0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (122 puan) tarafından
Kizlar ayrintiliya kadar bebeğim cinsiyetini göstermedi ayrintilidaki doktor kız dedi kendi dokturuma ayrıntılı in sonucunu göstermeye gittim erkek dedi  ruyalarimda ise her gün kız bebek goruyorum sizce ayrintidaki doğru yoksa dokturun kimi acaba döktür kordonunu görmüş olabilirmi

4 Cevaplar

0 oy
(1,014 puan) tarafından
Bende ayrıntılıya guvendım hep. Kız demıstı ama erkek bebegım
(122 puan) tarafından
Hayırlısı olsun sağlıklı dogsunlarda
(1,014 puan) tarafından
6 aylık olduk sukur.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bi daha gittiğinde kesinleşir inşallah bilemedim 
(122 puan) tarafından
İnşallah canım öyle olunca çocuğa alışverişte yapilmiyor
tarafından
Benimki belli olmasına rağmen son aylarda yaptım
0 oy
(1,243 puan) tarafından
24 e kadar kızdı 25+6da erkek olduğunu gördük ilkkez döndü hep arkadasi dönüktü 
0 oy
tarafından
Valla ben ilk bebeğime hamileyim şuan 16 haftaligim yorum yapmak bana düşmez daha tecrübeli anneler varken ama benim 12. Haftada ikili tarama testi sonucumu almaya gittiğimde doktor baktı samimi olduğumuz için cinsiyet tahmininde bulunayım mi dedi bende heyecanla kabul ettim bi değer varmış o yüksek olursa büyük ihtimak erkek oluyomus senin o değer baya yüksek sanki surda da bi pipi gördüm ama bişey söylemek için çok erken yüzde 60 erkek diyelim bi dahaki geldiğinde kız dersem bana kızmayın ama dedi 15+4 ye gittim kordonunu denk getirdi bacak arasına ama hala erkeğe benziyo neyse sen haftaya bidaha gel hem 4lu taramani yapalım hemde cinsiyeti tam görebiliriz dedi 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 162 göst.
0 oy
11 cevap 132 göst.

379,797 soru

11,369,032 cevap

34,852 kullanıcı

...