+1 oy
913 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Büyük oglumi yeni doğurdum kuvezden almıştık eve getirdik görümcem beş yasindaydi kucağına verdi bende aman düşürursun sen bırak dedim 

Sona anne insan bişi olacak diye korkuyor dedim 

Haklısın kızım bende ilk çok korktum bişi olacak diye falan dedi her anne böyle olur dedi

Odadan çıktığım gibi eşime dedi bebeği bizden kıskanıyor bak bize sevdirmiyir elinden gelse kovacak dedi 

. Hakkımı asla helal etmiyorum zaten şimdi konuşmuyoruz da şükür

48 Cevaplar

0 oy
(241 puan) tarafından
Eşitlendik kayganayla artık galiba çünkü bana yaptıgının karşıl7klarını tek tek aldı dur bakalım sıradaki ne  :) 
tarafından
Ahahah ben hicbisi yapmadım kocam yaptı
-Reklam-
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Hangi birini deyim ki Allah ıslah etsin 
tarafından
Aminn kız amin
0 oy
tarafından
Benim yanımda ogluma diyorki. "Bir akrabaları varmış oğlan çok zengin olmuş. Nasıl zengin oldu o biliyor musun. Herşeyini annesine danisirmis. İş konusunda falan öyle öyle zengin oldu diyor". Lafa bakin
tarafından
Saçmalık ya
tarafından
Hiç sorma hep aklıma gelir bu dediği. Ay eşimi ne dolduruyordu alttan alttan. Kendisi akıl kúpú bizim aklımız yok
0 oy
(239 puan) tarafından
Benimkide bana hep kız doğru yorsun dedi bende ağzıma geleni saydım ama dövmedi gırtlağını sikmadima pişmanım 
tarafından
Cahil işte
(239 puan) tarafından
Allaha havele ettim ki allahdan eşim o konuda cok bilinçli ve anlayış li neyin ne olduğunu biliyor
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Ben çok şeyini unutmuyorum Allaha havale ettim Allah çıkarsın :) 
0 oy
(1,297 puan) tarafından

Ne olursa olsun haksızda olsam beni savunmasını asla unutmam esimle tartışırız gider ona kızar <3canîm annem

0 oy
(3,148 puan) tarafından
Eşime bir daha gelinin deme o benim gelinim değil kızım demesini ve bana da sen benim evimin çiçeğisin prensesim demesini ❤️❤️❤️❤️

Birde biri bana bir laf etmişti herkesin içinde ben daha ağzımı açmadan benim kızıma bir daha bir şey dersen gelme evime dedi ahahaha kaynanoşum yaaaaa❤️❤️❤️
tarafından
Ne mutlu size canım

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 475 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Damlaakts (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 788 göst.
19 Mart 2021 Aile kategorisinde Miniminnaķ (2,928 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 458 göst.
19 Eylül 2021 Aile kategorisinde Sumeyye-3461 (8 puan) tarafından soruldu