0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde (347 puan) tarafından
burnum tıkalı grip gibiyim öksürük çok yok boğaz ağrım yok ben haftaya perşembeye kadar sezeryan a alınacağım nasıl geçecek bu yaa limon yiyorum pekmez tereyağ eritip içiyorummmm :(((((

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ballı nane limon canım hemen etkisini gösterio bünyeye göre değişebilir tabi bide ballı yoksa pekmezli zencefil 10 numara gebelikte zencefilin zararı yok içebilirsin beni 2 3 günde topladı hemen
(347 puan) tarafından
nasıl yapacam canım tarif eder misiniz pekmezli zencefil i
tarafından
1 yemek kaşığı pekmeze 1 çay kaşığı zencefili karıştır canım minik bi kapta sonra iç onu öyle biraz acı oluyo zencefil hemen su içmemeye çalış boğazını flan yaksın güzelce ağznın için acısını geçirmek için suyla çakalayıp tükürebilirsin ben öyle yapıyorum gerçekten çok etkili bi antibiyotik geçenlerde ablam hastalandı onada dedim sabaha iyileşmişti özellikle uyumadan önce yap bunu çünkü gece uykuda vücut daha iyi topluyo kendini ballı nane limonda mutlaka yap bal yoksa bile sabah akşam 1 bardak nane limon iç gene uyumadan önce içersen akşamkini daha etkili oluyo Rabbım şifa versin cınım
tarafından
Bide evini sürekli havalandır eğer soğuktan etkilencek çocuk flan yoksa evde. bol bol dinlen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen dua et öksürük olmasın bitki çayı iç . Hatmi çiçeği araştır hamileler icebiliyirsa iç . Öksürüğünu önler en azından.  Yoksa dikişlerin çok kötü olur 
(347 puan) tarafından
inslah olmaz Allahım
tarafından
Amin canm dikkat et şuan enniyi doktor sensin unutma . Kendine bakmazsan çok zor geçer
0 oy
tarafından
Bende tam sezeryana giricem bir öksürük başladı amelyat günü beni k.b.b.gönderdi tahlil yaptıkkı kanda enfeksiyon ilac ta vermedi haftaya gel dedi 

O bir hafta eşim portakal sıktı gece gündüz portakal suyu ictim tereyağında pekmez halasa üstümde kaldı biraz ama yinede aldılar bir hafta sonra sezeryana 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 67 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 242819 (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
0 oy
5 cevap 138 göst.
20 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Bkt_ (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
6 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,798 puan) tarafından soruldu

397,164 soru

11,878,958 cevap

35,995 kullanıcı

...