayabiliyoruz çok şükür şimdilik böyle gitcek sonra bizden iyisi olmayacak bunu biliyorum oyuzden sesim çıkmıyor
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Benim kizakrep☺☺
(12,264 puan) tarafından
Bende nasıl bir yapıya sahip sin anlatsana kız;))☺️
(4,237 puan) tarafından
Bikere kin tutmayi sevmem ama biri kotuluk yaptiginda aklimdan hic cikmaz o benim olan hersey benimdir kimseyle paylasmam ☺ inatciyimdir dedigim dedik kafama bisey koyduysam onu mutlaka yaparim çok guzel sır tutarim sevdigim insanlara cok deger veririm deger de gormek isterim
0 oy
(17,721 puan) tarafından
Burçlarami inaniyosun yaaaav .d
tarafından
Snde kesin benim burctansin :))
(17,721 puan) tarafından
Helke burcuyum yükselenim ökuz .d
tarafından
:)) sahtekar seni
(17,721 puan) tarafından
:D son posta gel la
tarafından
Sen mi actin
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Birilerine çok güvenirler can ciğer olurlar sonra bı bakmışsın ondan kötüsü yok herseylerini hemen anlatırlar herkese sabit düşünce de değillerdir her yıl kafa yapıları değişir 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
eşim akrep. kadın tanıdığım yok. ama erkekleri bi değişik bence
0 oy
(492 puan) tarafından
Eşim akrep Burcu
0 oy
tarafından
Valla eşim akrep ama onuda bitek ben çekerim sanırım yengeç olarak zor olsa da yani idare ediyorum hemen sinirlenir hemen altında bisy arar zorla sinir eder kizdirmayi sever inatçıdır dediği olacak illaki huysuzluk yapar arada konuşur durur herkezden kıskanır giyimime falan çok karışır kaşıma gozume herseyime sonra herşeyi çok kafaya takar çok düşünür falan 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
En belirgin özellikleri bencillik ve kin. Bknz kaynanam. 

İlgili sorular

+1 oy
36 cevap 541 göst.
0 oy
11 cevap 195 göst.
28 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Tuubba (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 180 göst.
19 Şubat 2022 Aile kategorisinde Gencolar1 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 106 göst.
19 Şubat 2022 Aile kategorisinde Gencolar1 (6 puan) tarafından soruldu