0 oy
545 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
Yanımda uzanmış Facebook ta geziniyordu bnde bakıyordum normal iki insan yemek yer gibi video çekmişler yani kadın minik etek bluz giyinmiş yemek yer gibi normal video gibi ama kadın iç camasirini çıkarıyor du eşim daha izliyor baktı baktı neye bakiyon sen dedim kızdım bardaklara bakıyorum diyor ya böyle yuzssuzlik olur mu çok bıktım kızlar benim sevgimden o kadar emin ki kussem bile benle konuşmamaya dayanamiyorsun fln diyo sevgimden de o kadar emin ben ne napayım ne olur akıl verin göz zinası sonuçta dalga geçiyor bide bardağa baktım  diye 

11 Cevaplar

+1 oy
(13,748 puan) tarafından
Zıkkım olsun öyle koca 
(7 puan) tarafından
Gizli baksa neyse bnde yanindayim birde bana bardaklara baktım orayı görmedim diyo
-Reklam-
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Göz zinası evet ama siz yokken de sağa sola bakıyor ona buna bakıyor ve siz bunu bilmeden sevginize devam ediyorsunuz sonuçta çoğu erkek bunu yapıyor ve malesef bunu engellemenin yolu yok heryerde karşısına çıkacak bu tarz şeyler 
(7 puan) tarafından
Cnm yanında bnde vardım dalga geçiyor görmedim orayı bardaklara baktım diyor bardaklara en fazla 1 dakika mi bakar insan
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Yuzsuz ** deseydin bu kadar cok deger verilince boyle gtleri kalkiyor iste werdigin degeri biraz azalt werme az kaybetme korkusu olsun demek hic yk
(7 puan) tarafından
Kussem konuşmak için can atıyorsun bana dayanamiyorsun diyo bn hatam da bu sanırım haddinden fazla değer vermek
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Bence biraz salın bu kadar düşmeyin üstüne
0 oy
(10,771 puan) tarafından
Eski postlarına baktım cidden üzüldüm sana canım. Boşuna üzülme eşin gerçekten kıymet bilmez biri belli 
(13,748 puan) tarafından
Sen benim değerimi bil nagimmn :)
(10,771 puan) tarafından
Bilirim mervoşum sana dünya kurban ❤️ :)
(7 puan) tarafından
Ben hariç tüm ailesine değer veren biri cnm anlatiyorum anlamıyor fikir verin nasıl pişman etsem onu ya
(10,771 puan) tarafından
Biraz kendinden mahrum et. Uzaklaş umursama o düşsün üzerine
0 oy
tarafından
Banada o bardaklardan al deseydin 
0 oy
tarafından
Bakarlar bacım bakarlar açık saçık bir kadın görünce bakmayan adam eminim ki yok benim eşim akraba dahil yüzlerine bakmaz tokalaşmaz buna ramen ben bakmaz diyemem dışarıda mutlaka bakıyordur yalan yok. 

Biz bile kadın halimizle alımlı dekolte vermiş kadınlara nasıl bakıyoruz nefsi itten beter olan adamlar nasıl bakmasın
0 oy
tarafından
Ayy benim kide öyle vala ben dedim türk kizlarimi ruskizlarimi dedi Rus kızları ben şok vala gttm toktokda actm dedim al bak onlarla ewlenseydn beni yaktın ahhh gençlik ahhh:))
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sen soyunan adamlara baksan ne yapar acaba

Pislik adam gunahı boynuna

Malesef yapabileceğin bişi yok kuzum

Sen de dayan biraz mesafeni koru hic kimse vazgeçilmez değildir bunu anlaması lazım
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Canım valla ne diyeyim erkek eşi de olsa nefsi bitmiyor inan  sen ona kizsanda bagrisanda o yine bakar 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 183 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,463 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 193 göst.
16 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Masal2121 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 310 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sebebine (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 111 göst.
27 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,269 puan) tarafından soruldu

384,976 soru

11,514,172 cevap

35,174 kullanıcı

...