+1 oy
277 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,132 puan) tarafından
Kızlar nasıl bir yol izliyorsunuz ben şimdilik iyi gidiyorum. Önerileriniz nedir

11 Cevaplar

0 oy
(5,132 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kilo vermeye karar verenler spor yapıyormusunuz
(2,529 puan) tarafından
Valla hiç ne diyet yapıyorum ne spor 44 günlük kızım var 16 kilo gitti bile
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hayrına kilo ihtiyacı olana şuradan 5 10 vereyim ne isterse. Benimki diyetle falan olacak iş değil :D

(5,132 puan) tarafından
En önemlisi idare kararlı olmak. Kafada bitirmek
tarafından
Hafsa zeynep benim ihtiyacim var kiloya hamileyim bile alamiyorum 26 haftaligim halen 46 kiloyum☺️☺️☺️
tarafından
Benden sana 15 kg gel al bacım  :D
(5,132 puan) tarafından
Dur kız 30 veriyordum ben benden anlsın hahahah
tarafından
Kizlar sakinn olu verin valla öyle birşey olsa koşa koşa gelir ali verirdim sjsjsjs
0 oy
(2,709 puan) tarafından

Bugün başladım valla çaresi yok dayanacam ben mide küçültme ameliyatı olduğum için fazla kilo almamam lazım çünkü miğdem ağrıyo birde ağrılarım oluyo azar azar yemeye başladım iyice fincan tabağı ile porsiyonluyorum

(5,132 puan) tarafından
Aslında sağlıklı ve dengeli beslenme ömür boyu böyle yapmak lazım
0 oy
(692 puan) tarafından
Doğum yapalı 15 gün oldu gebelikten önce 63 kiloydum gebelikte 90 yükseldim 15 gün sezeryan oldum bütün iştah tamamen kapandı eski kilomdan zayıf oldum sadece su içiyorum o da zorunlu nasıl oldu hala anlamış değilim şoktayım gitti bütün kilo
0 oy
(120,151 puan) tarafından
kendi kendine saglikli kilo vermen cok zor diyetisyeb sart
(5,132 puan) tarafından
Listeye bağlı kalamıyorum. Sağlıklı beslenme abur cubur, şeker fazla tuz ekmek iyice azalttık oluyor inşallah
0 oy
tarafından

Ben kilo almak için cabaliyim sizlerde verin valla halime gulunür bee:D:D

(5,132 puan) tarafından
Kilo gidiyor mu duruyor mu
(197 puan) tarafından
İşte mesele orda iştahın yok bizim gibi yemiyorsun o yüzden zayıfsın, ben kilo almayacağımı bilsem koca pizzayı , çıtır tavukları,koca pastayı ,kekleri gömerim
tarafından
Ne gidiyor ne geliyor yerinde oturmuş alinca hemen veririm ama almaya gelince oldursem alamam
(197 puan) tarafından
Bi çatalcık yiyorsan alamadın tabi :))
tarafından
Ooo maşallah cnm benim gözüm doyuyor görunce :)))
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Günlük yarım saat ya da 45 dakikalık leslie kardiyo egzersizi yapıyordum ve her gün 10 dakikalık göbek eritme programı uyguluyordum bir ayda 4 5 kilo kesin gidiyordu ama şu ana kadar 2 aydan uzun süre yapamadım hala da ideal kiloda değilim tekrar başlayacağım. Ben diyetle felan veremiyorum spor olmadan
(5,132 puan) tarafından
Ben de başladım leslie inşallah yardımcı olur kilo vermeme
0 oy
(3,101 puan) tarafından

Hergun karnim tokken kilo  vermeye karar veriyorum ama acikinca da ben sütlüyüm ya yerim dyorum :) ve kararimdan dönüyorum.daha tam tak etmedi etse veririm kurtulamaZ :-p

(5,132 puan) tarafından
Sutsuz olanlar ne yapsınn :D
(3,101 puan) tarafından
Allah sabir versin ne diyim sabrin sonu selamettir :-)  bnde vericem insallah yemekten kesemem aama cikolatayi kesersem kesin vericem  brazda evde spor namina temizlik yaoarsam olur bu is.ama bu saat olmus bebe salliyorum hangi ara yaoicaksam
0 oy
(25,223 puan) tarafından
3 kilo fazlam var homili gırtlak yiyorum tavsiye ederim yiyerek kilo vermeyi planlıyorum :D 
0 oy
(1,218 puan) tarafından
Benim diyet yapmama pek gerek kalmadı doğumdan sonra gitti.  YouTube da mehtap yakut emziren diyeti yaz çok güzel ayrıntılı bir liste veriyo disiplinli bir şekilde yaparsan baya kilo verirsin
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Kaç kg vermek istiyorsyn daha doğrusu kaç kg ben doğumdan sonra aldım şuan galiba yine vermidum bebekten dolayı yemek te yiyemiyrm doğru düzgün

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 95 göst.
0 oy
8 cevap 185 göst.
14 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 360 göst.
4 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 262 göst.

385,636 soru

11,530,299 cevap

35,200 kullanıcı

...