0 oy
308 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Deneyimlerinizi paylasirmisiniz olan varsa acaba 

6 Cevaplar

0 oy
(2,698 puan) tarafından

Burnun doğuştan seksi kız aman boşver çokmu şekilsiz burnun 

-Reklam-
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Canim yanlis anlama ama ben karşıyım allahın yarattığı güzelliği bozmaya 
0 oy
tarafından
Yegenim oldu burun ameliyati hem saglik acisindan hem estetik amacli cok rahat gecti ilk gun zorlandi biraz okadar yani cok agri sizi olmadi olucaksan kışın ol burun kanamasi sicakta daha cok artiyo 
tarafından
Ay sağolun  bilmiyordum
tarafından
Kanama olursada taburcu olamiyosun ekstra ilac kullanmak zorunda kaliyosun canim
tarafından
Ayy bende kansızlikta var
tarafından
İste o yüzden kışın olmakta fayda var
0 oy
(913 puan) tarafından
Ben de oldum 4 sene önce memnunum. Uc kısmı düşükdü onu yaptırdım
(11,217 puan) tarafından
Sadece burun ucu ameliyati digeri kdr zor dgll diyirlar dogru mu. Bide iyulesme sureci nasildi
(913 puan) tarafından
Ben kendim ameliyyat hemşiresiyim. Burun ucu da olsa sonuçta burun işlem göŕüyo. Ilk 3 gün elimden tutup anam yürütdü çok zordu kafam benim deyildi sanki. Diş diplerime kadar şişmişti sıvı şryler tüketiyorsun ağzı hareket ettiremiyorsun. Yani Ilk 1 haftaya anca  kendine geliyorsun. Burnumdsn tam ödem 1 seneye gitti
(11,217 puan) tarafından
O zmn eksik olsun. 1 senemi burnuma harciyacagima bir cocuk dogururu. Oda bir seneme mal oluyor : D
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Erkek kardeşim oldu çok başarılı geçmişti burnuda güzel olmuştu hemen hemen 3 senedir fisfis kullanıyor burnu tıkanıyor hep burun spreyi olmadan duramiyooo
tarafından
Geçmiş olsun estetikten dolayimi acaba

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 352 göst.
0 oy
12 cevap 300 göst.
7 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 124 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 170 göst.

380,482 soru

11,392,084 cevap

34,900 kullanıcı

...