0 oy
345 göst.
Diğer kategorisinde (346 puan) tarafından
Kizlar bebeğimin vajinasinda kremler giriyor yani narin bir bölge olduğu için korkuyorum da sürdüğüm kremler gözüküyor siz bişey yapıyor musunuz?

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet temizle canım zamanla kuruyor yara eder ben orayı ıslak mendili yıkayıp siliyorum 
(346 puan) tarafından
Ya korkuyorum ama narin bir bölge olduğu için annemler kaynanamlar değme mikrop kapar dedi siliyorum bazen ama herkes birşey yaoma diyor
tarafından
Ben Dr sordum temizle dedi zaten 1 ay sürmüyor geçiyor altı i degistirdik e temizle aslında kalırsa mikrop kapar.
-Reklam-
0 oy
(13,725 puan) tarafından
Valla bazen kakası bile  oluyo orda bende çok korkarak temizliyorum  iyi oldu bu soru
(346 puan) tarafından
Evet narin olduğu için korkuyorum elimi degdirmek de istemiyorum korkuyorum
0 oy
tarafından
Ben sılmek  değılde tampon seklınde bas Çek yapıyorum çünkü kaka kaçıyor ıcerı her ne kadar kendını temizlese de belkı enfeksıyon yapar dıye tampon yapa yapa sılıuorum 
(346 puan) tarafından
Evet bazen oda oluyor yani çok dediler elini değme mikrop fln kapar diye narin bölge sonuçta
0 oy
(675 puan) tarafından
Temizliyorum  canım pamuk ve suyla 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ewet temizliyorum canım 
(346 puan) tarafından
Yıkıyor musunuz yani değme mikrop kapar diyorlar korkuyorum narin bölge sinucta
(5,949 puan) tarafından
Islak mendille siliyorum  arada  yıkıyorum  ama  genelde   kakasını yapınca  oraya  geliyor  o yüzden hep silerim
0 oy
(5,541 puan) tarafından
Evet canım temizliyorum 
(346 puan) tarafından
Yıkıyor musunuz pamukla mi
(5,541 puan) tarafından
Ben ıslak mendil kullanıyorum canım onunla.narin narin dikkatlice temizliyorum doktora da sorduydum kızım 40 içinde temizleyebilirsin dediydi
0 oy
(218 puan) tarafından
Benim kullandığım krem hiç girmez bepanthol kullanıyorum katı krem olduğu için yayıyorum her yerine bazı kremler sıvı gibi olup oraya gidip orda kuruyo
(346 puan) tarafından
Bende mustela kullanıyorum oda katı kıvamlı ama oluyor yinede birde narin bölge çoğu kişi değme mikrop kapar fln dedi bilemedim yıkıyor musunuz siz
(218 puan) tarafından
Hayır canım altını açtığımda bile krem güzelce emilmiş ve parlak oluyor ıslak mendil kullanıyorum Orasını da ıslak mendille temizliyorum dikkat ediyorum çünkü hemen enfeksiyon kapabilir bebekler ister istemez kakası da geliyor çünkü bulaşıyor
0 oy
tarafından
Bn korkuom temizleyemiom birşey olacak die
tarafından
Aynen Bi kere temizleyim dedim kenarlarını içini fln kaynanam temizleme zarına zarar verirsin dedi gerçekten zarar verir miyim temzlesem
(346 puan) tarafından
Bana da öyle dediler de bende bolemedim
tarafından
O yüzden korkuyorum ya temizlemeye
(346 puan) tarafından
Çok varmış ya temizleyen önden arkaya doğru olcak şekilde ama dikkatli olmak gerek eti taze sonuçta anı harket yapmamasi lazim
tarafından
Bnm kızım çok hareketli ya en iyisi banyo yaptırarak tmzlemek
0 oy
tarafından
Oyuzden kız bebekleri yıkamak önemli ben ıslak mendili bıraktım bu yüzden hijyenik olmuyor ılık suyla yıkayıp kuruluyorum yagliyorum sürekli çiş felan yaptığı zamanda ılık suyla bezi nemlendirip temizliyorum canım
(346 puan) tarafından
Ya işte o arasına giriyor orda kalıyor ya onu temizlemeye korkuyorum pamukla mi yaoiyirsunuz elinizle yıkıyor musunuz
tarafından
Yok yıkıyorum ben elini öyle fazla koymama bile Gerek yok musluğun altına tuttunmu  zaten temizleniyor bu şekilde pişik de olmuyor ben geçen acı yemek yedim o dokunmuştu pişik oldu kızım başka türlü pişik olduğunu görmedim canm hemde hijyenik oluyor
tarafından
İçine sinmiyorsada günlük duş aldirirsan evin sicaksada enfeksiyon felan kapmaz
0 oy
tarafından
Yikiyormm ben çok kirlenmeden birikmeden 
0 oy
(27,446 puan) tarafından

Dikkatlice temizlenmesi lazım pişik yapar yara yapar kalmasi iyi degil

0 oy
(721 puan) tarafından
Evet canim temizliyorum pamuk ve suyla yukardan aşaģiya doģru yavaşca temizliyorum, korkma yavaşca yap òyle durmasın mikrop faln kapar Allah korusun
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kızım yok ama oğlumu doğdu doğalı yıkarım altını büyük tuvaletini yapınca. 
0 oy
(72 puan) tarafından
Kızlar önden arkaya doğru silin ıslak mendille yavaş ca bişi olmaz ama önden arkaya doğru
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ben  temizliyorum dizlerine koluyo dayayio canını acitmadan anı hareket yapmasın diye temizle sende kururda yara yaoabilir

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 158 göst.
29 Ekim 2021 Aile kategorisinde Sedaaylin (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 223 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Asabii (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 217 göst.
27 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mina gozde (2,671 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.

381,577 soru

11,423,333 cevap

34,981 kullanıcı

...