0 oy
124 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (345 puan) tarafından
Kızlar sorum başlıkta bu mutfaktaki dolap kapaklarını falan boyuyorlar ya bu boyanın adı nedir bileniniz var mi

1 cevap

0 oy
tarafından
Cadense su bazlı boya. Üzerine vernik. Yıllarca kullan bir şey olmuyor.
(345 puan) tarafından
Peki canım mesela her boya olur mu açıkçası ben ayakkabiligimi boyayacam o yüzden almak istiyorum da neyle boyanir ne olur bilmiyorm ablam beşiğini boyamisti kapı boyasıyla boyadm dedi acaba o tür boyalar da tahtayı tutar mi
tarafından
Ay onu bilmiyorum ama bende dolap ayakkabılık boyadım biri cadense su bazlı idi çok güzel tuttu. Biri normal kutuda satılan ne olduğu belirsiz bir boya idi iki kat yapınca tuttu. Ama sonuç olarak tuttu
(345 puan) tarafından
Hmm peki son bişey daha sorcam canım :)) ayakkabiligim küçük yanii bir boy aynası ve iki küçük gözü var 500 ml boya alsam yeterli gelir mi acaba peki bide bu söylediğin boyaya baktım 500 ml 50 TL civarı filan bu boyayı alıp direkt uyguluyor muyuz yoksa suyla çoğaltıyor muyuz bide en önemlisi acaba 500 ml olan bana yeterli gelir mi ki
tarafından
Yarın sana resim atiyim benim dolabım da aynısı bir boy ayna iki de çekmece. Bana 500 ml yetti. Muhtemel sana da yeter. Evet su ile incelterek kullanıyorsun ama az su çok boya olarak karıştıriyorsun. Birde fırça değil rulo fırça kulkan iz kalmaz oyle
(345 puan) tarafından
Ay yeterse çok iyi valla Hepsiburadada 25 TL 500 ml olanı çok ucuza geliyor ki yeter dediysen bence de yeter çünkü küçük ayakkabiligim zaten peki bu fırça veya rulo işi dusununce sanki rulo iz birakir gibi geliyor sende mi ruloyla yaptın canim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 201 göst.
5 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 122 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde seren55 (1,362 puan) tarafından soruldu
+1 oy
62 cevap 1,678 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Esilaam (2,040 puan) tarafından soruldu
0 oy