0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından kapalı
6+1 günlük hamileyim biliyorum cok erken ama ben ilk hamileligimi erken dogum yaptim 28 haftalık bebegim baya uzun sure yogun bakimda kaldi pisikolejim baya bozulmustu smdi tekrar dan erken dogum olur dye cok korkuyorum aranizda benm gibi ilk dogumunu erken yapıp ikinci dogumu normal zamaninda olan var mı ilk digum erken olursa ikinci dogumdami erken olur 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnşallah sag salim zamanında kucağına alırsın canım korkma Allahin izniyle bir şey olmaz
(2 puan) tarafından
Insllh allah razi olsn
-Reklam-
0 oy
(721 puan) tarafından
Korkma canim Allaha dua et Ìnşallah hiç bişiy olmaz. Benim 7 duşuyum oldu ama erken 7, 6 haftalik olunca duşuyordu. Nerelri gezdim kaç doktora gitdim sonunda pes etdim. Bi baktim hamileyim etrafimda her kes butun hamileliyim boyica korktu bisiy olur diye ama ben hep dua etdim bu bebeye bişiy olmaz dedim Rabbimin mucezesidi şimdi kizim 10 aylik. Demem o ki òyle şeyler duşunub ne kendini uz ne bebeni òyle duşunceleri sil at aklindan pozitiv duşun her şey guzel olur Inşallah  
(2 puan) tarafından
Rabbim yavruna uzun ömürler versin insllh ama o gunleri tekrar yasarim dye cok korkuyorum oglumda cok cektim her günümüz üzüntuyle geciyodu aklimdan cikmiyo bi turlu
0 oy
tarafından
İlk gebeliği 34 haftalık doğdu 32 yoğun bakım süreci ve lohusalık benimde çok yıprattı aynen psikolojimi bozdu şimdi çok şükür kızım 11 aylık ikinciyi düşünmüyorum RABBİM in nimeti ama oda erken doğar diye bende korkuyorum o yüzden biraz zamana bıraktım hayırlı vakitte RABBİM herkesin gönlüne göre sağ salim versin. O yüzden seni çok iyi anlıyorum İnşallah tam vaktinde gelir normal mi doğum yapmıştın 
(2 puan) tarafından
Rabbim yavruna uzun ömürler versin insllh bnm oglumda 104 gun yatti yogun bakimda makat gelis oldugu icin sezeryan oldum smdi oglum 16 aylik oldu tabi ama o gunleri düşündükçe cok kotü oluyorum
tarafından
Amin hepimizin inşallah korkmayın bol bol dua edin doktorunuzla bu konuda bilgilendirin gerekli önlemleri alsın. Ciğer geliştirici yada doğumu durdurucu tedbir ve tevekkülle tam vaktinde sağlıkla  gelir inşallah
(2 puan) tarafından
Amin insllh allah razi olsn

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 268 göst.
13 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Gll01 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 225 göst.
0 oy
5 cevap 98 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Acemianne35 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy