+1 oy
908 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Büyük oglumi yeni doğurdum kuvezden almıştık eve getirdik görümcem beş yasindaydi kucağına verdi bende aman düşürursun sen bırak dedim 

Sona anne insan bişi olacak diye korkuyor dedim 

Haklısın kızım bende ilk çok korktum bişi olacak diye falan dedi her anne böyle olur dedi

Odadan çıktığım gibi eşime dedi bebeği bizden kıskanıyor bak bize sevdirmiyir elinden gelse kovacak dedi 

. Hakkımı asla helal etmiyorum zaten şimdi konuşmuyoruz da şükür

48 Cevaplar

+3 oy
tarafından

En İyi Cevap
Hangini sayayım kız sana şimdi :D 
tarafından
Boşver ozaman say say bitmez:)
tarafından
Hah benimkide bundan :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Beni cocuklarindan daha cok sevmesini gelin gibi degil evlat gibi sevmesini asla unutamam canim annemm benimm "kayinvalide"<3<3<3

tarafından
Süpermiş
tarafından
Aynn o kadar korkuyordum kaynana kötü olur diye ama benimki bildigin melek bari maşallah de kız nazar etmiyelim :)
+1 oy
(1,032 puan) tarafından
Çok şey var içime dert olan düşük yapiodm kanam vardı beni hastahaneye götürün dedim götürmedi bişey olmaz dussede bir bir parça et demisti  o çok canımı yakmisti
tarafından
Bu çok ağir.
(10,472 puan) tarafından
Oha ya oda o et parçasıydı mal karı ya
(1,020 puan) tarafından
Taş kalpli karı
(1,032 puan) tarafından
Yemin ederim aynn o şekilde dedi   bn Rabbime biraktim
(1,032 puan) tarafından
Allah'ından bulsun
0 oy
tarafından

Zannettim bebeği düşürdü ,kız  :(

tarafından
Düşürurdü daha tutamiyorodu bile
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Sanki kaynanan lohusaydı o gün 
tarafından
Tuhaf ya . İyiki konuşmuyoruz
0 oy
tarafından
ben bebeğimi kaybettim onun acısını yaşarken o keyif kahvesi içip durum yapmıştı. asla unutamıyorum.
tarafından
Pislik başka ne denir
(4,875 puan) tarafından
İnanmıyorum :(((  Allah ıslah eylesin
tarafından
malesef canım.
0 oy
tarafından
düzenlendi
Nisanliyken eşim çalışmıyordu askerden yeni gelmisti beni görmeye gelecekti ama çalışmıyor babasından isteyememis sınava girecektim çok istedi mm gelsin  ben alayım bilet dedim kabul etmedi yıldız mom (KAYNANAM ☺️) alyansini çıkarıp vermiş eşime bunu bozdur git yanina diye cağnımmm
tarafından
Yıldız mom neyin oluyor
tarafından
E kaynanam ya işte ☺️
(1,850 puan) tarafından
Yıldız mom kim
tarafından
Haa seviyon yani
tarafından
Kaynanam canım

Evet severim
0 oy
tarafından
Benımkı de facede hocaya yazmış gelınım dınsız ımansız ona ne yapsam benım sözümden çıkmaz oğluma kesın buyu yaptı 100 kılo bısey demıs asla unutamıyorum asla
tarafından
Daha neler var nelerrr yazdığı anlatsam ınanamazsın, aıleme gereksız ınsanlar demıs ılkokul mezunu karıya bak, bıyerde karşılaşsam bır daha bu gelmesın ben gelmem dıcegım ınsan yanı, pis pasaklı demiş, sıgara içiyor demıs bır de buyu mu ne artık hoca tarıf vermıs buna şekere bıseyler cız ona yedır demıs Allahtan okudum
tarafından
Ay sona naptın
tarafından
tövbe tövbe aaaa
(9,195 puan) tarafından
Eee göruşuyor musun peki hala bu cadolozla
tarafından
Kızlar esıme soyledım o zaman bu mesajlarda soylemedıgım daha ne Mesajlar var, esım de annesıne cok kızdı konuşmadı sonra kadın Buna yazmış tek evladımsın kımsem yok canıma kıyıcam Allahtan korkuyorum vs esım konuştu ettı benden özür dıledı kadın defalarca bende dedım eşimi doğurmuş büyütmüşsün hakkım helal olsun ama Allah biliyor ya içimden affetmedim dedım, sonra çocuk oldu etti konuşuyoruz ama hep dedım asla unutmuyorum onları dıye sevemıyorum asla o yüzden
0 oy
tarafından
Ne sen sor ne ben söyleyim 
tarafından
Aman çok diyon yani
tarafından
Aynen öyle
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Lohusayken sana bakarım dedi 16 günlükken güler yüz göstermiyo muşum temizlik yapmıyo muşum diye tartışma çıkardılar eşimde eşyaları topla dedi sonra kaynanam si. tir edip evden kovdu döktüğüm gözyaşlarımı asla helal etmiyorum 
tarafından
Gıcıklar
tarafından
Sonra ne oldu
(2,244 puan) tarafından
Bana kalsa ne ölüme ne dirilme ama eşim için 2 ay sonra konuşmaya başladık malesef
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Oğlumu doğmuştm 40 cikmamsti gelmişti 40mi ckarmaya emzryordm çocuğu sevmek istyordm bna diyodu koy beşiğine snra kndi aliyodu saatlerce kucagnda kucga alistrdi zaten snra ayakda sallamaya alstrdi cıktı gtti gurbettym zaten tekim 5 6 ay elinde kaldm kuckta sallamakta ayaktn hangi birini anltymki cocugumla ilgili çok mudahale etti sinir oluyordm eşime soyluyordm oda hakkını veriyodu anasının 2.ciye hamileym şuan büyük konusmiyim kıyamet kopsa birakmicam kucga alsn alistrsn sallasn o derece sinirlym hala 3 yıl geçti üstünden hala unutmyorm zaten lohusaydm boğacaktm kariyi
tarafından
Anlamaz lar
(1,122 puan) tarafından
Hmde Hiç sınır bozmaktan başka bi ise yaramyolar yemn edrm nefret ettm iyice
0 oy
tarafından
Doğum yaptığımda altımı bağlamıştı. İlk gün hastanede kaldık ve sezaryen sonrası çok zordu. Hareket edemiyordum. Ellerine ayaklarına Allah dert vermesin altımı temizlemiş üstümü giydirmişti.

