0 oy
488 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kesinlikle ölse mezarına gitmem  benim evladım için aldir ne halin varsa gör babasız bak dedi hamileyim esime ayrıl o kadından dedi simdide gelinim ve torunumdan vazgeçmem diyo görüşmüyorum Kesinlikle evime gelince odaya çıkıp kilit yapiyorum kendimi özür dilerim diyor ama hala kötülüğe devam ediyo gebelik zehirlenmesi yasiyorum hastanede Yatiyorum Bi şeyi yok onun diyor doktorlar dogum yapman lazım diyolar 26 haftalik gebeyim inanmıyor 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Asla konusmazdim iyi yapıyorsun
tarafından
Bebegide gostermeyi düşünmüyorum kesinlikle
-Reklam-
0 oy
(239 puan) tarafından
Ah kuzum kıyamam geçmiş olsun sağ salim kucağına alırsın inşallah. Sen sinir stres yapma
tarafından
Keşke yapmasam onların yüzünden cikiyo tansiyonum 16 17 lerde
(239 puan) tarafından
Tahmin edebiliyorum ya inşallah sağ salim kucağına alırsın da bi rahatlarsın
0 oy
(8,535 puan) tarafından
Haklısın kesinlikle.  Düşman resmen
tarafından
Bebegi de göstermeyecegim nasıl olacak bilmiyorum ama
0 oy
(346 puan) tarafından
Senin yerinde olsam bende bu kadar merhametsiz düşüncelere sahip biriyle görüşmem torununuda asla göstermem herşey beklenir bu kadından 
tarafından
Gormek isterse ne derdin pekki
0 oy
tarafından
Benim kaynanamda eltimle kavgaları sırasında benimle ilgili konuştu bende nazik bir şekilde uyardim şimdide kendi küsmüş gelmiyo bana memleket ten geldi eşimin hatırına gittim gördüm kurbanda ona et ayirdum gönderdim ama gelmiyo bana ben de eşime dedim ben yeteri kadar insanlığımı yaptım yeterli dedim oda hak verdi bana sende boşver görüşme salla gitsin 
0 oy
tarafından
Eşin hiç ses cikarmiyo mu bu duruma ya
0 oy
tarafından
Benimde bunun benzeri oldu ama insan zamanla yumuşuyor bana böyle dendiği zaman asla diyordum ama gerçekten de öyle insanın çocuğu olduğu zaman annesini de kaynanasini da anlıyor evlat gibisi yok biz 1 yıldan fazla konuşmadık ama vicdanım el vermedi oğlunu torununu gormemesine simdi barıştık uzağız tatliyiz
0 oy
(5,754 puan) tarafından
Özür bazı şeylerin üstesinden gelmiyor görüşmemekte haklısın aldır ne demek ya merhameti olan öyle bişey söylemez. 
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Aman boşver bende konuşmuyorum haketseydi konuşurdum. Zamanında anne diyip saygı gösterdimde ne oldu onun bunun gazına gelip tonla hakaret etti çok kırdı. Açık kapı bırakmadı. 
0 oy
tarafından
Bak sevgili biranne99 hamilelik boyunca bu ve türevi sorunlar yaşaman takıntı yapman senin sağlığını etkilediği kadar bebeginin de gelişimini etkiliyor  anne karnında stres kaynaklı  sorunlar bebeğin  ciddi sağlık sorunları ile dünyaya gelmesine sebep olur 
0 oy
tarafından
Yanlış anlama cnm ama sürekli bu ve buna benzer postlar aciyirsun ve hemen hemen aynı yorumları alıyorsun 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 115 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hale01 (1,783 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sda.aymina (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 450 göst.
22 Ekim 2023 Aile kategorisinde Zeynebbbbb (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.