+1 oy
122 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (634 puan) tarafından
Oğlum iki yaşında ıhlamur nane limon içmiyor burnu tıkalı devamli açıyorum fizyolojik serumla falan aferin aldım şurup onu iciriyorum calpol veriyorum terletiyorum biryerede gitmiyoruz evde durduk yere hasta oluyor birşey yemiyor sarımsaklı sütlü kürden zorla icirsem birşey olurmu nette görmüştüm 

4 Cevaplar

0 oy
(3,794 puan) tarafından
Benim oğlan da ne zamandır hasta iyilesmedi bi türlü 3 kere götürdüm doktor a röntgen kan filan derken alerjik olduğunu öğrendim.  Devamlı bi grip belirtisi var.  Antibiyotik yazdı iki tane. Bi hap yazdı 
(634 puan) tarafından
Bnde bir hafta önce götürdüm ateşi çıktı 40 derece normal bir grip olmuş bir gece hastanede yattık sonra eve geldik antibiyotik kullandık düzeldi şimdi yine hasta
(3,794 puan) tarafından
Sarımsak ballı süt pekmez çorba bi aydır boyleyim.  Ama tam anlamıyla geçmedi geçmiyor bi türlü bizimki de
-Reklam-
0 oy
(1,943 puan) tarafından
Hastalık harici normal zamanda da pekmez vs verebilirsiniz. Bol bol meyve sebze yedirmeye çalışabilirsinzi
(634 puan) tarafından
Meyve sebze yemiyor tek yediği makarna ve yayla çorbası
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Oğlumda 2 yaşına girecek hergun evdeyiz ama hasta oldu cikmiyorum gripli kimseyle de görüşmedim anlamıyorum nasıl sürekli hasta oluyor 

Hergun kapı kapı gezsem neyse diyecem 

Eczaneye gitsem bağışıklık güçlendirici şurup bişey alacam valla
(634 puan) tarafından
Bnde öyle inan 24 saat evdeyiz benden başka kimseyi görmüyor ama hasta oluyor üstünü başını sıkı giydirip akşama kadar g.otunde dolaşıyorum
(1,988 puan) tarafından
Aynen bende çok üstüne düştüğümüz için oluyor bence

Ama elde değil işte
0 oy
(84 puan) tarafından
Eczacınıza imuneks ş şurup sorun bağışıklığı düşmüştür oğlunuzun sürekli böyle hasta oluyosa

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 213 göst.
25 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.
8 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
2 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruhugencanne.. (620 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu

380,437 soru

11,390,342 cevap

34,899 kullanıcı

...