Yaşadığımız zor zamanlar olmadı mı şu 8 sene içerisinde küstük ağladık barıştık... Ama ben bana yapılan iyiliği hiç bir zaman unutmam. Allah razı olsun dediğim şeyler de oldu keşke olmasın dediğimde. Ama ne olursa olsun oğlumun babaannesi eşimin annesi. Başımın gözümün üstüne yeri var. Hakkını da ödeyemem. O yüzden annem gibi olmasa da annem kadar sever sayarım. Bu yaptığını da Aslaaa unutmam
tarafından
Ben iyilik yaptığını sanirken aslaniyiligi olmamış. Ne güzel sana
(1,297 puan) tarafından
Ya valla benim kaynanamdan bahsettin allah bin kere razi olsun yeni dogum yaptigimda altimi bile bezlemis banyo yaptirmis corabima kadar giydir insan rabbim bin kere razi olsjn
tarafından
Amin canımm
0 oy
(124 puan) tarafından
Dogum yaptım ilk on gün o kaldı. Sanki o lohusaydı. Ramazanda dogdu kızım oruc tuttu tabagını bile ben kaldırdım alınganlıklarıyla agzıma etti   eşim de bana kızdı onun yüzünden unutmak istiyorum ama olmuyor 
tarafından
Hiçbir yaptığını unutma
0 oy
(124 puan) tarafından
Bana degil anneme yaptıgı saygısızlıklar var bi de asıl unutamadıgım o. Okumus cahil! 
tarafından
Terbiyesiz
0 oy
(119,210 puan) tarafından
şu dunyada aldigi nefes batiyo bana bee melteemmm
tarafından
Kız senin kaynanayi çok merak ediyorum napti bu kadar diye anlatmiyonda
tarafından
Banada artık sevda
(616 puan) tarafından
Bende merak ettim
(3,148 puan) tarafından
Bende merak ediyorum sevdoş
(119,210 puan) tarafından
desmeyin yarami aksam vakti
0 oy
tarafından
Yuvamı yıktığı gerçeğini :)
tarafından
Ayyy inanmıyorum
tarafından
Bendeeee
0 oy
tarafından

Say say bitmez de 

En çok senin çocuğun olmaz zaten dediğinde çok üzülmüştüm 
Şimdi oğlum 8 aylık
Allah yukarda hakkımın zerresi helal değil 
tarafından
Ay ne ayıp ya
0 oy
tarafından
Kötü anım olmadı hiç ama düşünüyorum bazen kaynanamin hakını nasıl öderim diye annemden daha çok anne oldu bana
tarafından
Ne güzel
0 oy
(5,290 puan) tarafından
Ben eşimle tartışmıştım baya ciddi bişeydi. Sonra kaynanam güya aramızı yapacak diyor ki siz ayrılsanız çocuk yurda verilse daha mı iyi dedi bende çocuğumu yurdada vermem kimseye de vermem dedim. 2 yaşında çocuğum demek ki bana bişey olsa başından atacak bu lafını hiç unutamıyorum
tarafından
Ay direk Boyle nasıl dedj
(5,290 puan) tarafından
Dedi utanmadan şimdi lafa gelince torununa kurban oluyo yersen. Agzıyla kuş da tutsa degeri yok
0 oy
(669 puan) tarafından
Doğum yaptım o ertesi gün eve çıktım oda gelmişti başladı bana köy adetlerinden anlatmaya yok bebeği tuzla yok yumurtaya yatır bende dedim bana köy adetleriyle gelme oda bidaha buraya gelme dedim sanmış evden çıkınca inmiş aşaya ağlamış zırlamış eşime demis oda geldi bana dedi yok sen annemi kovdun kadın iki saat ağlamış bende bu konuda hakkımı helal etmiyorum kendi timsah gözyaşı döktü ama beni lohusa lohusa ağlattı 
tarafından
Boşver canım yaptığını bulur

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 473 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Damlaakts (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 786 göst.
19 Mart 2021 Aile kategorisinde Miniminnaķ (2,870 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 457 göst.
19 Eylül 2021 Aile kategorisinde Sumeyye-3461 (8 puan) tarafından soruldu