0 oy
367 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Benim oğlum çok değişik yada bana ele geliyor :ermm: ilk 6 ay küçük demir beşiği vardı orada uyutuyordum salla salla kolum kopuyordu bazen neyse dönmeye baslayinca artık beşikten sarkiyodu kendini bende korktum kaldirdim karyolasinda uyuttum ama yok orada çok çok uyanıyor nedeni ise sağ sol rahat hareket ile dönmemesi.

Yer yatağı yaptım denedim çok rahat ve uyanmalar az eve düşünüyorum şimdi tamm rahat olsun da o karyolayi boşuna mı aldım :D bende mecbur yerde yatacam eşimde diyor yerde yatalım bizim yatakta kldi acaba biraz büyüyünce uyur mu içinde yoksa alışırsa yere uyumaz mi ? Kuralları hep  kendisi koyuyor kerata ya napsam boş 

4 Cevaplar

0 oy
(3,532 puan) tarafından

Iyi olsunlarda  ne güzel yerde uyutulmuş. Yer daha güvenli canim:D

(15,651 puan) tarafından
Ya elde 1500 TL yaptırdım o karyola beşiği boşuna kalırsa bide yer kaplıyor içim içimi yer :D
(3,532 puan) tarafından
Az büyüsün yatar canım:) bidahaki çocuğa kullan olmadi
(15,651 puan) tarafından
Bi dahakini düşünmek istemiyorum şuan:D
Bence uyur ya 2 3 yaşına da gelse oluyor icinde
(3,532 puan) tarafından
Uyur canım akli erince heweslenir:)
(15,651 puan) tarafından
Hadi inşallah kendime moral vereyim iyice :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizde çok yerde yattık canım maalesef ama şimdi 15 aylık yatakta yatıyor 
(15,651 puan) tarafından
İnşallah yatar benimki de 1 yaşından sonra sürekli yerde yatamam ki yatağım dururken ikinci zahmete ne hacet ah oğlum ah
tarafından
Büyüyünce yatar canım merak etme şuan en ufak şeyde uyanmaya meyilliler büyüyünce ses işlemiyo uyuyorlar
(15,651 puan) tarafından
Hadi inşallah
0 oy
(295 puan) tarafından
Annesi canı nerde istiyorsa orda ya o kuzu şimdiki bebekler rahatına düşkün canım.Maaşallah kuzuya..
(15,651 puan) tarafından
Evet çok düşkün  :) bende uyusun diye serdim yatağımı da bıraktım
0 oy
(816 puan) tarafından
Bnim 3yasinda ve 10 aylik oglum.var ikisode yerde uyumaya alisti simdi yanyana yatiriyorum kucuk emiyor bazen bnde yanimda uyuya kaliyorum esimde kamel sunal gibi solonun ortaya boydan baya yatak serelim hep birlikte yatalim bari olmayacak boyle diyor :) :) :))))

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 338 göst.
10 Mart 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 269 göst.
23 Eylül 2022 Aile kategorisinde 123gg (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 794 göst.
24 Eylül 2021 Aile kategorisinde hsrtdmrllle (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 67 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prenseees Annesi (140 puan) tarafından soruldu

379,229 soru

11,351,821 cevap

34,822 kullanıcı

...