+1 oy
664 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (800 puan) tarafından
Botox dolgu bişektomi gerdirne dikleştirme liposuction vs Yaptiran yada yaptirmayi düşünen var mi?

Botox yaptirdim ilerde de burun estetiği yaptirmak isterim belki 1 ay sonra:) 

(sohbet amaçli soruyorum insan kendini nasil iyi hissediyorsa abartısız onu yapmali diye düşünüyorum:) 

18 Cevaplar

+2 oy
(3,888 puan) tarafından
Her tarafım orjinal rabbimin yarattığı her şey güzeldir yaptırmayı hiç düşünmedim hem günah yani
(800 puan) tarafından
Demagoji dir hanimefendi:)))
Anladiğim kadariyla size de şart bi dolgu nükleer santral gibi dolusunuz hanimefendi:)))
Harami helali ayirt edebilecek seviyede ve kapistedeyim tavsinizi kendinize saklayin hanimefendi:)))
(800 puan) tarafından
Şükür halimden memnunum. Siz biraz daha tatmin edin özgüveninizi ;))
Haramı helalı ayırt ediyorsmuşsinuz (!) Ya hani
Arkadaş a ondan sordunuz sanırım bi meal bi ayet gösterin diye :D
Neyse tartışılcak bi insan olmadığınız son yazdığınız cümlemsi şeylerden belli
İyi günler!
(800 puan) tarafından
Benim sizinle tartişma ortamina girmem için zaten beynimi bir kenara birakip ayni seviye de devam etmem gerek;))
Siz bi piskolaga görünün gerçekten köpürdükçe köpürdünüz sinir dolusunuz bak bu kadar sinir bünye ye ters sonra böyle yazdim diye yaziyorsunuz heryere:D benim botox larimin helalini haramini düşünene kadar sinirden çatliyorsunuz haberiniz yok:D valla bu daha haram;))
(800 puan) tarafından
:D şu yazdığın cümlelerdin soktuğum lafları dalgaya alıp karşı tarafa öyle yansıtmaya çalışıp benim sinir olacağımı mı sandınız :)))))
(800 puan) tarafından
Hahaha benim bişey yapmama gerek yok:))
Öylesin zaten;))
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Burnumu goren estetik sanıyor dudaklarim da guzel 

Estetiğe hiç gerek duymadım ama tabikide insan kendini nasıl iyi hissederse öyle yapmali
(800 puan) tarafından
Dudaklarim benim de dolgundur:) Her insan istemese de ihtiyaç duydugu bir tık yeri vardir:)
+1 oy
tarafından
İmkanım olsa hepsini de yaptırırdim valla 
(800 puan) tarafından
Bayiliyorum böyle özgüvenli cevaplara:)))
tarafından
Yani neden yalan söyleyeyim yok doğal güzellik vs diye biz eski insanlar kadar sağlıklı değiliz 30 yaşına bile gelmeden bir sürü cilt kusurlarımız oluyor malesef beslendiğimiz gıdalar hava şartları kötü etkiliyor. Ben de isterdim okka burun pürüzsüz cilt dolgun dudaklar hani halimden aşırı şikayetçi değilim ama imkanım da olsa kaçırmazdim estetikte hoşuma gitmeyen sey abartı kullanılması ölçülü yapıldığında güzel oluyor gayet.
(800 puan) tarafından
Güzel özetledin:) aynen öyle ihtiyacim yok gerek yok diyenlere de inanmiyorum herkezin ihtiyaci var hiç birimiz kusursuz değiliz  bugün imkanlar olsa yarin yaptirmaya gider
0 oy
(119,112 puan) tarafından
gogus kucultme yaptircam bende
(800 puan) tarafından
Penelope o senin dediğin büyültme ve küçültme işlemi büyültmek için alttan silikon koyuyorlar küçültmek için yağ aliyorlar dikleştirme de kesik yok
tarafından
Yokmu bebegim yakından gördüm diyorum ya diklestirme yaptırmıştı baktim nasil dik olcak sanıyorsun o.meme oyle durcakmi sanıyorsun  valla silokonda koydurmus olabilir içine bu nedir dedim.diklestirme.ameliyati dedi kadının yaşı 55 vardi ben baktım kaldim
(800 puan) tarafından
Protez koydurmuştur genelde kilolu kadinlar da öyle oluyor tabi olabilir. Benim dediğim şimdi kesiksiz göğüs etrafindan iğneyle gerdirme yapiliyor.
(454 puan) tarafından
Tekrar bebek istiyorsaniz yaptırmayın bekarken 7 yıl önce yaptırdım hamile kaldım bebek öldü büyüdü zaten doktor o zaman demişti hormonlarla beraber deforme olabilir diye :(
(4,651 puan) tarafından
Ben yaptırdım çok oldu ama 2013 de ama özel değil benimki ssk karşıladı
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bende burun estetiği istiyorum ama korkumdan yanasamiyorum. Şu canlı canlı tampon cikarma olayı beni uzaklaştırıyor 
(800 puan) tarafından
Eşim oldu burun estetigi gördüm cikarirken öyle korkulacak bişey yok. En kötü tarafi şişme morarik var
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Bana gel kız
(800 puan) tarafından
Estetik doktoruysan alaninda uzmansan hemen:)))
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Sjsjsj valla yok yaratılış öyle.

