0 oy
504 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,443 puan) tarafından

1 aylık oldu malesef bronşit olmuş evdeki griplilerden dolayı. Dün sık öksürüp nefes alamayınca acil götürdük. Hiçbişeyi yoktu grip belirtisi bile yoktu bi anda oldu. Kalbinde üfürüm var dediler boğazında enfeksiyon var dediler. Yoğun bakım doktoru bronşit olmuş dedi. Sütümü sağıp götürüyorum en az 1 hafta 10 gün kalcakmış. Covid testi yapmışlar eğer pozitif çıkarsa negatife dönene kadar kalcakmış. Nolur dua edin çabucak çıksın. Boş beşiğine bakmak o kadar zor ki. Kucağım dolu gittim boş battaniyesiyle döndüm. Ağlamamak için kendimu çok sıkıyorum. Sütüm gerikicek diye de korkuyorum. Eğer yazamazsam kusura bakmayın sadece dua bekliyorum sizden :'(

30 Cevaplar

0 oy
(2,443 puan) tarafından

En İyi Cevap
Hepinizden Allah razı olsun. Tek tek yazamadım hakkınızı helal edin. Covid testi negatif çıktı çok şükür. Sabah akşam sütümü sağıp, dondurup götürüyorum. Bugün doktoru durumu iyi dedi. Inşallah çabucak çıkar evimize geri döner. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin yavruna sağ sağlım kavuş inşallah canım
0 oy
(240 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah tez vakitte
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Rabbim şifa versin biz 24 gün kaldık ama ömrümden bin yıl gitti hastanede ortamı çok zor bir an önce çıkarsınız inşallah :-(
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah yardımcıniz olsun canım şifalar versin

Sabırli ol kuzum ne diyeceğimi bilemedim çok üzuldüm

İyi olacak annesi sen dirayetli ol
0 oy
(721 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canim iyleşmesi için dua edicem 
0 oy
(4,492 puan) tarafından
Cabucak cikarsiniz canim insallah hersey bebeklerimizin sagligi icin
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Kurban olurum şu bebekler çocuklar hasta olmasın yaa dayanamıyorum resmen rabbim şifa versin yavrumuza
0 oy
(2,202 puan) tarafından
Iste bak bu durum okadar zor ki dun post acmistim bazi kendini bilmeyen cok bilmisler linc etmeye calisti sirf salata suyundan nolucak onlar benim ailemmis şu ayrilik acisini ellerinin bos kalmasini besigin bomboş durmasini yasamayan anlayamaz anlayamazzzz!!!!!!  Rabbim şafi ismiyle şifa versinn insallah iyilescek yavrun iyileşir de korkma antibiyotik verirler hava verirler surekli bir hafta en fazla cikar canim cok gecmis olsun sütün gitmesin aglicaksin tabiki ama hoşaf iç su iç sutun gitmez allahin izniyle
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Aynındurumu yaşadık 25 günlüktu oğlum bronşit olmuştu 5 gün hastanede kaldı ama ben de kalmıştım emzirmek için anneler için oda vardı ama şimdi korona var tabi o yoğun bakımda ben odadaydım arayınca emzirmeye gidiyordum üzüntüden sütüm gitti sen üzülme dua et iyileşecek merak etme
0 oy
(616 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah canım 
0 oy
tarafından
Hayy Allâh yâ :( rabbim şifalar versin minnak bebeğine inşaAllâh
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Nerdeyse her bebek şuan biz dahil boğaz enfeksiyonu canım. Sen güçlü ol bebek küçük olduğu için orda tutmaları senin için de bebek içinde en gzeli
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Birincisi bronşit tedavisi kolay olan ama oldukça kötü bir rahatsızlık senin bebiş bir aylık diye gözetim altında tutuluyor nefes almakta zorluk yaşıyor diye hastanede olduğu müddetçe kötü bir şey olacağını düşünmüyorum çünkü oksijen verirler bol bol  ufurum benim bebiste de çıkmıştı gittim kardiyoloji ye bu delik değil PDA dedi her bebek odalı doğar ama doğumdan sonra bir hadtada kapanır bu bazı bebekler ise büyüdükçe kapanır gerçekten de büyüdükçe küçüldü minnacık kaldı seninki de muhtemelen odur bakarlar hastanede ona son olarak ben seni çok iyi anlıyorum benim bebiş de tam 35 günlükken hastanede yoğun bakıma alındı ve hastaneden çıktığımızda tam iki aylıktı sonra sünnet ettirdik o gün ben de çok ah vah ettim ama bugün tecrübe ettim ki dermanli derde çok şükür demeli ve sadece dermansız derde uzulmeli insan nice dermansız dert var sen çok harap etme çünkü çocuğun bir iki hafta sonra çıkacak eve dönecek toparlanması için sütüne ihtiyaç duyacak o da olmazsa işte o zaman ağlarsın yani demem o ki üzülme çocuğun için 
tarafından
Baby yemin ederim su yorumunu cok takdir ettim artiliyorum seni :)
Cok hakli... Asil eve geldiginde senin sutune sana ihtiyaci olacak. Kendini de ihmal etme bacim, bebeginin sana ihtiyaci var.
0 oy
tarafından
Rabbim safi ismi hürmetine şifa versin inşallah canım 
0 oy
tarafından
Rabbim sifasını versin insallah kuzum üzülmeki sütün kesilmesin bol bol sütün olsun ona cok iyi gelecek emin ol tamamiyle anne sütüyle beslemeye calış
0 oy
tarafından
Rabbim şifalar wersin 
0 oy
(2,002 puan) tarafından
Güçlü ol canım sütun kesilmesin orda emin ellerde öyle düşün ya şafi çek bol bol ya şafi isminin yüzü suyu hurmetine şifa versin Rabbim 
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versn cnm 
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin tez vakitte sağlıkla kavuş yavruna 

İlgili sorular

+2 oy
37 cevap 1,333 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde nrsnr (275 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 208 göst.