+1 oy
468 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Eşi askere giden veya çalışmaya giden varmi 

13 Cevaplar

0 oy
(352 puan) tarafından
Valla benimkiside 1 aydır ilk defa benden uzak çalışmaya gitti gel gel diye yalvarıyorum bende çok özledim olmuyo valla 
-Reklam-
0 oy
(7,694 puan) tarafından

Ben 1 aydır anamdayim öyle dayanamicak kadar özlemedim :D 

(7,694 puan) tarafından
Niye taş kalpli olayım kiz esimi seviyorum ama evlenmeden önce nasıl yaşıyorsam ayni annemde duruyom yani çok kasmiyorum biraz karakter sanırım benim ki
(7,694 puan) tarafından
Olabilir dediğim gibi karakter şeysi
tarafından
Aha ben ruhlu biri çıktı
0 oy
(1,101 puan) tarafından
3 4 ay yurt dışında calışıyo 1 ay izinde oluyo alıştım artık 5 senedir 
0 oy
tarafından
İşteyken özlüyorum Allah yardım etsin canım sana.. akşamları yatarken yarın ise gitme diye nazlaniyorum hatta gözüm doluyor lohusalıktan mi ne ?? :D
tarafından
Sagol canım Allah razı olsun o lohusalıktandır ya
0 oy
(7,466 puan) tarafından
5 aydır yok askerde 24 gunu kaldı ısallah 
tarafından
Ay Allah sağ salim  kavuştursun
(7,466 puan) tarafından
amın ısallah zor ama dayanıyoz
(7,466 puan) tarafından
amın ısallah
0 oy
tarafından
Burda en çokes hasreti çeken bnm eşim askerî personel ve komondo kaç ay sonra izne geldi ama tabi geri gidecek 
tarafından
Kaç ay evde kalıp kaç ay gelmiyor canım Allah sana da sabır versin inşallah
tarafından
Yılda 30 bazen 40 gün görüyor um amin canm
0 oy
tarafından
Biz şuan ayriyiz ama oda olarak ben gribim salonda kalıyorum ama uzak olsaydıda çok farketmezdi hamileyim hiç halim yok nazı niyaziyla ugrasamazdim yanlış anlamayın kızla çokta seviyorum herifimi
0 oy
(1,006 puan) tarafından
3 buçuk yildir uzman asker ayriyiz hep arada izne gelir geri gider 1 aydir gormuyorum 

Hamileyim bebegimi görmeye kayinvalidem ile gidiyorum gönül isterdi kocamla gitmeyi ama kismet 
(1,006 puan) tarafından
Amin canim evet evimde tekim yastiga sarilarak uyuyorum :D
Son 2 senesi eşimin artik birakacak inşallah
0 oy
(247 puan) tarafından
İşinden dolayi 5 gün İzmire gitti  her gün gelsin diye ağlıyordum adam 10 gün kalacaktı baktı ben hep ağlıyorum  dayanamadı geldi resmen 9 bucuk aylık kızımın psikolojisinide bozdum sürekli ağlıyordum annemler karantinadaydi belki onlara falan gitseydim bu kadar ağlamazdım diyorum ama ne bilim adam zaten işten  gelene kadar aksam olmuyor tuhaf bi duygu Rabbım yokluklarini göstermesin insallah
tarafından
Çok zor wala Allah  sevdiklerimizin yokluğunu yaşatmasın  inşallah
(11,217 puan) tarafından
Kiz ben 15 gunluk.lohusaydim ayrildik 1 yil gormedim. Bu kadar uzulmedim naptin sen :D ha bu arada severek evlendik ustelik buyuk bir ask ve zorlukla. Ama esim hep der kimseyi Allahtan cok sevip baglanma Allah onunla sinar. Sevginin olcusunu bagimliliga donusturme. Bensizde yasamayi cocuklara kol kanat germeyi bil. Dunyanin bin bir hali var diye :) bence kndinizi bu kadarda yipratmayin.
(247 puan) tarafından
Bilmiyorum  canım o işten gelene  bile çok kötü oluyorum  bizde severek evlendik hamd olsun belki bir kere bile kalbimi kırmadı ailemden daha çok sevgiyi saygıyı onda gördüm bilmiyorum  ama cok seviyorum yanımdan ayrılsın istemiyorum Rabbım biliyor ya gerçekten o işten gelene kadar bile hic bisey yapasım gelmiyor
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Eşim göreve gitti 22 aydır görüşemiyoruz canm bu süreçte sadece bir ay görüştük çok zor ama ben alıştım bu sene tayin olcak dua ediyorum gideceğim yer olsun die 
0 oy
(3,148 puan) tarafından

Dün sabah nöbete gitti daha gelmedi ben bu süre zarfında bile çok özledim Allah uzun süre ayrı kalanlara yardım etsin :(

0 oy
(65 puan) tarafından
Bnm eşim asker  meslek olarak yani işi o 6 ayı bitirdik ayrıyız hamile idim ailemin yanına geldim doğum için sonra tayin çıktı eşim ev bulamadı malesef ve hala ailemin yanindayim nasip olursa haftaya gideceğim kendi evime artık

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 743 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 3,309 göst.
29 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+4 oy
7 cevap 265 göst.
20 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Busuhus (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 845 göst.