0 oy
406 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kizlae kaynanam geçenlerde evde içki içmişler ve bebeğimle vardi onun yanında ben ve eşim is yerimizdeydik bugün işte fenalasinca ben gittim oraya kaynanm eve geldi çocuğa fwlan bakıyor ama ilk geldiğinde iyiydi kötü değildi o kadar 2 3 saat sonra daha kötü oldu  neyse akşam eve gelince çamaşırları aticaktim çantasıda çamaşırların üstünde onu kaldırdım baya ağır dedim bi bakayım içine içki buldum eşimde söyledim hicbirsey demedi bende dedim ki eğer ki bugün fenalasmasaydi yine o içkiyi çocuğumun yanında içicicekti bundan sonra ona birakmicam cocugu dedim oda beni dolduruşa getirme diyor ya ben aklımdan geçeni eşime soylemiceksem kime soyluyim ben haksız mıyım 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne meraklılar mis dolmaya dolma akıllılar
(1,946 puan) tarafından
Ya  sonuçta o içkiyi çocuğumuzun yanında içecek demeseydim o şekilde içimde kalicK bu sefer
tarafından
Sokma akıl kız o :D dolma akıl ne ahahahh
tarafından
Dolma akıl işte dolmuş akıl:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu dolduruşa getirmek değil. Alttan alttan şöyle yap böyle et desen dolduruş olurdu 
(1,946 puan) tarafından
Ya özellikle kelimelerimi dikkatli kullanıyorum ki arada kalmasın dolduruşa getirmek gibi olmasın ama her dediğim dolduruş oluyor onlara resmen
tarafından
Ay bırak sokma akıllıyı:D
0 oy
(907 puan) tarafından
Yani siz bakması için yalnız kayinvalidenize bırakıyorsunuz o çocuk bakerken ickimi içiyor ? Kayinvalideniz alkolik falan mı pek çözemedim olayi
(1,946 puan) tarafından
Ayrı eve çıkmak istediğimizi söyledik 1 aydır bunu kafasına takıyor ve her hafta içiyor gizli gizli ama yakalıyoruz tabi bu cime meselesi senelerdir var
(907 puan) tarafından
Allah yardım etsin piskoloji bozuk biraz sanırım , başka kimsesi yokmu evde onunla birlikte yasayab
(1,946 puan) tarafından
Birlikte yaşıyoruz eşi ile ayrı çocuğa bakacak kimsede yoktu o yüzden ona bıraktım ama bundan sonra birakmicam anlamıyor laftan
0 oy
(808 puan) tarafından
Bı zahmet senden önce düşünsün çocuğunu bu doldurmuş değil annesi nasıl içki içer çocuğunun yanında bunu sorgulasin bence
(1,946 puan) tarafından
Ben konuşunca kötü oluyorum işte bacim sonradan karın dolduruşa getiriyor seni oluyor
(808 puan) tarafından
Aman öylede kotuyuz böylede gelinler nerde iyi olmuski
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Kız erkek adam naparsa yapsın anası aha karısını satsa anası dolmuyor zaten anca anamda anam
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Anan içki içiyo gobel bu ne rahatlık bari çocuğunu koru deseydin 
0 oy
tarafından

Canim.evladjnin yanında içki için bir alkolik.var. ya kafası güzel olsa o çocuğa zarar gelse. Nebilim.sizip kalsa etse çocuk oyle birine emanet edilirmi.

Sen doğruyu demişsin. Bunun neresi dolduruş anasını tarafını tutmak için bahane aramış resmen . Kiz walla günümüz zamani dışarıdakiler korkarken ev içindekiler böyle yapıyorsa ne yapacaksın 

0 oy
(119,248 puan) tarafından
demekko kocana normal geliyo
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Çocuğu kimseye emanet etmek doğru değil malesef ... En yakınıma bile güevemiyoum
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Olması gereken o zaten dolduruş değil.. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 398 göst.
6 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seymenn (1,045 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 227 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 563 göst.
17 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 178 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Es25 (3,763 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,606 cevap

34,822 kullanıcı