0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde (1,468 puan) tarafından
Kızlar kendi annem yok kaynanam deseniz işine gelmiyor calismam  lazım yani evde dur dur nereye kadar eşim tarafla konuşmuyoruz  bi kus  bi barisik  yani bi kayinvalidemle  iyiyiz  şükür  ama oda hiç istemiyo yani belli ediyo az çok başka kimsem de yok herkez birşeyler yapıyor bi şekilde biyerden hayatı yakaliyor  çok arkadasim  var annelerine  birakip  devam ediyorlar  daha 23 yasindayim  uniye  gitmek  yâda biyerde calismak  kurs  vesair  hicbisey  yapamiyorum  evlenmek  zorundaydim  kendi ailem sorunluydu  çok şükür kizim  oldu iyiki  oldu 1 yaşında şimdi  para yetmiyor çalışmak lazım evde durmakla  olmaz bi meslegim  olsun  isdiyorum  annem olsaydi  keske:( napicam  bende bilmiyorum  çok caresizim  aklıma hiçbişey gelmiyo  bakıcıya veremem  guvenip  versemde  zaten para yok :/

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bütün seçenekleri sandığına göre evde bilgisayarda iş yapabilirsin 
(1,468 puan) tarafından
Ne gibi bir iş
-Reklam-
0 oy
tarafından
En kolay para kazanma yolu bu devirde instada influcer youtubede youtuberlık  :)
(1,468 puan) tarafından
Eşim yanaşmıyor yoksa olurum:D
0 oy
(14,435 puan) tarafından
Aynı şeyi bende yaşıyorum kaynanam çocuk bakıyor evinde ona veremem. Annem uzakta oturuyor her gün git gel yapamaz. Evden iş buldum türk Telekom müşteri hizmetleri şartları şahane ama eşim istemedi bunun gibi bı iş bakabilirsin sende. Hiç bı yere gidip gelme yok evden telle konuşacaksın sadece 
(4,599 puan) tarafından
is ilanlarina nasil bakicam off hic bilmiyorum
(14,435 puan) tarafından
Ağrı müşteri temsilcisi iş ilanı yaz
(1,468 puan) tarafından
Nerden bakılıyor canım biraz bilgi verirmisin
(14,435 puan) tarafından
Google den cnm isinolsun da da böyle ilanlar var
(4,599 puan) tarafından
baktim yoktu
0 oy
(2,014 puan) tarafından
1 veya 1,5 sene daha sabredip bi iş bulup kızını kreşe gönderebilirsin tabi 2.bebiş olmazsa
(1,468 puan) tarafından
5 sene daha düşünmüyorum  kreşe  kaç yaşında  baslaniyor
(2,014 puan) tarafından
Yanlış bilmiyorsam 18 aydan itibaren verilebiliyor, yada bezi bıraktıktan sonra
0 oy
(2,986 puan) tarafından
Devlet memuru olmasaydım çocuğumu kimseye bırakıp ise gitmezdim gerçekten zor oluyor kendini işe veremiyorsun eve gelince de pilin bitmiş oluyor çocuğa yetmiyorsun.. benim kayınvalide yaşlı il dışında annemle aynı şehirdeyiz genç ama bakmak istemiyor.. komşumla anlaştım bir senedir bakıyor Allah iyi insanlarla karşılaştırsin başka çaremiz yoktu 
(1,468 puan) tarafından
Para lazım evde oturarak  sadece genclimiz  bi işe girme  imkanimiz  bitiyor  malesef:/
0 oy
tarafından
Cnm evde sigorta ya da çağrı merkezi işi olabilir.kizini kreşe de verip çalışabilirsin.ne mezunusun bilmem evlere temizlik işi de olabilir.yarim gün çalışacak şekilde.
(1,468 puan) tarafından
Lise mezunuyum  canm  ne gibi bir iş bu dediklerin
0 oy
(1,468 puan) tarafından
????????????????????

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 105 göst.
0 oy
15 cevap 320 göst.
9 Aralık 2021 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (561 puan) tarafından soruldu
0 oy