0 oy
1,536 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar kaynımla sevgilisi bugün bizde yatılıya kalıcak neyse sesimi etmedim yemek yaptım tatlı derken kız ay midem şişti yürüyelim dedi üçü gitti tabi ben dündendir bebekle uğraşıyorum kocam bebeği 5 dakika kucagına alamıyor ama yürüyüşe çıka biliyor çok kötü hissettim kendimi şimdi ağlıyorum

52 Cevaplar

0 oy
(913 puan) tarafından
Ağlama ağlat canım ağlaya ağlaya bitircez biz kadınlar kendimizi bağır çağır parçala rahatla vallahi bnden demesi...

Eşin öküzlük yapmış
-Reklam-
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Bacım sen deseydin kocana ne işin var iki sevgilinin yanında gel başbaşa gezsinler diye. Ecik erkekleri yontmak kadınların işi. 
0 oy
tarafından
Nerden baksan ofsayt yani sevgililer sizde kaliyo ikisi bir arti bide kocan bebesine bakmazken yuruyusue cikiyo bu sogukta 
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Aman diyeyim bugün misafirlarinize uzuldugunuzu belli etmeyin. Millet gittikten sonra eşinizle konusun. Şimdi farkederlerse eşiniz sizi suçlu ilan eder
0 oy
(606 puan) tarafından

Kocan ne ayakmiş :D

(2,803 puan) tarafından
Gülecek ne var ?
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Hani nişanlıların yanında gönderilen küçük kardeşler var ya yada ablalarının abilerinin peşine takılan 5 10 yaş grubu çocukları onlardan herhalde eşin sana karşı da afedersin ama tam bir öküzlük yapmış zaten gece onlar olacak bari onlar takken baş başa kalsaydı seninle sevgililerden ziyade insan kendi sevgilisi ile başbaşa kalmayı düşünürdü. 
0 oy
tarafından
O degıl sevgilılerın senn evde yayıya klması ne alakaaa . Hey allahm ya
tarafından
Ne biliyim ben
tarafından
E neden musade edıyosunuzkı. Tamam semeyın kabul etmeyın. Evlensınler o zaman gelırler
tarafından
Canım kocam olacak .... Kişi misafir gelincek dedi bi baktım iş farklı
tarafından
Belkı gerı kafalı dıycekler bana ama sevgılıyle aynı evde kalmak bana cok garıp geliyo  cok yanls gelıyo. Allah ıslah eylesın. Resmen suan sızı gunahlarına ortak edıyolar
0 oy
(1,042 puan) tarafından
Öncelikle kayninin sevgilisinin sende kalmasi.bile bana ters bir durum 2.si de kocanın gitmesi ayrı bir yanlış zaten ben olsam kesinlikle tahammül etmezdim tepkimi de koyardim
tarafından
İnan bana da ters
(1,042 puan) tarafından
Valla kuzum keşke kabul etmeseydin çok yanlış bence bekar kız sonucta sözlü nişanlı olsalar hadi neyse dersin ama bu çok saçma geldi bana
0 oy
(7,466 puan) tarafından
nıye gıdıyo ben onu anlamadım gıtsınler ıste baş başa gesınler 
(7,466 puan) tarafından
kıymet bılmeyen kısı ya
tarafından
Tek care bosamakta iste bakalım
(7,466 puan) tarafından
bısey dıyemem bunu basanmaya bıde bebek var ama guzelce konusan yada bır sure yuzune bakmasan belkı hatasını anlar
tarafından
Sanmam canım hep öyle bu aralar hep içimden boşanmak geçiyor sabah bir post açmıştım
(7,466 puan) tarafından
tabı zor ınsan sevdıgının kıymetını bılmesı lazım deger gormeyınce kotu oluyo
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Kocan neden gidiyor onuda geçtim kaynının sevgilisi  neden sizde yatıya kalıyor 
tarafından
Vallahi bilmiyorum ama artık kaldıramıyorum da
(2,565 puan) tarafından
Evli olsalar neyse nişanlı olsalar bi ihtimal ama sevgilisinin ne işi var yatılı kalmada insanlar ne kadar rahat ya
0 oy
tarafından
Eşin doğru olanı yapmış belki neden yalnız bıraksın sonuçta senin evinde kalacak size emanet bı nevi yalnız birakmayin zaten karısı değil sevgilisi nerde yaoniz kalırsa kalsın ama sizin eve gelince yalnız kalamsin tabiki ... Sen neden ağlıyorsun ki hava soğuk bebeğini bubhava da zaten cikaramazsin valla eşine helal olsun aferin ona 
tarafından
Canım neyin kimimn emaneti koca insanlar
0 oy
tarafından
Kocan ne alaka ben olsam gençler beraber çıksın hayatım sen gitme derdim mesela kızın ailesi yok mu sizde nasıl kalıyor sonuçta nişanlı falan değil sevgili yani 
tarafından
Gelse söyle
0 oy
(27,454 puan) tarafından

Çok dengesiz bir haraket

tarafından
Kesinlikle katılıyorum
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Elin kızını neden yatılı kabul ediyorsunuz ki neler duyuyoruz kimseye güven olmaz 
tarafından
Valla bana kimse fikir sormadı canım
(3,230 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım kocanın eline vermişsin ipleri at koşturuyor belli ki sıkma canını
0 oy
(5,949 puan) tarafından

Ay kızda  baya  umursuzmuş  insan  bi yardım  ederdi  o kadar hazırlık  yap  bebekle  birde yesin  kaçsın 

O kocanada hiç bir şey demiyorum  

Birde  ben asla  kabull  etmezdim  o kızı  evime  ne işi warki  hiç uygun değil 
tarafından
Valla bana kimse fikir sormadı canım ondan buraya yazdım
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Yok artk o kocamın kafasını kopartirdim net.
tarafından
Gel benimkini de kopart sana zahmet
(7,993 puan) tarafından
Canım sessiz kalma asla dışını göster, yoksa senin kocan daha çok tepene çıkar hemde kız arkadaşı neden sizde kalıyormuş ayıp ya nişanlı değil evli değil ben asla kabul etmem gerekrse kaynanama söylerim yemiş içmiş bari bulaşığıni yikasin seninde küçük bebeğin varmış
tarafından
Ya zaten kötüyüm sabah bir post açmıştım bu vakit oldu gelmemiş bide artık umursamaz olucam
0 oy
tarafından
Mutfagı toplama bırak kalsın öle yorgunm de yat uyu
tarafından
Valla topladım ama yarın onlar gitsin bende o yokmuş gibi gezecem
tarafından
Git gez arkadaşın varsa gelsin sevgilisiyle size
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Sinir bozucu gerçekten.
0 oy
tarafından
Kaybı la sevgilisi neden sende kaliyo ay ? Valla ben kabul etmem, nolur nolmaz iyi cesaret etmişsiniz valla.
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Sende çocuğu hazırlayıp çıksaydın ya canım
tarafından
Canım soran olmadı
(12,861 puan) tarafından
Sormalarını beklemen hata bizde gelelim hava alırız diyip çıkıcaktın

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,777 göst.
29 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy