0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (2,011 puan) tarafından
40+1 oldum sehir hastanesi oldugu icin 41 dedi hatta 42 ye kadar bekletir ama dayanilmicak kadar kotu cati agrim var ayrilcak gibi yururken yatarken agliyorum resmen karnimin alti dayak yemis hamlanmis gibi agriuor hareketelrinde azalma var deyip acile gitsem nst de cikar mi 

5 Cevaplar

0 oy
(775 puan) tarafından
Hayır Nst çıkmıyor sana günlük 10 kere veya 5 kere say hareket etmezse gel diyolar 42 hafta ne ya
(775 puan) tarafından
Dene bence banada haber ver canım Rabbım sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin
(2,011 puan) tarafından
tamam kuzum insallah unutnazsam yazarim cok sagol
(775 puan) tarafından
Gittin mi hastaneye
(2,011 puan) tarafından
bende seni ariyordum kuzu ya evet bugün gittim cumartesi 41 oluyorum cumartesi yatis verdi suni il baslatacak
(775 puan) tarafından
Hadi bakalım Rabbım bir avazda kurtarsın sağlıkla yavrunu kucağına almayı nasip etsin
-Reklam-
0 oy
(2,011 puan) tarafından
bilen yazsin lutfen
0 oy
(1,022 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ntsde bebek kalp atışı ve senin sancin çıkıyor sikayetin varsa git tabi bende sanci ve bebek hareketi azaldığı için gittim karnim kaskatiydi serum verdiler öyle rahatladi karnim ve inan bebek hareketleri normalde döndü rahim kasilmasi oldu galiba anlamadm gecmese yatis vereceklerdi 36 haftaligim bende.
(2,011 puan) tarafından
gecen sene de oyle gittim suni ile baslatti yine 40 haftaliktim ama sans miydi bilmiyorum insallah yatis verir ya
(1,022 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım Allah sağlıkla doğmasını nasip etsin
(2,011 puan) tarafından
amin alllah razi olsu
0 oy
tarafından
nst haraketleri ölçmez ama bebegin bazı hareketlerinin sesini çıkarıyor  bebek haraket ettikce kendi sancin ile doğum yapmak daha iyi ilk gebeliğimde suni aldım kendi acilmam olmayınca aşırı dikisim oldu 20 gün totomun üstüne oturamadım  açılma zor ilerledi en iyisi kendi sancin az kalmis zaten belki kendi agrin tutar hemen 
0 oy
(5,534 puan) tarafından
Evet canım normal doğumda 42 ye kadar bekletiyorlar yalnız bunu devlet yapmıyor özeller de yapıyor bir durum olmadığı sürece hareketleri de nst de çıkmıyor orda kalp atışı çıkıyor hareketleri için de elini karnına koydurup en ufak bir seyirmeyi bile hareketten sayıyorlar sende sol tarafına yat ve takip et ağrıların da normal son günler bebek artık baskı yapıyor Rabbim hayırlı günde bir avazda kurtarsın canım 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 640 göst.
20 Mart 2019 Diğer kategorisinde Kamile Gürkan (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
22 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
6 Mart 2023 Aile kategorisinde Nurergun (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.
3 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...