Dudaklarımı gören der botoks ama değil işte kirpikler takma derler ama değil Rabbim yaratmış:D
(800 puan) tarafından
Vardir vardir:) yaratilişimiz güzel benimde giderim vardir da memnun olmadiğiz bir yer vardir herkezin olduğu gibi:))
(27,337 puan) tarafından
Sjsjsj memnun olmadığım yerim yok şükür cnm niye memnun olamayayim Rabbim yaratmis
0 oy
tarafından
3 ay sonra burun ameliyatı olucam aslında bişey yok fazla ama kendimi iyi hissetmek istiyorum
(800 puan) tarafından
Eşim de burun estetiği oldu korkulacak birşey yok. Her anini gördüm bilmesem ben de olmazdim:))
tarafından
Nerde olucaksiniz bende olucam
(800 puan) tarafından
Yazdim
(961 puan) tarafından
Ben de burundan olucam seneye suan hamileyim estetikten yana ufak bi kemik törpüsü yaptırcam da o tampon işi gerçek mi ya ondan korkumdan tereddüt ediyorum
0 oy
tarafından
Nerene botoks yaptirdin
(800 puan) tarafından
Yoo gayette mimik yapiyorumrobot da değilim:))  kişi istemezse yapmaz botox la alakasi yok:))
tarafından
İşte diyorum uzun süre gitsin diye yapmıyorlar belkide misal seda sayan ;)
(800 puan) tarafından
Hele Ajda Pekkan :)))
tarafından
Haha aynen ;)
(1,763 puan) tarafından
Anaaa ne kadar pahalanmis 2018 yilinda botoks tabi kullanilan ilac mikatirinada bagli bir ampul gidiyorsa 700 liraya yapiyorduk goz alti isik dolgusunu 1500 filan yapiyorduk fiyatlar ucmus
0 oy
tarafından
Estetiğe ihtiyacım yok çok şükür çok güzel olmasamda kendimi bu halimle beğeniyorum eğer dalga konusu olabilecek kadar bir sorun varsa yapılabilir ama olsada pek bıçak altına yatmak ürkütücü geliyor bana biraz :D 
(800 puan) tarafından
Botox dolgu gibi minik işlemler bicak istemez:) tabi sen bilirsin:)
tarafından
Canım valla ben beğenmiyorum ya doğallık daha güzel  herkesin kendi zevki
0 oy
tarafından
Ilerde belkii:)
(800 puan) tarafından
İnşallah:)
(12,926 puan) tarafından
Ne belki kız nerene yaptiracan gayet mis gibi karısın :D ajajajan
tarafından
Beynimi aldırmam lazım mesela burdaki bazı insanları anlamam için:D
(12,926 puan) tarafından
Ahahaha yok kız azcik onlara ver tam olur ☺️
0 oy
tarafından
Burun ameliyatı oldum. 

5 6 ay önce bel  inceltme oldum. 

Burun ameliyatını bekarken yaptırmıştım. 

Elmacık kemiklerime 3 bucuk CC dolgu yaptırmıştım bekarken ama indi. 

Ön dişlerimi kestirip kaplattım 

Allah beni çarpmadan doğru yolu buldum kendimle oynamıyorum artık ama memikolara silikon çok istiyorum biri yere bakıyor biri gök e berbat durumda lar :/
(800 puan) tarafından
Kendimle oynamiyorum derken? Çok bişeyin yok gerekli oldukça evet güzel ileride yaptirirsin inşallah:)
tarafından
Bir yerlerimi değiştirmiyprum anlamında kuzum
(800 puan) tarafından
Göğüs estetiğini düşünüyorsan erken yaşta yaptiranlar pişman çok duydum yaşin gençse ileride ki yaslarda düşün derim tabi yine sen bilirsin
0 oy
(1,763 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Guzellik merkezinde calistim hicbiesey yaptirmadim lazer ve cilt bakimlari disinda botoks zaten eriyor 6 ay snra surekli yeniletmen gerek cnm ama karsi degilim ilerde belki mono aski yaptirabilirim yas 40 tan snra

(1,763 puan) tarafından
Roxhelin bu yuz temizleme jelini kullaniyorum cnm ben cokta memnunum hem tertemiz yapiyor hemde cilt tonunu dengeliyor yazlarida gunes kremini kullaniyorum oda cilt koruma ozelligide var
tarafından
Bu bütün kuaförlerde bulunuyormu acaba
tarafından
Ha kendin aldın kullanıyorsun. Nerden  aldın cnm link atarmisin
(1,763 puan) tarafından
Hayir cnm nette satisida yok roxhel instgram sayfasindan iletisime gecin birtek kendileri veriyor
(1,763 puan) tarafından
Benim calistigim polklinikte satiyordu estetik polklinikte ben o zmn herkez memnun olunca almistim snra nette arastirdim annem icin filan yoktu nette satisi direk roxhelle iletisime gecmek gerekiyormus
0 oy
(226 puan) tarafından
Dudak ve kirpik lifting yapmak istiyorum ben :)
0 oy
tarafından
3 ayda 18 kg verdim kol altlarim ve göbek kısmı bosaldı asıldı resmen. Deri toparlama çok isterdim ama hem ağrılı acılı hemde maddi olarak girisemem 
0 oy
tarafından

Valla ilerde bende karın gerdirme düşünüyorum ama cesaret edemiyorum memlekette çok i yi doktor vardı bir cesaret yaptırmadım da şimdi adam ist gitti TV ye bile çıktı

Şimdi güvenip yaptrcak doktor bulmam lazım gerçi yine cesaret yok bende acıocasi
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Estetiğe sıcak bakmayanlardanim canım.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 278 göst.
15 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Gencanne2018 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
16 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oti annesi (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 111 göst.
2 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugce315 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 123 göst.
9 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde JerryBarlow (4 puan) tarafından soruldu

378,157 soru

11,318,204 cevap

34,765 kullanıcı

...