0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (23 puan) tarafından
Merhaba kardeşcanlarım 8 gündür tüp bebek iğnesi oluyorum 3 gündürde catlamasın dıe iğne oluyorum. Yarın tekrar randevum var kac gündür daha böyle gidip gelcem ne zaman biticek bu süreç 5 saatlik yola gidiyorum cok yoruldum artık evımde balkonumda sakin kafam rahat oturup kahve içtiğim günlerimi özledim.

5 Cevaplar

0 oy
(7,982 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ablandan biliyorum çok zor oluyor 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yumurta toplama işlemine kadar devam etmen laızm diye biliyorum canım benim ablamda tıp bebek yaptırdı o birde doğuma kadar kan sulandırıcı da kullandı çok yüksek kilosu var di onun rabbim emeklerini boşa çıkarmasın inşallah sağ salim kavuşursun evladına 
0 oy
tarafından
o senin kullandigin ignelerden ben 280 adet oldum hergun canim yana yana yaptım bebegimi dusundum vucudum mismor oldu benimki normal gebe kalmaydi tup bebek degildi 2 kaybim oldugu icin kullandım sukur simdi kizim yanimda 2 aylik sonu cok guzel oyle dusun kuzum
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Allah kucağını doldursun inşallah canım eminim zor oluyordur senin için ama 8 günde bu kadar bitip eski gününü özlediysen bebek olunca hiç yapamıcaksın belki o balkon keyfini. Allah yardımcın olsun 
(23 puan) tarafından
Her gün 5 saatlik yola git tekrar geri gel tekrar git tekrsr gel zor oluyor
(25,223 puan) tarafından
Haklısın tabiki günde 10 saat yol ama sonucu elbet değer emin ol Allahm kucağını doldursun inşallah
(197 puan) tarafından
Her gün gidip gelmektense iğneler bitene kadar geçici bi yerde konaklasanız rahat  olurdu aslında
0 oy
(546 puan) tarafından
Canim benim ayni yollardan gectim.sabret ve sukret.bak bende bi de pihtilasma cikti.hamilelikten sogum sonrasina kadar her gun kan sulandirmasi icin igne olmak zorundayim.her yerim morardi ve ilaci cok yakiyor.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 172 göst.
13 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Edanurkpln (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 284 göst.
0 oy
8 cevap 105 göst.
0 oy
8 cevap 383 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu

385,389 soru